Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Honoratka jednym słowem decyzja należy do Ciebie 🙂 i tego się trzymaj. A ja idę oglądać tv. Nudy są nieziemskie, mała wykąpana i śpi. Muszę ją jeszcze raz obudzić na jedzenie to może będzie mieć te 500ml 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ja się rzadko kłócę a jak kłócimy i obrażamy to na chwilę nigdy nie było między nami kłótni dłużej niż pół dnia. Ja bym nie mogła nie rozmawiać przez tydzień, bo z natury jestem gadatliwa i co ja bym zrobiła 😁

Gadatliwa? Skad ja to znam? 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
honorata ja bym wziala to tansze naprawde bo pozniej ona bedzie juz ciezka zacznie niedlugo siadac i nie bedziesz jej nosic pozniej juz tak czesto wiecmo bylo szkoda wydac te 359zl na te nosidełko

ja się tylko boję że jej zrobię krzywdę tym nosidełkiem
i nie wiem czemu wydaje mi się że jak kupie droższe to bezpieczniejsze


Ja miałam dla Karola to tańsze i bardzo sie sprawdziło. Używałam często a Lolek jest zdrowym chłopcem bez żadnych wad postawy 🙂 Także polecam tańsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A ja dalej nie mam okresu 🤪 ostatni miałam 9 marca 😜
właśnie sobie obliczyłam że jak bym była w ciąży to miałabym termin na 14 grudnia 🤪

A jestes? 😆

nie wiem 😜 lekarz nie zrobił mi usg i twierdzi że to normalne 😜 zobaczymy 😉 muszę kupić test 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A ja dalej nie mam okresu 🤪 ostatni miałam 9 marca 😜
właśnie sobie obliczyłam że jak bym była w ciąży to miałabym termin na 14 grudnia 🤪

A jestes? 😆

nie wiem 😜 lekarz nie zrobił mi usg i twierdzi że to normalne 😜 zobaczymy 😉 muszę kupić test 😜

mi się wydaje że to normalne, bo mi gin mówił że raz może być a potem przez kilkanaście tyg.nie....no ale kto Cię tam wie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Agus - a chcialabys? Nie przeszkadzaloby Ci, czy bys nie chciala?

cieszyłabym się no ale bardzo bym się bała bo nie mamy warunków... mieszkamy na wynajętej kawalerce (pokój 20m, bez kuchni, z małą łazienką) i mamy tu umowę tylko do września tego roku.... i nie bardzo wiemy co dalej... nie mamy kasy żeby mieszkanie kupić a na wynajem większego też nas nie stać...
zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w takiej sytuacji raczej bym się nie cieszyła z ciąży, więcej obowiązków i co z pieniędzmi? My już mamy znowu problemy finansowe po tej zimie, wydatek na kominek, drewno, prąd 1,5tyś. 😁 i to nas lekko zdołowało finansowo, a teraz jakby doszło kolejne dziecko to by była masakra jednym słowem. Brr nawet nie chcę o tym myśleć. Jeden plus, że mieszkamy w własnym domu a raczej "dół domu" jest jest nasz ponad 100m2. No i to by było tyle z dobrych wieści 🙃 chociaż ja i tak bym wolała to sprzedać i się wynieść, mieć zupełnie własny domek, ogródek itd. ale to dopiero za kilka lat.. a teraz są plany by działkę sprzedać i by były pieniądze większe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
No ja w takiej sytuacji raczej bym się nie cieszyła z ciąży, więcej obowiązków i co z pieniędzmi? My już mamy znowu problemy finansowe po tej zimie, wydatek na kominek, drewno, prąd 1,5tyś. 😁 i to nas lekko zdołowało finansowo, a teraz jakby doszło kolejne dziecko to by była masakra jednym słowem. Brr nawet nie chcę o tym myśleć. Jeden plus, że mieszkamy w własnym domu a raczej "dół domu" jest jest nasz ponad 100m2. No i to by było tyle z dobrych wieści 🙃 chociaż ja i tak bym wolała to sprzedać i się wynieść, mieć zupełnie własny domek, ogródek itd. ale to dopiero za kilka lat.. a teraz są plany by działkę sprzedać i by były pieniądze większe.

nie planuję na razie dziecka ale jak by bylo to bym nie płakała 😉 dziecko o cholerne szczęście i na pewno bym się cieszyła ale jednocześnie martwiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue była wczoraj kupa tylko nieco gęściejsza niż zwykle i męczyła nieco Dyśkę... ale w sumie to od rana Ją męczyła więc to raczej nie od jabłka 😉 dzisiaj od rana jest to samo 😞 rano co byłam na chwilkę to od tamtej pory półtorej godziny się z Nią męczyłam i masowałam i nóżki do brzuszka i na brzuszek i w ogóle... w końcu zasnęła i teraz dopiero zaczęła bączki puszczać 🤢 ale mi się wydaje że to dlatego że od kilku dni ie dajemy Jej tego Boboticu... cholera przecież nie będzie przez całe życie brała leków na wzdęcia 😞 nie wiem czy mam znowu zacząć Jej dawać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Ja w zeszłym miesiącu tez miałam takie zamieszanie z okresem, ale przyszedł regularnie licząc od dnia pierwszego krwawienia.

ja jednak ciągle jeszcze coś tam karmię więc mogą się dziać takie numery 😜 no zobaczymy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...