Skocz do zawartości

druga ciaza na stycznia 2011 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja w styczniu 2011 urodze 3-cią moją pocieche 🙂
Konrad ma już 15 lat a Damianek 8.
Przy każdej z ciąży miałam komplikacje:
1 ciąża od 20tyg po szpitalach, 2 ciąża od 13tyg a tu już zaczęłam w 6tyg 😞
Martwie się strasznie ale jednocześnie jestem pełna dobrych myśli.
Prawie nie wstaje z łózka, jestem tak senna i osłabiona. Bóle podbrzusza dokuczają,ale z dzidziusiem wszystko w porządku 🙂
Mam nadzieje,że to dziewczynka,której wszyscy pragniemy...
Pozdrawiam z łóżka wszystkie mamy na portalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój brzuszek mam wrażenie, przy 2-giej ciąży szybciej rośnie.
Dopasowane w pasie rzeczy robią się leciutko przyciasne. Muszę wciągnąć brzuszek żeby się zapiąć 🙂)
Skarbeniek trzymaj się, ja mam nadzieję że sobie długo do pracy pochodzę bo jeszcze się w domu nasiedzę. W pierwszej prawie do końca pracowalam ale to gorące lato było a w pracy klima 🙂) A i nie wykorzystywali mnie tylko sobie spokojnie pracowałam. Spacerkiem też mialam z domu. Teraz mam troszkę dalej i w zimie to będzie ślisko itp więc pewnie wcześniej spocznę. Zresztą jak sobie przypomnę mój brzunio to w życiu żadnej kurki bym nie zapięla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka wam wszystkim. dawno mnie tu nie bylo. a wiec mam dobre wiesci. jestem w ciazy. sama sie tego nie spodziewalam .moja historia zaczyna sie od tego po tym niby poronieniu co mialam ( a okazalo sie ze nic takiego nie bylo bo w ciazy nie bylam) dostalam tabletki na wywolanie okresu. no i bralam je przez 10 dni po 2 dziennie. no i po tygodniu okres sie nie pojawil . nie wiedzialam co sie dzieje.zadzwonilam do ginki i kazala mi przyjsc. pojechalam tam z moim mezem i coreczka. oddalam mocz bo tak mi kazali wogole niczego sie nie spodziewajac. gdy nadeszla moja kolejka do lekarza weszlam do gabinetu z corka i z mezem. i powiedziala ;; pani zona jest w ciazy!!!!:: a my ku zdziwieniu zadawalismy jej pytania jak to moglo do tego dojsc. wytlumaczyla ze krew musiala byc za wczesnie pobrana itd.na usg wszystlk bylo dokladnie widac. jestem w 5 tygodniu i szczesliwa na maksa. tylko bardzo senna oj bardzo i glowa boli. jak narazie to tylko te objawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Ja też w styczniu urodzę swoje drugie dzieciątko. Bardzo się cieszymy i nie możemy doczekać.
Mi chyba zaczynają przechodzić te mdłości straszliwe. A bywały dni ciężkie. Zmęczenia też nie doczuwam aż tak bardzo ale to może dlatego, że posiedziałam trochę w domu. Spanie tylko cały czas za mną chodzi. Nic nie przytyłam,brzuszek widać jak się przesadzę bo mnie na przykład najdzie na szklaneczkę czegoś gazowanego. Generalnie taki problem mam od poprzedniej ciąży kiedy to prztyłam 24 kg i skóra na moim brzuchy super jędrna nie jest. Czasami pobolewa mnie dół brzucha (stąd klika dni l4)
Pozdrawiam Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...