Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
to moja miała takie schizy w Dzień dziecka, co wyjmowałam cyca to ona darła się jakbym miała potraktować ją co najmniej motkiem 😮 i dzięki temu nic nie zjadła przez 3.5h. Takie małe a mają jazdy jakby jakaś krzywda im się działa. Ciekawe co wtedy sobie myślą..........


moja tak sie drze w domu i patrzy czy ja reaguje skubana 🙂 taki pisk ze az uszy pieka, a dzisiaj okno zamknelam bo sie balam ze sasiedzi policje wezwa 🙃
moja dzisiaj przed kapielą tak darła jape że sąsiad kosil trawe i słyszał jak sie drze 🤪i co chwile patrzył w moje okno aż je zamknełam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Justynka ile Miloszek waży?taki duży jest i tylko na cycusiu??? 🙂

Asiu prawie 7 kg już ma i na pewno 68 cm 🙂
Dostaje 1 albo 2 razy dziennie butelkę po 90 ml 🙂 herbatek od 3/4 tygodni nie daje mu wcale. Ale cycusia mu cisnę jak jest tak ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Justynka ile Miloszek waży?taki duży jest i tylko na cycusiu??? 🙂

Asiu prawie 7 kg już ma i na pewno 68 cm 🙂
Dostaje 1 albo 2 razy dziennie butelkę po 90 ml 🙂 herbatek od 3/4 tygodni nie daje mu wcale. Ale cycusia mu cisnę jak jest tak ciepło 🙂
no duży jest naprawde śliczny chłopczyk 😘a dlaczego herbatek nie dajesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
youmit napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Justynka ile Miloszek waży?taki duży jest i tylko na cycusiu??? 🙂

Asiu prawie 7 kg już ma i na pewno 68 cm 🙂
Dostaje 1 albo 2 razy dziennie butelkę po 90 ml 🙂 herbatek od 3/4 tygodni nie daje mu wcale. Ale cycusia mu cisnę jak jest tak ciepło 🙂
no duży jest naprawde śliczny chłopczyk 😘a dlaczego herbatek nie dajesz??

Dawał mu raz dziennie po 80 ml, bo myślałam ze coś z kupa ruszy, ale herbatka nie pomagała i jakoś tak przestałam. Ale jak się zrobi jeszcze cieplej to mu zacznę znowu dawać i kupię mu jeszcze w biedronce z bobovity 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
joannawisn napisał(a):
youmit napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Justynka ile Miloszek waży?taki duży jest i tylko na cycusiu??? 🙂

Asiu prawie 7 kg już ma i na pewno 68 cm 🙂
Dostaje 1 albo 2 razy dziennie butelkę po 90 ml 🙂 herbatek od 3/4 tygodni nie daje mu wcale. Ale cycusia mu cisnę jak jest tak ciepło 🙂
no duży jest naprawde śliczny chłopczyk 😘a dlaczego herbatek nie dajesz??

Dawał mu raz dziennie po 80 ml, bo myślałam ze coś z kupa ruszy, ale herbatka nie pomagała i jakoś tak przestałam. Ale jak się zrobi jeszcze cieplej to mu zacznę znowu dawać i kupię mu jeszcze w biedronce z bobovity 🙂
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Zobacz jaki wielki 🙂
a ja się zamartwiałam, że mam mało pokarmu 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p6030348.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8350/p6030348.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Pieknie! No jak ladnie rosnie!! I widac tez male paluszki u nozki, slodziutkie!! Boze jak ja kocham te male stopki!!!! 🙂 Jusia - Miloszek czasem nie zabkuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Chyba niebawem zacznie, bo raczki ciągle w buzi, gryzaki go strasznie irytują i się wkurza jak całe nie wchodzą do buzi 🤪 ślini się po same stópki 🙂

No to jak ma slinotok, to zabkowanie 😉 Zobacz mu na dole, na dziaselku tam gdzie jedyneczki beda, czy widzisz takie jakby 'naciecia'?? Bo pamietam zanim Oskarusowi wybily sie pierwsze, dolne jedyneczki, to wlasnie widac bylo takie jakby naciecia na dziaselku i to wlasnie bylo krotko przed tym jak sie wybily 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie sie wlasnie udalo malego 'zahipnotyzowac' do snu..Najpierw ogoladalismy ksiazeczke po polsku i nazywalismy rzeczy. Ja do niego po polsku a on do mnie: 'Oh, look!' - tak zesmy sobie rozmawiali 😉 A pozniej juz sie kolo niego nie kladlam (bo znow zaczal ostatnio kombinowac i cyrki urzadzac), tylko stanelam przy lozku i zaczelam mu spiewac...Najpierw 'twinkle, twinkle little star' a zaraz po tym 'Z popielnika na Wojtusia...' . I tylko patrzalam jak doslownie w sekundach mu powieki zaczynaly opadac.., opadac.., opadac....A ja w miedzyczasie sie stopniowo wycofywalam z pokoju...Spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uffff... Już jestem na bieżąco 🙂
Teraz będzie mega chaotycznie, bo będę się starała wcisnąć swoje trzy grosze w poruszane przez Was wątki 🙂

HONORATKA jak Tosiulka mi się bardzo mocno odparzyła jakiś czas temu i żadna maść nie skutkowała(sudocrem, alantan, bephanten) to dostałam od lekarza tutejszy odpowiednik polskiego clotrimazolu - zniknęło już następnego dnia(a męczyłyśmy się prawie tydzień)
Joannawisn Sonia jest cudowna 😘 I faktycznie, jak już ktoś wspomniał bardzo podobna do Ciebie 🙂
Youmit jeśli chodzi o naciąganie siusiaczka, to mamy już jakieś doświadczenie w tej kwestii 😉 Ja bardzo długo się przed tym wzbraniałam. Tak naprawdę zaczęłam jakoś tak konkretnie się nad tym skupiać jak Karol miał już kilka ładnych miesięcy. Nie robiłam nic na siłę, chodziło tylko o to żeby tą końcówkę lekko ruszyć. Niestety, jak mały miał ponad roczek na którymś bilansie nasza lekarka sprawdziła nasze osiągnięcia w tym temacie i uznała, że jest problem 😞 Dostaliśmy skierowanie do chirurga dziecięcego żeby Go obejrzał. Dostaliśmy maść sterydową i nakaz pracowania z tą skórką przy każdej zmianie pieluszki. Wszystko było dobrze dopóki, nie zaczął nam siusiać na nocnik-już nie miałam nad tym kontroli i znowu skórka zaczęła przyrastać. Na szczęście wkrótce po tym Młody zaczął etap fascynacji swoim ciałkiem(a właściwie zaczął odkrywać swoją sexualność 😁 ) i tak sobie miętolił siusiaczka w każdej wolnej chwili, że problem sam się rozwiązał 🤪
Reasumując nie mam pojęcia co lepsze - dać sytuacji rozwinąć się samej, czy jednak interweniować za wczasu. Każda mam musi decyzję podjąć sama. Przyznam szczerze, że gdyby Tosiulka była chłopcem (:woohoo 🙂 sama miałabym problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Zobacz jaki wielki 🙂
a ja się zamartwiałam, że mam mało pokarmu 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p6030348.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8350/p6030348.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Przystojniaczek 🙂 A mamusia jaka laska!! 🙂 Jak Wy to robicie, że jesteście takie zgrabniochy?? Ja też tak chcę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
youmit napisał(a):
Chyba niebawem zacznie, bo raczki ciągle w buzi, gryzaki go strasznie irytują i się wkurza jak całe nie wchodzą do buzi 🤪 ślini się po same stópki 🙂

No to jak ma slinotok, to zabkowanie 😉 Zobacz mu na dole, na dziaselku tam gdzie jedyneczki beda, czy widzisz takie jakby 'naciecia'?? Bo pamietam zanim Oskarusowi wybily sie pierwsze, dolne jedyneczki, to wlasnie widac bylo takie jakby naciecia na dziaselku i to wlasnie bylo krotko przed tym jak sie wybily 🙂

Hmmm... To chyba jednak nie jest aż tak jednoznaczne 🤔 Karol zaczął nam się ślinić jak miał trzy miesiące, zaraz po tym ręce, zabawki, gryzaki i co tylko mogło lądowało w buźce, a mimo wszystko pierwszego ząbka wypatrzyliśmy dopiero jak miał 8 miesięcy. Teraz z Tosią jest tak samo. Niby symptomy są identyczne jak u tych dzieci, które już wyraźnie ząbkują ale ząbków jak nie było tak nie ma i nie spodziewam się, że niedługo będą 🙂 Aczkolwiek nigdy nie wiadomo... Może coś jest na rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Olus - moj tez potrafi go tak mietolic i naciagac, ze az mezus nie moze na to patrzec 🤪 😜, ale dalej przyrosniete (bo sprawdzlam), ale wlasnie boje sie na sile mu naciagac, bo jak kiedys lekko doslownie sprobowalam to od razu pokazal, ze mu sie nie podoba 🥴 Gdzies czytalam, ze jak sie na sile naciagnie, to mozna nawet uszkodzic peniska.. .
Pytalam sie mezulka jak to z nim bylo, ale gapa nie pamieta! 😁 hahah 😜

Ooooo Jednak jesteście jeszcze 🙂 🙂 🙂
Myślę, że powinniście to miętolenie potraktować jako wstęp do tego co jeszcze w tym temacie nastąpi 🤪 A faktycznie na siłe nie można nic robić. Można niechcący spowodować pęknięcie skórki i zrobi się blizna, która w przyszłości już się tak nie podda i będzie jeszcze większy problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...