Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Justyna a jest na samej piersi?

nie dostaje dziennie dodatkowo 2 butelko po 90 ml o 13:00 i 17:00 i pierś 8/10 razy dziennie przed pójściem spać też pierś 🙂
nie wyrabiam w dzień z pokarmem, bo śpi całą noc od 20 do 5/6 a w dzień nadrabia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
To i tak ladnie tyje jak prawie na samej piersi.Moj wazyl we wtorek tamten 6140 i jest na samej butli tylko

2 tygodnie różnicy między naszymi chłopcami 🙂 Myślę że ważą tak akurat 🙂 pierwsze 3 miesiące najwięcej przybierają 🙂 teraz już chyba tak szybko nie pójdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się od 4mieś. dzieci tyją po ok. 500g mieś. gdzieś ok. 6mieś. powinny swoją wagę urodzeniową podwoić, ale nie muszą 🙂 bo wiadomo, że np. 5kg dziecko nie będzie ważyć 10kg jak będzie mieć pół roku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Zgadza się od 4mieś. dzieci tyją po ok. 500g mieś. gdzieś ok. 6mieś. powinny swoją wagę urodzeniową podwoić, ale nie muszą 🙂 bo wiadomo, że np. 5kg dziecko nie będzie ważyć 10kg jak będzie mieć pół roku 😁


blue jak to nie? moja pewnie bedzie waszyc 8kg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Zgadza się od 4mieś. dzieci tyją po ok. 500g mieś. gdzieś ok. 6mieś. powinny swoją wagę urodzeniową podwoić, ale nie muszą 🙂 bo wiadomo, że np. 5kg dziecko nie będzie ważyć 10kg jak będzie mieć pół roku 😁


blue jak to nie? moja pewnie bedzie waszyc 8kg 😜
Majuśka jutro kończy 4 miesiące i dziś bylismy na szczepieniu. Waży 7200 gi i mierzy 66,5 cm (urosła 7,5 cm i niewiele (640 g) brakuje jej do podwojenia wagi urodzeniowej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Zgadza się od 4mieś. dzieci tyją po ok. 500g mieś. gdzieś ok. 6mieś. powinny swoją wagę urodzeniową podwoić, ale nie muszą 🙂 bo wiadomo, że np. 5kg dziecko nie będzie ważyć 10kg jak będzie mieć pół roku 😁


blue jak to nie? moja pewnie bedzie waszyc 8kg 😜


Nusia napisałam o 5kg, bo to już dużo dla takiego dziecka, sama ważyłam 4kg i nie wydaje mi się żebym ważyła 10kg jak miałam pół roku haha! Musisz mieć na uwadze to, że teraz dziecko będzie już mało tyć. 4kg to jeszcze idzie podwoić, ale zaczynając z 5 to już trochę ostro 😁 mojej koleżanki córka 1 rok skończyła i waży coś z 11kg a w ogóle nie wygląda na chudzinę. No to już sobie wyobrażam 11kg półroczne niemowlę 😁 😁 😁 😁

Justyna, Natalia ważyła przy urodzeniu grubo ponad 5kg prawda? Ile ważyła mając pół roku? Miała ponad 10kg?? musiała chyba dużo jeść co? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milkaslask napisał(a):
wesa napisał(a):
dostałam dzis paczke z Bebilona 🙂

ja ją wczoraj dostałam. Masakra,nie mam na nic czasu. Już na samych kartonach siedzimy, zostało tylko nasze i Natalii łóżko 😜


A ja nic nie dostałam i nie dostanę haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
A moj juz podwoil 🙂 Wazyl 3040 jak sie urodzil a teraz wazy 6160


Moja waży z 5800g no to podwoi za 100 lat 😁 😁 😁 nawet najniższej wagi ur. nie potrafi podwoić haha 3290g, także ona z tym jedzeniem to podwoi zapewne w 6mieś. życia mając na uwadze ten przyrost po 500-600g 🙃 a ważyła 3610g także ciekawie będzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiecie co tak mierzę jej łepetynę to nadal widzę różnicę 1cm między głową a klatką 🙂 a oni mi w książeczce wpisali, że są równe patałachy 😉 na necie jest napisane, że pod koniec 3mieś. klatka i głowa się zrównuje to pod koniec mieś. co był czy pod koniec tego mieś.? bo ja nie rozumiem już tych miesięcy. Miała 3cm różnicy to się nie ma co dziwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W czwartek mamy szczepienie 😉 Judyta to nie wiem kiedy podwoi wagę urodzeniową... skoro ważyła 3420 a teraz 5240 😉 jeszcze Jej dużo brakuje 😉
a wyniki odebrałam, moje idealne a Judyty tam coś jest mniej a coś więcej ale to nic od anemii więc zobaczymy co lekarka powie bo ja się nie znam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
W czwartek mamy szczepienie 😉 Judyta to nie wiem kiedy podwoi wagę urodzeniową... skoro ważyła 3420 a teraz 5240 😉 jeszcze Jej dużo brakuje 😉
a wyniki odebrałam, moje idealne a Judyty tam coś jest mniej a coś więcej ale to nic od anemii więc zobaczymy co lekarka powie bo ja się nie znam 😜


Nie każde dziecko musi podwoić, więc nie martwmy się na zapas 🙂 ważne, że ładnie tyją. A to, że nie są żarłokami to już nie nasza wina, chyba, że Twoja jest? 🤔 Moja coś znowu gorzej je, widać, że ma te skoki. Na razie przytyła od ostatniej wizyty ponad 400g do 4tyg. zostało jej 9dni 🙂 więc będzie lekko ponad 500g na mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam fajną pomadkę na allegro, mam nadzieję, że niedługo dojdzie 😉 dokładnie o takim odcieniu:
http://2.bp.blogspot.com/_NwQtJRkWjdo/TUWTm70dqQI/AAAAAAAAGp8/xl3Qf4-5wT4/s1600/Delicate-Pearl.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...