Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

joannawisn napisał(a):
Aldonka Najlepszego dla Gabrysi z okazji 3 m-cy 😘 😘 😘napisz mi link tam gdzie zamawialaś te buciki ostatnio 🙂


Dziękujemy Asieńko 😘

a tu masz linka do bucikow
http://allegro.pl/show_item.php?item=1544466461

teraz czytalam , ze zamowienia mozna skladac po 17 kwitnia, ona ma chyba sporo tych zamowien, ja czekalam chyba z tydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wesa ucałuj go od nas 🙂 🙂 🙂

A ja przed chwilą weszłam do pokoju i mnie zatkało patrzę a mała śpi w najlepsze na boku 🤪 leniwiec jeden!! Wszystkie wasze maluchy już dawno się układały na boku do snu jak pisałyście, a ona nic i nagle takie zaskoczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepszego dla Gabrysi i Bartoszka 😉
Blue ja nie kładę Małej na brzuszku w łóżeczku tylko na macie edukacyjnej na podłodze na kocu grubym 😉 więc nigdzie się w główkę nie uderzy... a ja nie kupowałam ochraniacza bo teraz mam kołyskę i byłoby ok ale za chwilkę zmienię na łóżeczko takie w którym nie byłoby jak tego ochraniacza przyczepić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Najlepszego dla Gabrysi i Bartoszka 😉
Blue ja nie kładę Małej na brzuszku w łóżeczku tylko na macie edukacyjnej na podłodze na kocu grubym 😉 więc nigdzie się w główkę nie uderzy... a ja nie kupowałam ochraniacza bo teraz mam kołyskę i byłoby ok ale za chwilkę zmienię na łóżeczko takie w którym nie byłoby jak tego ochraniacza przyczepić 😜


Tylko uważaj na nią żeby się jej nic nie stało. A mnie czeka góra prasowania. Wszystko ładnie wyschło na dworze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Najlepszego dla Gabrysi i Bartoszka 😉
Blue ja nie kładę Małej na brzuszku w łóżeczku tylko na macie edukacyjnej na podłodze na kocu grubym 😉 więc nigdzie się w główkę nie uderzy... a ja nie kupowałam ochraniacza bo teraz mam kołyskę i byłoby ok ale za chwilkę zmienię na łóżeczko takie w którym nie byłoby jak tego ochraniacza przyczepić 😜


Tylko uważaj na nią żeby się jej nic nie stało. A mnie czeka góra prasowania. Wszystko ładnie wyschło na dworze 😎

Ja tylko na początku prasowałam Małej ciuszki a tera już nie prasuj... i nic się Dyśce nie dzieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Najlepszego dla Gabrysi i Bartoszka 😉
Blue ja nie kładę Małej na brzuszku w łóżeczku tylko na macie edukacyjnej na podłodze na kocu grubym 😉 więc nigdzie się w główkę nie uderzy... a ja nie kupowałam ochraniacza bo teraz mam kołyskę i byłoby ok ale za chwilkę zmienię na łóżeczko takie w którym nie byłoby jak tego ochraniacza przyczepić 😜


Tylko uważaj na nią żeby się jej nic nie stało. A mnie czeka góra prasowania. Wszystko ładnie wyschło na dworze 😎

Ja tylko na początku prasowałam Małej ciuszki a tera już nie prasuj... i nic się Dyśce nie dzieje 😉

ja prasuje nadal bo się lepiej w półce układają 🙂
poza tym nasze ubrania tez prasuje bezpośrednio po wypraniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Najlepszego dla Gabrysi i Bartoszka 😉
Blue ja nie kładę Małej na brzuszku w łóżeczku tylko na macie edukacyjnej na podłodze na kocu grubym 😉 więc nigdzie się w główkę nie uderzy... a ja nie kupowałam ochraniacza bo teraz mam kołyskę i byłoby ok ale za chwilkę zmienię na łóżeczko takie w którym nie byłoby jak tego ochraniacza przyczepić 😜


Tylko uważaj na nią żeby się jej nic nie stało. A mnie czeka góra prasowania. Wszystko ładnie wyschło na dworze 😎

Ja tylko na początku prasowałam Małej ciuszki a tera już nie prasuj... i nic się Dyśce nie dzieje 😉

ja prasuje nadal bo się lepiej w półce układają 🙂
poza tym nasze ubrania tez prasuje bezpośrednio po wypraniu

a ja nawet swoich nie prasuję 😜 no czasem przed założeniem coś szybko przelecę żelazkiem ale po praniu to nigdy nie prasuję bo jak wyciągnę z szafki to i tak jest później ślad od składania więc musiałabym prasować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny napiszcie mi jak wasze bobasy robią kupki bo sie zaczynam juz martwic o mojegoszkraba, od srody nie zrobila , puszcza tylko bączki, czy tak moze byc przy karmieniu piersią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
dziewczyny napiszcie mi jak wasze bobasy robią kupki bo sie zaczynam juz martwic o mojegoszkraba, od srody nie zrobila , puszcza tylko bączki, czy tak moze byc przy karmieniu piersią?

Na piersi może robić nawet raz na 5/6 dni, tak mi mówiła lekarka bo mój robi dwa razy w tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja robi codziennie albo 2 razy dziennie zależy. Ja mam obsesję na pkt. prasowania jej ubranek, bo po 1 zabijam bakterie 🤪 po 2 ubranka są wtedy bardziej miękkie i po 3 wyprasowane ubranko wygląda na czyste 🙂 a swoich ubrań też nie prasuję, chyba, że coś naprawdę wymaga wyprasowania to to robię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak ubieracie dzieci w taką ciepłą pogodę? ja miałam wczoraj prawdziwy orzech do zgryzienia, ubrałam jej body z krótkim rękawkiem, na na to bluzka z długim, kamizelka ciepła, rajstopy, spodenki cienkie, włożyłam do śpiworka takiego cieplejszego na zimę bardziej czy jesień i przykryłam rożkiem. A wcześniej miałam także gruby koc polarowy 😁 za dużo chyba co?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze muszę coś powiedzieć na temat mojego męża 🙃 on jest nienormalny 😁

Była mowa o kawach, że ciągle kupuje sobie kawę z automatu itd. no to stw. że ma brać sobie kawę z domu i w pracy zaparzać 🙂 on się zgodził.. no i mnie zatkało 😁 zamiast całego pełnego dużego opakowania kawy zobaczyłam na dnie maks 1 porcje 😮 zamiast wziąć sobie połowę to on wziął całe opakowanie choć jest bardziej herbaciarzem. No myślałam, że padnę,na cały dzień zostawił mi tylko na 1 porcję kawy, a gdyby ktoś przyszedł ze znajomych? 🤢 😁 i potem w końcu doprosiłam się kawy, ale mniejszego opakowania ehh! Przecież on jej i tak nie wypije 😜

Wczoraj poszliśmy na lody, kupił 2 o różnych smakach i mówi "no wybierz sobie którego chcesz" no to ja wzięłam z likierem jajecznym a drugi był tylko czekoladowy a on do mnie "a dlaczego ten??" a ja no to fest każesz wybierać a potem pretensje dlaczego buaahhahaha! Normalnie tylko zwariować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaaaa napisał(a):
teraz jak tak cieplo to ja mojejmu zakladam body z krotkim bluzke jakas taka zwykla nie za gruba nie za cienka rajstopki spodenki kurkte dzinsowa albo taka cienka polarkowa i cienki kocyk 🙂


Czyli śpiwora już nie muszę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia u mnie nie było 20 stopni w dodatku wietrznie było, ale ciepło 🙂 ja miałam na sobie bluzę z długim rękawem, bluzę z krótki rękawem i kurtkę wiosenną na podszewce 😁 😁 😁 ale ja to jestem wiecznie zmarzła, jak ją wyciągnęłam to nie była spocona, ale nie chcę jej przegrzewać. Muszę się pożalić, że ten proszek Bobas jest obrzydliwy, śmierdzi jak nic 🤢 dzisiaj wyprałam rzeczy w tym proszku Dzidziuś i jest ok. pachnie przyjemnie, no, ale zobaczymy jak to będzie z plamami czy będą schodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
wesa jest jakis konkurs dla dzieci i rodzicow (na tvn mowili) "jak dwie krople wody". trzeba wyslac zdjecie na ktorym dzieci sa p;odobne do rodzicow. wyslij swoje maluchy i swojego meza. na bank wygracie 😜


Zgadzam się!! Ha ha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,
a czy proszek dzidziuś wymaga jeszcze jakiegoś płynu zmiekczającego czy wystarczy tylko proszek? Też nie wiem jak ubierać małą...zaczęłam od zmiany czapeczki na cienką bawełnianą i na to kaptur zakładam. No wczoraj np. ubrana była w body z krótkim, cienką bluzkę, skarpety, getry i na to kombinezon na bawełnianej podszewce. a mam taką fajną kurteczkę więc chyba jej w święta założę już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w Szczecinie bylo wczoraj ok 17stopni ale dużo chmur i lekko powiewało
ubrałam Anastazji cieniutką czapkę bodziak na długi rękaw i cienkie rajstopki a na to spodnie i bluzkę dresową taką lekko ocieplaną i przykryłam ją kocykiem
sprawdzałam co chwilkę rączki i karczek miała taki akurat cieplutki ale nie gorący
za to w domu nie wiem czy nie jest jej za ciepło bo jak leży na pleckach to ma je całe gorące
a ma na sobie tylko bodziaka na długi rękaw i rajstopki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny tak mnie w nocy zaczęła głowa boleć że masakra i boli do tej pory
chyba będę musiała tabletkę wziąć bo ledwo na nogach stoję i boję się ze zemdleje trzymając małą
wezmę Apap myślę że małej nie zaszkodzi
jeszcze muszę iść dziś do poradni endokrynologicznej po skierowanie na rezonans głowy a tam zawsze jest milion ludzi bo nie ma rejestracji na godziny tylko na konkretny dzień i decyduje kolejność przyjść
oczywiście muszę ciągnąć ze sobą Anastazję i liczę na to że wpuszczą mnie bez kolejki 🥴
nie znoszę tych spojrzeń i głupich gadek innych pacjentów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...