Skocz do zawartości

Mamy październikowe- jesteście? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Nie za bardzo chce mi się szukać poprzedniego wątku mamuś dzieci które na świat przyjdą w październiku, więc tu się wpiszę.
Termin wyliczony mam na 26-30 październik...ale że w brzuszku noszę słodki duecik to coś mi się zdaje że termin rozwiązania w październiku jest bardzo niestabilny. Tak czy inaczej, nie mogę się doczekać. Pozdrawiam Październikowe przyszłe mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam przyszłe mamusie ja mam termin na 11.10.09,mam szczęśliwą trójeczkę w domu ale każda następna mała istotka daje dużo satysfakcji a później niestety troszkę problemów.Do zeszłego tyg.było okropnie straszyłam w toalecie,teraz jest lepiej. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamuśki październikowe 🙂
Ja mam termin na 23.10.09 z USG. Już nie mogę się doczekać mojej NIUNI 🙂 Nie ma dnia, w którym nie pomyślałabym czy moje dziecko będzie zdrowe, jak będzie wyglądało i jak poradzę sobie w nowej roli. Mój mąż jak narazie zupełnie nie rozumie co sie ze mną dzieje, skąd moje humorki i czasem ogólnie mam wrażenie, ze jeszcze do niego nie doszło, że zostanie ojcem (a właściwie już nim jest). A jak reagują Wasi mężczyźni drogie mamusie??? pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!! Moj narzeczony bardzo sie ucieszyl jak dowiedzial sie, ze bedzie tata. Jednak czasami mnie nie rozumie np. tego, ze reaguje ronie na zapachy... chociaz widze, ze bardzo sie stara znosic moje humorki, ale czasami mu nie wychodzi i kazde z nas powie za duzo i jest niemila atmosfera 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czuję się bardzo dobrze 🙂 Jedynie na początku ciąży troszkę mnie mdliło. Teraz jest ok oprocz tego, ze nocami nie mogę spać poniewaz strasznie boli mnie kregoslup. Wy tez macie takie bóle?? Dziś nie spałam prawie calą noc. Przewracałam sie z boku na bok. I mam jeszcze takie pytanko. Czy robiłyście badania na toksoplazmozę i do kiedy trzeba je wykonać??????????? Bardzo proszę o odp


Natalio widzę, że nie jestem sama. Szkoda, że nie możemy się zamienić na role z facetmi choć na chwilkę. Może wtedy zrozumieliby jak przeżywamy i odczuwamy ciążę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika86 napisał:
Witam wszystkie mamuśki październikowe 🙂
Ja mam termin na 23.10.09 z USG. Już nie mogę się doczekać mojej NIUNI 🙂 Nie ma dnia, w którym nie pomyślałabym czy moje dziecko będzie zdrowe, jak będzie wyglądało i jak poradzę sobie w nowej roli. Mój mąż jak narazie zupełnie nie rozumie co sie ze mną dzieje, skąd moje humorki i czasem ogólnie mam wrażenie, ze jeszcze do niego nie doszło, że zostanie ojcem (a właściwie już nim jest). A jak reagują Wasi mężczyźni drogie mamusie??? pozdrawiam 🙂


Monia uwierz że każdy facet jest inny,mój przy mojej pierwszej ciąży wyprowadzał mnie z równowagi co rusz...teraz czekam na trzecie dziecko i choć powiedzmy jest bardziej dojrzały to ciąży dalej nie rozumie
mam termin na 22.10 i tak jak ty nie mogę się doczekać
życzę cierpliwości i samych miłych wrażen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...