Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue zaskoczę cię i powiem, że trzymam Anastazję w tetrze w domu a nie w pampersiaku 🙂
a nie myślałaś, że cię posłucham 😁


O cholera! 🤪 matka jesteś wielka 🤪 co ja miałam z tymi tetrami hihi co chwilę szczała jak poczuła pieluchę, ale na szczęście mam ich ponad 20 😉 ale miała tyle potówek, że szok na samym początku na wzgórku łonowym, że dałam radę i się zaparłam w sobie i ją pieluchowałam aż to wszystko znikło.

na początku było ciężko nawet nie wiedziałam jak to zawiązać
a najlepszy był mój mąż bo powiedział normalnie robisz trójkąt kładziesz ją i wiążesz supeł 😮 🙃 no to mu kazałam pokazać na kubusiu puchatku biedny zdziwił się że to nie jest takie proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wesa, czemu nie chcesz przejść na mamusie ?
Tam jest na prawdę fajnie - zrobiłem wszystkie działy forum, galerię, artykuły pod kątem mam. Tu wszystko jest w większości dla ciężarnych, a na Mamusiach będę rozbudowywał stronę tak, żeby było max. o dzieciach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
wesa, czemu nie chcesz przejść na mamusie ?
Tam jest na prawdę fajnie - zrobiłem wszystkie działy forum, galerię, artykuły pod kątem mam. Tu wszystko jest w większości dla ciężarnych, a na Mamusiach będę rozbudowywał stronę tak, żeby było max. o dzieciach 🙂
ja tam lubie ta stronke i najchetniej bym tu została ale jak juz mi uciekaja to chyba tam musze sie zalogowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesiące później...
  • 10 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...