Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mycha (tylko nie patrzcie na kolorowość ubranek i kocyka itd hahaha) wszystko z innej wsi 😁
http://tinypic.com/player.php?v=2h6af5c&s=7

Wczoraj była moja szwagierka i powiedziała, że mała jest podobna do mnie 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
dziewczyny co jest dobre na dziąsełka?wydaje mi sie że moja Soniama takie nabrzmiałe i sie wkurza 🤨


U nas jest Bonjela dla niemowlakow - zel na zabkowanie, chlodzacy i lagodzacy bol. Nie wiem, ile Twoja coreczka teraz ma, ale te zele mozna stosowac juz nawet od 2go m-ca zycia. Zreszta to nie musi przeciez byc dokladnie z tej fimy, teraz jest tyle produktow na rynku. Moj synus bardzo chetnie pozwalal sobie zelkiem smarowac dziaselka jak zabki zaczynaly isc. A jeszcze sa syropki na paracetamolu odpowiednie do wieku, jesli dzidzia by sie bardzo meczyla, a zadaza sie. Moj boroczek tak mial 😞 Stosowalam zelik, ale z perspektywy czasu wydaje mi sie, ze to nie bylo wystarczajaco a wtedy nie wiedzialam. Jakbym wiedziala, dalabym mu Calpol'u (cos a la Ibufen dla dzieciaczkow, na paracetamolu), zeby mu jakos ulzyc, bo meczylismy sie niezle. Wszystko oczywiscie w ramach rozsadku i nie za czesto. Mam na mysli te syropki, zeby sie dzidzia za bardzo nie przyzwyczajala do srodkow przeciwbolowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka w 2 dzień Świąt 🙂
Blue wszystkiego najjjjlepszego z okazji urodzin 🙂
widzę, że kolejne z was już po chrzcinach...
my wczoraj objechaliśmy rodzinę, jak wyszliśmy o 9 to wróciliśmy o 20 i Maja zaraz padła, a dzisiaj też odsypia...za dużo jak dla niej. Dziś dalej się lenimy i w ten sposób Święta i po świętach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia wcale nie taka zła, ja też pragnę się wysypiać i bym wszystko zrobiła, żeby mała spała 🙂 przecież to zupełnie normalne 🙂 lepiej już teraz podporządkowywać sobie dzieci, bo jak będą miały kilka lat 5-7 to potem zaczną wchodzić na głowę, a tak to będą wiedziały na co mogą sobie pozwolić 🙂 poznałam już kiedyś pewnego 7latka to był bardzo grzeczny choć też potrafił pokazać fochy i się nie słuchać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Hejka w 2 dzień Świąt 🙂
Blue wszystkiego najjjjlepszego z okazji urodzin 🙂
widzę, że kolejne z was już po chrzcinach...
my wczoraj objechaliśmy rodzinę, jak wyszliśmy o 9 to wróciliśmy o 20 i Maja zaraz padła, a dzisiaj też odsypia...za dużo jak dla niej. Dziś dalej się lenimy i w ten sposób Święta i po świętach...


Dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wITAM MAMUSIE. U NAS CHRZCINY WCZORAJ WYSZŁY SUPER. jestem zadowolona z restauracji tam gdzie robilismy naprawde sie udało. dostał ładne prezenciki i troche kaski. a ja po tych swietach z 5 kg cięższa masakra.

to mój przystojniak.
[URL=http://img855.imageshack.us/i/p1200553t.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4075/p1200553t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
hej laski wczoraj mielismy chrzciny goscie dopisali bylo 30 osob 🤪 Dostal duzo zabawek ubranek i kasy(zebralismy 3500zl) 🤪A wczoraj mialam tyle sprzatania ze rece juz opadały mi wieczorem 😞 A dzisiaj siedzimy w domku i odpoczywamy.


O matko to sporo! Nic tylko się cieszyć!! 🤪


mój dostał tylko 3 prezenty , 2 takie porządne zabawki i pościel z ochraniaczem na łózeczko i 1200 zł. było 19 osób zamiast 21.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Wesa a te skoczki nie są czasem tak samo złe jak chodziki jeśli chodzi o stawy i kręgosłup wg ortopedów?
ja tam jestem za chodzikiem i takiego czegoś tez sie nie boje....przeciez dziecko nie sziedzi w tym cały dzien tylko chwilke sie bawi i trzeba wyciągnąć bo sie nudzi( mój bartek tak sie szybko wszystkim nudzi mu sze mu urozmaicac spedzania czasu) 🙂 mysle ze to własnie pomoze w rozwijaniu sie,cwiczy nózki i w ogóle. oczywiście każda z nas ma swoje przekonania, i jedna nie wsadzi do chodzika a druga tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Madzia wcale nie taka zła, ja też pragnę się wysypiać i bym wszystko zrobiła, żeby mała spała 🙂 przecież to zupełnie normalne 🙂 lepiej już teraz podporządkowywać sobie dzieci, bo jak będą miały kilka lat 5-7 to potem zaczną wchodzić na głowę, a tak to będą wiedziały na co mogą sobie pozwolić 🙂 poznałam już kiedyś pewnego 7latka to był bardzo grzeczny choć też potrafił pokazać fochy i się nie słuchać 😁


Blue wcale bym sie nie zdziwila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
hej laski wczoraj mielismy chrzciny goscie dopisali bylo 30 osob 🤪 Dostal duzo zabawek ubranek i kasy(zebralismy 3500zl) 🤪A wczoraj mialam tyle sprzatania ze rece juz opadały mi wieczorem 😞 A dzisiaj siedzimy w domku i odpoczywamy.


O matko to sporo! Nic tylko się cieszyć!! 🤪


mój dostał tylko 3 prezenty , 2 takie porządne zabawki i pościel z ochraniaczem na łózeczko i 1200 zł. było 19 osób zamiast 21.
My też już "po" 🙂 Wszystko tak jak sobie wymysliłam. Jestem bardzo zadowolona. Było tylko 14 osób ( w tym 3 dzieci) ale goście "dopisali". Poza złotym serduchem od jednych dziadków i rowerka od cioci Maja dostała 4,5 tys 🙃 🤪 😁 😁
Tutaj na zdjęciu z chrzestnymi (moją siostrą cioteczną i jej mężem) i Natalą
[URL=http://img690.imageshack.us/i/26756519.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4562/26756519.jpg[/IMG][/URL]


Szalałam z przygotowaniami więc nie zajrzałam by życzyć Wam fajnych świąt 🙂 Mam nadzieję, że takie były - miłe, rodzinne, słoneczne i spokojne! Że wypoczęłyście w gronie kochanych osób. Że ta nasza pierwsza Wielkanoc z naszymi "Małymi Serduszkami" będzie cudownie wspominana na zawsze. Teraz już do końca zycia nasze wszystkie święta będą inne niż dotychczas. Wspanialsze bo z naszymi dziećmi 🙂
Miłego świątecznego wieczoru :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Madzia W jesteś tu u nas nowa???? ostatnio brakuje mi czasu zeby tu zaglądac.



Wesa - kiedys tu (dawno) zajrzalam, chyba tez cos tu u was zostawilam na forum. Nie mialam ostatnio zbyt duzo czasu na brzuszka wchodzic plus mialam swoje male dzieciece dylematy 😉 i jakos tak wyszlo, ze mialam przerwe 🙂 Zajrzalam na swieta i Blue rozwalila mnie tymi zajaczkowo-obrazkowymi wielkanocnymi zyczeniami. No i teraz sama widzisz 🙂
Wesa - powiedz jaka jest roznica wieku miedzy Twoimi dzieciaczkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki!

Ja dostanę od siostry mojego chodzik Chicco, bo moja kupiła dla synka coś takiego http://allegro.pl/chicco-65261-edukacyjny-chodzik-pchacz-2w1-gratis-i1561575568.html więc nie kupuję i myślę, że to jest lepsze rozwiązanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja od momentu jak 1 raz podniosła łepetynę ma obsesję na pkt,. podnoszenia głowy i pleców do siadu. No zwariowała 🤪 jak podaję jej ręce to ona już dzika, że może podnieść głowę i się trochę podnieść to jej pomagam żeby posiedziała sobie chwilę to jaka zadowolona jest, ale tylko na kilka sekund jej daję. W ogóle to jest mały kombinator. Już widzę co to będzie jak zacznie chodzić będę musiała jej pilnować jak oka w głowie.

Nusiak jak z ciemieniuchą u Twojej małej?? Zeszło wszystko?? Ja tam nadal walczę, ale już nie ma łusek tylko taką jakby suchą skórę niby łupież, kupię niedługo taką specjalną emulsję do wcierania przez 1mieś. to mam nadzieję, że wszystko zniknie, jak smaruję też linomagiem i dużo pomaga 🙂 jakby miała głowę bez włosów to by łatwiej było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A moja od momentu jak 1 raz podniosła łepetynę ma obsesję na pkt,. podnoszenia głowy i pleców do siadu. No zwariowała 🤪 jak podaję jej ręce to ona już dzika, że może podnieść głowę i się trochę podnieść to jej pomagam żeby posiedziała sobie chwilę to jaka zadowolona jest, ale tylko na kilka sekund jej daję. W ogóle to jest mały kombinator. Już widzę co to będzie jak zacznie chodzić będę musiała jej pilnować jak oka w głowie.

Nusiak jak z ciemieniuchą u Twojej małej?? Zeszło wszystko?? Ja tam nadal walczę, ale już nie ma łusek tylko taką jakby suchą skórę niby łupież, kupię niedługo taką specjalną emulsję do wcierania przez 1mieś. to mam nadzieję, że wszystko zniknie, jak smaruję też linomagiem i dużo pomaga 🙂 jakby miała głowę bez włosów to by łatwiej było.

hehe Blue, Judyche też już wszystko interesuje tylko nie to co trzeba więc jak zacznie chodzić to też już się boję hehe 😜
a teraz przykleiłam jej woreczek na mocz i jakoś zrobić siku nie chce 😞 a ostatnio mi się tak udało przykleić że od razu zrobiła... a teraz już z 10 min go ma i nic... ehh... nie chce za długo jej go trzymaćbo boję się że jak będę odklejać to będzie Ją bolało... a posiew robią tylko we wtorki i czwartki u nas więc zobaczymy, najwyżej spróbujemy jeszcze raz w czwartek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A moja od momentu jak 1 raz podniosła łepetynę ma obsesję na pkt,. podnoszenia głowy i pleców do siadu. No zwariowała 🤪 jak podaję jej ręce to ona już dzika, że może podnieść głowę i się trochę podnieść to jej pomagam żeby posiedziała sobie chwilę to jaka zadowolona jest, ale tylko na kilka sekund jej daję. W ogóle to jest mały kombinator. Już widzę co to będzie jak zacznie chodzić będę musiała jej pilnować jak oka w głowie.

Nusiak jak z ciemieniuchą u Twojej małej?? Zeszło wszystko?? Ja tam nadal walczę, ale już nie ma łusek tylko taką jakby suchą skórę niby łupież, kupię niedługo taką specjalną emulsję do wcierania przez 1mieś. to mam nadzieję, że wszystko zniknie, jak smaruję też linomagiem i dużo pomaga 🙂 jakby miała głowę bez włosów to by łatwiej było.

hehe Blue, Judyche też już wszystko interesuje tylko nie to co trzeba więc jak zacznie chodzić to też już się boję hehe 😜
a teraz przykleiłam jej woreczek na mocz i jakoś zrobić siku nie chce 😞 a ostatnio mi się tak udało przykleić że od razu zrobiła... a teraz już z 10 min go ma i nic... ehh... nie chce za długo jej go trzymaćbo boję się że jak będę odklejać to będzie Ją bolało... a posiew robią tylko we wtorki i czwartki u nas więc zobaczymy, najwyżej spróbujemy jeszcze raz w czwartek 😞


Z moją by nie było problemu sika 2 seriami jak tylko otworzę pieluchę 🙂
Hmm to poczekaj jeszcze trochę. Ile takie woreczki kosztują?

Kolo a Twoja rzeczywiście jest taka blada, że podejrzewają anemię? Nie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo tak apropo wzrostu to jestem ciekawa jak Twoja mała wybije Twoja ma 67cm to Ci powiem, że moja mama w książeczce miała napisane, że miała 62cm jak miała 5tyg. reszty nie pamiętam, a teraz ma 1,77cm. A ja miałam 55cm przy ur. i teraz ok. 170
To dziecko rośnie tak "stale" czy np. może być niskie za młodu a potem wybija w górę czy od samego początku rośnie agresywnie?? 🤪 moja babcia i dziadek mieli po 170cm a wszystkie dzieci oprócz cioci jednej ona ma coś z 165cm to mają od 177-186 😁 i jak to logicznie wytłumaczyć? A znowu ja jestem z związku 177 i 180 a mam ledwo 170 😉 a powinnam mieć min. 175, ale tłumaczę to tym, że mało jadłam, bo byłam 100% niejadkiem, bo oprócz genów(predyspozycji) najważniejsze jest jedzenie odpowiednich pokarmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo tak apropo wzrostu to jestem ciekawa jak Twoja mała wybije Twoja ma 67cm to Ci powiem, że moja mama w książeczce miała napisane, że miała 62cm jak miała 5tyg. reszty nie pamiętam, a teraz ma 1,77cm. A ja miałam 55cm przy ur. i teraz ok. 170
To dziecko rośnie tak "stale" czy np. może być niskie za młodu a potem wybija w górę czy od samego początku rośnie agresywnie?? 🤪 moja babcia i dziadek mieli po 170cm a wszystkie dzieci oprócz cioci jednej ona ma coś z 165cm to mają od 177-186 😁 i jak to logicznie wytłumaczyć? A znowu ja jestem z związku 177 i 180 a mam ledwo 170 😉 a powinnam mieć min. 175, ale tłumaczę to tym, że mało jadłam, bo byłam 100% niejadkiem, bo oprócz genów(predyspozycji) najważniejsze jest jedzenie odpowiednich pokarmów.

Ja jestem wzrostu moich rodziców 😜 no może 2 cm wyższa :P hahaha 😜 Mój Adam ma 178 a ja 170 (przy urodzeniu ja 55 a Adam 57 😜) więc jestem ciekawa ile Judyta będzie miała, moi rodzice mają coś koło 167-168 a mój brat 185 😜
a ona nie jest blada tylko sina... ale wyniki z krwi ma idealne... a lekarka czegoś się w moczu doszukała i kazała posiew jeszcze zrobić... a Dyśka zrobiła siku... hahaha tylko tak się wierciła że woreczek się delikatnie odkleił i zamiast do woreczka zrobiła pod siebie 😜 a nie pamiętam ile woreczek kosztuje ale jakieś grosze 😉 i kurcze nie mam teraz drugiego żeby jej przykleić... no trudno na czwartek się zaopatrze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Hej mamuśki!

Ja dostanę od siostry mojego chodzik Chicco, bo moja kupiła dla synka coś takiego http://allegro.pl/chicco-65261-edukacyjny-chodzik-pchacz-2w1-gratis-i1561575568.html więc nie kupuję i myślę, że to jest lepsze rozwiązanie 🙂


jak dziecko bedzie miało około roku to to bedzie dobre, wtedy uczy sie chodzić i sie tego trzyma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...