Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja dzisiaj zupę pomidorową gotuję 😉 i jak zwykle zapomniałam, że dzisiaj jest piątek i robię ją na mięsie ☺️

o nieeee piątek
znowu zapomniałam ☺️


Nooo a co chcesz gotować?

w piekarniku siedzą już golonki z indyka ☺️
bo mój mąż wczoraj sobie zażyczył
najwyżej zostawię ja na jutro a dziś tylko zupka szpinakowa
ale i tak śniadanie zjadłam mięskowe
kupiłam wczoraj jakieś kiełbaski białe i chciałam spróbować czy będą się do żurku nadawały
dupa w tym roku ani raz nie udało mi się utrzymać postu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się mówi.. Wesa a ile razy dziennie podajesz ten kleik? Kurcze korci mnie.. po co go kupiłam 🙃 teraz nie mogę się powstrzymać jak na niego patrzę. Ile dajesz mu do mleka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Trudno się mówi.. Wesa a ile razy dziennie podajesz ten kleik? Kurcze korci mnie.. po co go kupiłam 🙃 teraz nie mogę się powstrzymać jak na niego patrzę. Ile dajesz mu do mleka?

od niedzieli daje mu do każdego posiłku, bo bardzo sie meczył pijąć przez smoczek 2 i ulewał, teraz ładnie pije przez trójprzepływ i sie nie meczy przy jedzeniu. A daje na 150 ml takie prawie pełne dwie miarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Trudno się mówi.. Wesa a ile razy dziennie podajesz ten kleik? Kurcze korci mnie.. po co go kupiłam 🙃 teraz nie mogę się powstrzymać jak na niego patrzę. Ile dajesz mu do mleka?

od niedzieli daje mu do każdego posiłku, bo bardzo sie meczył pijąć przez smoczek 2 i ulewał, teraz ładnie pije przez trójprzepływ i sie nie meczy przy jedzeniu. A daje na 150 ml takie prawie pełne dwie miarki.


A jak kupki? bo czytałam, że on zaparcia robi.. chyba że masz ten kukurydziany?? ja mam w domu ryżowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Trudno się mówi.. Wesa a ile razy dziennie podajesz ten kleik? Kurcze korci mnie.. po co go kupiłam 🙃 teraz nie mogę się powstrzymać jak na niego patrzę. Ile dajesz mu do mleka?

od niedzieli daje mu do każdego posiłku, bo bardzo sie meczył pijąć przez smoczek 2 i ulewał, teraz ładnie pije przez trójprzepływ i sie nie meczy przy jedzeniu. A daje na 150 ml takie prawie pełne dwie miarki.


A jak kupki? bo czytałam, że on zaparcia robi.. chyba że masz ten kukurydziany?? ja mam w domu ryżowy.

mam ryzowy i kupki rzadsze niz wczesniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Trudno się mówi.. Wesa a ile razy dziennie podajesz ten kleik? Kurcze korci mnie.. po co go kupiłam 🙃 teraz nie mogę się powstrzymać jak na niego patrzę. Ile dajesz mu do mleka?

od niedzieli daje mu do każdego posiłku, bo bardzo sie meczył pijąć przez smoczek 2 i ulewał, teraz ładnie pije przez trójprzepływ i sie nie meczy przy jedzeniu. A daje na 150 ml takie prawie pełne dwie miarki.


A jak kupki? bo czytałam, że on zaparcia robi.. chyba że masz ten kukurydziany?? ja mam w domu ryżowy.

mam ryzowy i kupki rzadsze niz wczesniej 🙂

moja o kleiku też rzadsze robi i częściej niż jak dostawała samo mleczko 🙂
hehe faktycznie dzisiaj piątek a ja włąśnie robię pizzę z mięskiem mielonym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a wszędzie piszą, że dziecko po nim może mieć zatwardzenie ehh 😉 a jeśli chodzi o ulewanie to blokuje je?? bo nie da rady podawać przecież ar z kleikiem. Hmmm.. to coś tak czy siak bym musiała odstawić jakbym chciała jej to dać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
to patrzcie na ten filmik - dodam ze dziecku nic sie nie stalo
http://www.youtube.com/watch?v=LQm25nW6aZw&feature=related


Już go pokazywałam Nusiak.


ja to jestem zakret 😜


Ale kochany 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
no własnie oprócz tego ze rzadsze to robie 2-3 dziennie kupki. a zawsze robił 1 raz. i wiadomo ze mu sie tam cos beknie i poleci, ale nie chlusta tak jak wczesniej.

jeżeli chodzi o ulewanie to mało,ale ja nie miałam z tym problemu. Dokładnie moja kupkę robiła jedną na dzień lub dwa a teraz przynajmniej jedna dziennie jest a czasem nawet i 2 lub 3.
Natalka przed chwilką znowu mnie zaskoczyła nową umiejętnością. Położyłam ją u nas na kanapie, żeby przygrzać jej mleczko a ta z leżenia zaczęła się podnosić do siadu 🤪 🙃
A teraz śpi wykończona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam 😞 o wynikach eeg nic nie powiedzieli bo sie na tym nie znaja tylko dadza nam skierowanie do neurologa 😞 A do neurologa sie czeka po kilka miesiecy wiec pojedziemy prywatnie niedlugo 🙂 A co do tego omdlenia i drgawek to moze byc toxoplazmoza lub cytomegalia i dzisiaj musieli seba pobrac jeszcze raz krew i bedziemy mieli dopiero w srode wynik czy ma ta chorobe czy nie 😞 I dalej sie denerwuj do srody czy jest chory jeszcze na cos innego,a co do glowy to nic nie wiem bo oni tez nic nie wiedza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
wróciłam 😞 o wynikach eeg nic nie powiedzieli bo sie na tym nie znaja tylko dadza nam skierowanie do neurologa 😞 A do neurologa sie czeka po kilka miesiecy wiec pojedziemy prywatnie niedlugo 🙂 A co do tego omdlenia i drgawek to moze byc toxoplazmoza lub cytomegalia i dzisiaj musieli seba pobrac jeszcze raz krew i bedziemy mieli dopiero w srode wynik czy ma ta chorobe czy nie 😞 I dalej sie denerwuj do srody czy jest chory jeszcze na cos innego,a co do glowy to nic nie wiem bo oni tez nic nie wiedza 😞

ty to się nastresujesz nam Asiu 😞 a do środy w niepewności każą czekać 😞
życzę wam żeby to było nic poważnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
wesa napisał(a):
no własnie oprócz tego ze rzadsze to robie 2-3 dziennie kupki. a zawsze robił 1 raz. i wiadomo ze mu sie tam cos beknie i poleci, ale nie chlusta tak jak wczesniej.

jeżeli chodzi o ulewanie to mało,ale ja nie miałam z tym problemu. Dokładnie moja kupkę robiła jedną na dzień lub dwa a teraz przynajmniej jedna dziennie jest a czasem nawet i 2 lub 3.
Natalka przed chwilką znowu mnie zaskoczyła nową umiejętnością. Położyłam ją u nas na kanapie, żeby przygrzać jej mleczko a ta z leżenia zaczęła się podnosić do siadu 🤪 🙃
A teraz śpi wykończona 🙂


no mój bombel juz jakiś czas temu tak zaczął sie podnosić. a jak chce na ręce to tak fajnie dupke do góry zadziera odpychając sie nózkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie spotkała niemiła niespodzianka 🤪 mała się obudziła i jak zwykle obrzygała z lekka to wzięłam ją na łóżko zdjęłam pampersa i położyłam na brzuchu żeby chwilę poleżała do odbicia a sama zaczęłam prasować (mam stosy jej ubranek) no i odbiło się jej, ale nie chciało mi się przerywać prasowania i ona sobie tak cichutko leżała bez żadnego marudzenia ani stękania.. no i myślę przebiorę ją po co ma tak leżeć i zanim do niej doszłam do poczułam specyficznych zapach 😁 i tak pomyślałam co jest grane coś mi tu nie pasowało podchodzę do niej bliżej a ta leżała cała obsrana 😁 😁 😁 koc mi cały usyfiła, no, ale żeby nie wydać z siebie żadnego dźwięku??????? ona zawsze stęka jak robi kupę choćby rzadką, ale postęka.. mam nauczkę na przyszłość, że potrafi robić kupy niespodziewanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...