Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
piotrek dzwonil i okazalo sie ze wynik nie prawidlowy.Nie chciala pani doktor nam nic mowic przez telefon mamy jutro przyjechac ok 13 to nam dopiero powie co i jak.Kurcze dlaczego mnie to spotkalo 😞 😞 😞 😞
Asia spokojnie! Mi się wydaje, że jakby było to coś strasznego bardzo to nie kazała by czekać do jutra tylko dzisiaj musielibyście stawić się w szpitalu. Bądź dobrej myśli! Trzymam za Was bardzo mocno kciuki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
hej ja po szczepieniu juz.Warzy 6160kg.A urodzil sie 3040 to przytył przez 3 miesiace 3120 kg to ok 1 kg przez miesiac to chyba dobrze co?

moja też 1 kg na miesiąc tyje póki co, bo najmniej ważyła 2490 a teraz waży 5,4 🙂 więc możemy się cieszyć...
Maja waży 7 kg (urodziła się ważąc 3920 g ale wysoka jest i ogólnie wygląda na dużą)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
justyna ale wiesz jaka to sluzba zdrowia 😞 Po 17 piotrek dzwonil to myslisz ze nawet jak by bylo cos powaznego to by kazali przyjechac babka schodzila z dyżuru i tak na odczepnego powiedziala ze jutro.Myślisz ze ich obchodzi jakis tam dzieciak?
No ja w związku z chorobą Majki odniosłam wręcz przeciwne wrażenie. W przychodni przyjęli nas bez kolejki (malusie dziecko i dlatego). Zanim dojechaliśmy na izbę przyjęć do szpitala to już z przychodni był telefon i wiedzieli wszystko. Od razu zaczęli badania. Cały ten tydzień bardzo dokładnie kontrolowali wszystko. Do kąpania przy uczuleniu na lek dostawałam od pielęgniarek płyny. Do smarowania pupki też dawały mi maści. Nie musiały przecież. Szczerze byłam i do tej pory jestem pod ogromnym wrażeniem. Ordynator (zajmował się Mają) dopóki nie miał pewności, że wszystko jest ok nie wypuścił nas do domu i przed wyjściem bardzo dokładnie o wszystkim powiedział, wytłumaczył... Małe miasteczko a zupełnie inaczej niż w Warszawie gdzie do tej pory mieszkalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu trzymam kciuki za Sebcia, musisz byc teraz silna!!! tez mie sie wydaje, ze jakby bylo cos powaznego to by kazali brac dziecko i przyjezdzac dzisiaj, takze narazie spokojnie, wiem ze to niełatwe ale wytzymaj do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a...dzwonila dzis do mnie moja siostra cioteczna, oglądalia mieszkanie na naszym osiedlu, chce z mezem wynajac kawalerke i chyba sie na nia zdecydują. Fajnie bedziemy mieszkac na jednym osiedlu i w bloku obok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
kaskia dobre z tym miodkiem 🙂 jak dzieci tyja 1kg miesiecznie to moja juz z 7kg wazy 🤪


No i będzie mieć nawagę jak tego nie zgubi od biegania 🤪 oby się jej apetyt zmniejszył, bo otyłe dzieci jak mają kilka lat nie są za ładne. Tylko po kim ma być gruba? jak Ty Nusiak jesteś patyczakiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniabawiec napisał(a):
Hejka. Mam do was pytanie: Czy wasze maluchy tez zaczynaja boleć dziąsełka?? Moja Julke to od 2dni strasznie ciagle raczki pcha do buźki i placze az łzy leca az mi jej czasem żal. Moze znacie jakies dobre mascie lub kropelki na dziąsełka?


Moją nic nie boli, ale się ślini i wsadza głęboko do gardła paluchy aż ma odruchy wymiotne. Hmm aptekarki wiedzą co można podać to się możesz zapytać jeśli chodzi o maści, a tak to gryzaki wodne, specjalne szczotki do masażu dziąseł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
kaskia dobre z tym miodkiem 🙂 jak dzieci tyja 1kg miesiecznie to moja juz z 7kg wazy 🤪


No i będzie mieć nawagę jak tego nie zgubi od biegania 🤪 oby się jej apetyt zmniejszył, bo otyłe dzieci jak mają kilka lat nie są za ładne. Tylko po kim ma być gruba? jak Ty Nusiak jesteś patyczakiem.


mam nadzieje ze sie unormuje jak wprowadze stale pokarmy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
wiecie co - tak sobie leze i czuje zapach malej wymiocin na sobie (bo oczywiscie zwymiotowala na mnie przez ten jej refluks) i uswiadomilam sobie, ze kocham ten zapach nad zycie 🤪

hahaha na mnie też wymiotowała Judytka dzisiaj kilka razy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
kaskia dobre z tym miodkiem 🙂 jak dzieci tyja 1kg miesiecznie to moja juz z 7kg wazy 🤪


No i będzie mieć nawagę jak tego nie zgubi od biegania 🤪 oby się jej apetyt zmniejszył, bo otyłe dzieci jak mają kilka lat nie są za ładne. Tylko po kim ma być gruba? jak Ty Nusiak jesteś patyczakiem.


mam nadzieje ze sie unormuje jak wprowadze stale pokarmy 🥴

Nom 😉 moja na razie chudzielec 😜 zobaczymy czy pójdzie w ślady tatusia (178cm i 62kg :woohoo 🙂 czy mamusi ( 168 i 68kg :lol 🙂 hahaha mam nadzieje że nie będzie taki spaślak jak mama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
kaskia dobre z tym miodkiem 🙂 jak dzieci tyja 1kg miesiecznie to moja juz z 7kg wazy 🤪


No i będzie mieć nawagę jak tego nie zgubi od biegania 🤪 oby się jej apetyt zmniejszył, bo otyłe dzieci jak mają kilka lat nie są za ładne. Tylko po kim ma być gruba? jak Ty Nusiak jesteś patyczakiem.



mam nadzieje ze sie unormuje jak wprowadze stale pokarmy 🥴

Nom 😉 moja na razie chudzielec 😜 zobaczymy czy pójdzie w ślady tatusia (178cm i 62kg :woohoo 🙂 czy mamusi ( 168 i 68kg :lol 🙂 hahaha mam nadzieje że nie będzie taki spaślak jak mama 😜



Mojego cała rodzina jest chuda, więc wiem, że mała po nich geny ma ściągnięte. Zresztą pytałam się pediatry czy ona już taka będzie, a ona pow. że raczej tak. No to Kolo szału się nie spodziewaj. Ma drobne kości? bo to w sumie już teraz widać. Moja nie wygląda na te 5,7kg tylko nadal wg mnie na 5. Najlepsze są dzieci w wieku 5-7lat szczególnie dziewczynki co wyglądają jak chodzące tyczki mam nadzieję, że moja takim szkieletorem nie będzie, bo też to ładne nie jest. Takie chude nóżki jak zapałki jakby rodzice je głodzili 🤪 gdzieś przeczytałam wypowiedź dziewczyny, że lekarka się zapytała czy ONA SWOJE DZIECKO W OGÓLE KARMI, że tak mało waży 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wg mnie najlepsza maść na dziąsełka to "DENTINOX N" rewelacja. nie są tanie, ale bardzo pomagają, znieczulaja dziąsełka, nawet na sobie próbowałam z ciekawosci, jak mai szły zabki i ja bolało to sama prosiła zeby jej posmarowac, w smaku tez było ok, takie ziołowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny muszę się pochwalić, wczoraj odebrałam z poczty te śpiochy co pokazywałam są cudowne w środku są ocieplane mają takie futerko, gruba bawełna i w ogóle, zrobię zdjęcia z bliska. Normalnie szok! Ekstra wykonanie itd. I to za 8zł 🤪 z papierową metką, folią oryginalną i wieszaczkiem z wszystkim. Czasami warto kupować rzeczy na allegro. 🤪 Aha i rozmiarówka jest wielka taka jaka powinna być na 9mieś. 🙂 🙂 🙂 akurat wrzesień będzie to już chłodno się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pokarz fotki blue 🙂c
A bartek tez pcha łapki do buzi i zaczął sie bardzo slinic, ale to nie oznaki bolących dziasełek czy zabków. Maja tez tak robiła a ząbek wyszedł dopiero w 10 miesiącu. w sumie wolałabym zeby mu pózniej wyszły zabki tak jak mai. Taka duza była ze juz nie cierpiała tak bardzo jak ja bolało. Zabkowanie przeszło lajcikowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniabawiec napisał(a):
Hejka. Mam do was pytanie: Czy wasze maluchy tez zaczynaja boleć dziąsełka?? Moja Julke to od 2dni strasznie ciagle raczki pcha do buźki i placze az łzy leca az mi jej czasem żal. Moze znacie jakies dobre mascie lub kropelki na dziąsełka?

ja też mam ten DENTINOX N i już 2 dzień smaruję Natali bo strasznie się wkurza popłakuje a gryzak to tak atakuje że szok. I to też ja uspokaja, czasem wydaje się jakby głodna była ale butelkę zaczyna gryźć i daję jej ten gryzak wodny z lodówki to sobie memla i się uspokaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...