Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja nie mam ciepłej wody i nie mogę wziąć prysznica buuu, czuję się fuj 😉
właśnie przyszły do mnie 3 pary galotów z firmy która do mnie dzwoniła po wypełnieniu ankiety w szpitalu...nawet mogą być, a że potrzebowałam i tak jakieś sobie kupić to za te 29 zł nie tak źle.... ale już więcej od nich nie wezmę bo następne zakupy to już za 66 zł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka a u nas dzisiaj az 24stopnie juz 😉 Ehh i już nie mam pojęcia jak ubierac małą...zasneła mi własnie w ogródku i mam chwilke dla siebie, mialam iść sie położyc ale jakos straciłam ochote na spanie... Daje jej teraz na dziąseła krople Camilla i powiemwam ze pomagaja jej.. wasze dzieciaczki też wyrastaja juz z gondolki? 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniabawiec napisał(a):
hejka a u nas dzisiaj az 24stopnie juz 😉 Ehh i już nie mam pojęcia jak ubierac małą...zasneła mi własnie w ogródku i mam chwilke dla siebie, mialam iść sie położyc ale jakos straciłam ochote na spanie... Daje jej teraz na dziąseła krople Camilla i powiemwam ze pomagaja jej.. wasze dzieciaczki też wyrastaja juz z gondolki? 🙂)


Ja mojej w gondoli już od dawna nie wożę. Wolę jak ma duży luz w kopytkach niż ma je podginać. Moja gondola ma 64cm i jak włożyłam do niej koc to automatycznie była jeszcze mniejsza to mała leżała z podkurczonymi nogami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu ale Ty chudziutka jesteś 🙂 to ładnie w nich wyglądasz. To zdjęcie po ciąży czy przed ciążą? bo nie powiedziałaś..

Moja już wysoko klatkę podnosi jeszcze trochę i będzie robić tak jak foki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Blue tak sie ubralam na swieta bozo narodzeniowe 2008 a seba urodzilam 25 listopada 2008 wiec miesiac po porodzie 🙂 🙂 🙂


Patyczak normalnie 🤪 no ja kiedyś też ważyłam 54kg/170cm ale to było bodajże w 2009 roku hahaha!!! 🙃 a teraz po ciąży to szkoda słów 😜 no ale przytyłam ponad 20kg to co się dziwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniabawiec napisał(a):
hejka a u nas dzisiaj az 24stopnie juz 😉 Ehh i już nie mam pojęcia jak ubierac małą...zasneła mi własnie w ogródku i mam chwilke dla siebie, mialam iść sie położyc ale jakos straciłam ochote na spanie... Daje jej teraz na dziąseła krople Camilla i powiemwam ze pomagaja jej.. wasze dzieciaczki też wyrastaja juz z gondolki? 🙂)

mój Patryk już długo w gondoli nie pojeździ 😞
Marcel miał 5 miesięcy jak go wsadziłam do spacerówki a Patryk będzie miał 3 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szczepienie i ortopede mam w przyszłym tygodniu.
Byłam dzis w miescie i poszłam na targ po warzywa, które po tym jak je kupiłam zostawiłam gdzies i wróciłam do domu bez nich. ale ja mam łeb.;/
mały na dworze spi, goraco ja nie wiem. ide myc krzesła na ogród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie ogarnelam sie z robota na dzisiaj lazienka i kuchnia cala posprzatana jeszcze jutro pokój i juz koniec sprzatania 🙂
Piotrek dzisiaj dzwonil w sprawie wyników badan i wiecie co powiedzieli ze po świetach zebysmy zadzwonili bo napewno przed świetami nie bedzie wyników.I cale swieta spedzimy zestresowani 😞
Wczoraj kacprerkowi zdjelismy ten plaster z brzuch śliczny ma teraz pepek w porównaniu z 2 tygodniami temu 🙂 Jutro jedziemy do siedlec z nim do doktora na kontrole z ta przepuklina pewnie znowu mu zaloza ten plaster ale lepsze to niz operacja na przepukline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...