Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
dziewczyny a moja Sonia ma 37,5 temp 😞byłam u lekarza i niby nic cholera co to może być? 🤨jest strasznie marudna i placze i rączki takie cieple....no nie wiem

moja Dyśka miała taki stan podgorączkowy jak miała katarek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny a moja Sonia ma 37,5 temp 😞byłam u lekarza i niby nic cholera co to może być? 🤨jest strasznie marudna i placze i rączki takie cieple....no nie wiem

moja Dyśka miała taki stan podgorączkowy jak miała katarek...
no właśnie cholera nie ma katarku ani nic może zęby...ale to chyba by tak nie płakala strasznie co chwile jakby ja coś mocno bolało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
kolo177 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny a moja Sonia ma 37,5 temp 😞byłam u lekarza i niby nic cholera co to może być? 🤨jest strasznie marudna i placze i rączki takie cieple....no nie wiem

moja Dyśka miała taki stan podgorączkowy jak miała katarek...
no właśnie cholera nie ma katarku ani nic może zęby...ale to chyba by tak nie płakala strasznie co chwile jakby ja coś mocno bolało 😞


No, ale to jeszcze nie jest taki wysoki stan podgorączkowy. Może samo jej przejdzie? Możliwe, że to ząbki, albo szykuje się jakieś przeziębienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue a z jakiej firmy masz niekapka? bo u mnie są same 6m+


Ja mam wszystko z TT.

u mnie tylko w jednej aptece mają z TT i kubek niekapek tylko 6m+


Ja ten kubek kupiłam na necie także wiesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego oglądania z udziałem mojego wampira wam życzę, a ja idę się w końcu umyć i ubrać, bo jestem w proszku. Mała nie chce spać i marudzi, może głodna jest, ale to byłby szok po 2,5h heheh! 🙂 Dałam jej zwykłej wody przegotowane wypiła aż 20ml ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo, bo dzieci zaczynają prawidłowo prostować łokcie w przełomie 5-6mieś. więc jest dużo czasu, moja co jakiś czas już nie trzyma rączek zaciśniętych na brzuchu jak się podnosi tylko ma otwarte ręce, bo już się zaczynałam martwić.

Zjadła 150ml i w między czasie zrobiła kupę znowu, ale tym razem całkowicie żółtą, czyli zielone ma od nowych pokarmów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Judytka wszystkiego najjjj od cioci!!
a my byłyśmy już na targowisku, jest tu fajny lumpek z ang. ubrankami super rzeczy!! Kupiłam jej takie śmieszne pumpy na szelkach co można do rajstop i na gołe syrki 🙂
moja dziś przekręciła się z plecków na brzuszek hehe aż się sama zdziwiła, ciekawe czy to powtórzy 🙂
też szukam jakiejś fajnej opaski ale białej do chrztu i nic nie widziałam fajnego...a ta ciekawa tylko szkoda że ta biała ma groszki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię babkę cytrynową Gellwe z proszku,ciekawe czy będzie smaczna, bo samo ciasto jest pyszne, ja ciągle wcinam słodycze i ciasta 🤔 Kamila weź już nic nie mów o lumpkach, bo ja bym najlepiej cały wykupiła hehe! 🙂 Moja z pleców na brzuch ani myśli się przewrócić jedyne co umie to z brzucha na plecy i z pleców na boki, mostek jak ma ochotę i to tyle. Jak czytałam o tych przewrotach z pleców na brzuch to wszędzie je nazywają "obrotem biernym" a dopiero ten prawdziwy obrót już świadomy jest ok. 7mieś. życia. No to sobie jeszcze poczekamy hehe 🙂 moja nawet biernego nie robi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
A to Moja Czteromiesięczna Księżniczka 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/1003675y.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9964/1003675y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

nie no jaka dama 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
alwo napisał(a):
wrrr już sobie popisałam mały się obudził zajrzę póżniej miłego słonecznego dnia życzę 🙂


Alwo to są pieluszki DADA Premium można je kupić w Biedronce i z wyglądu i struktury przypominają oryginalnego PAMPERSA 🙂 I tak wyglądają: http://www.dzieciowo.pl/wp-content/uploads/2011/04/dada_nowe.jpg

o dzięki właśnie o nich kiedyś rozmawiałyście i chcę spróbować jak w Polsce będę tutaj używam Libero ale tam chyba nie ma a Haggisy u Nas nie zdają egzaminu i mały po 3 godzinach już ma boki mokre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Robię babkę cytrynową Gellwe z proszku,ciekawe czy będzie smaczna, bo samo ciasto jest pyszne, ja ciągle wcinam słodycze i ciasta 🤔 Kamila weź już nic nie mów o lumpkach, bo ja bym najlepiej cały wykupiła hehe! 🙂 Moja z pleców na brzuch ani myśli się przewrócić jedyne co umie to z brzucha na plecy i z pleców na boki, mostek jak ma ochotę i to tyle. Jak czytałam o tych przewrotach z pleców na brzuch to wszędzie je nazywają "obrotem biernym" a dopiero ten prawdziwy obrót już świadomy jest ok. 7mieś. życia. No to sobie jeszcze poczekamy hehe 🙂 moja nawet biernego nie robi 😁 😁 😁

Ja też robię tą babkę cytrynową, mi bardzo smakuje, a do tego polewam ją różową polewą gellwe to już w ogóle mi smakuje 😜 ja też wpieprzam słodkie stale, mój wyposaża szafkę w ciastka w razie jakby goście przyszli a ja ją opróżniam 🤪 w dodatku jak idę na spacer to wchodzę do Lidla bo tam są takie pyszne rogaliki maślane prosto z pieca 🙃 a idź pan w chu...zero samozaparcia 😎
a ciuchów to już tyle jej kupuje, że nie wiem kiedy to wynosi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila, ale to normalne nie jest 🤪 ja też się nie mogę powstrzymać.. zresztą mój tak samo żre jak ja 😉 ciasto u nas starcza na 2dni, bo on potrafi jeść na śniadanie i kolację normalnie jak chleb traktuje. Ile razy jem resztki, bo on sobie rano wstanie i wcina po cichu. Ostatnio upiekłam sama babkę kakaową, ale mi nie smakowała to zjadł sam blachę w 1,5dnia 😁 😁 😁 on tam wszystko zje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kupi czekoladę zje po drodze 70% i mi przynosi końcówkę i tłumaczy się, że był głodny 😁 wczoraj kupił 2 czekolady to mieliśmy wyścig z czasem kto zje więcej haha najgorzej jak 2 osoby lubią słodycze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...