Skocz do zawarto艣ci

Skaza bialkowa:( | Forum dla mam


julka235

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja c贸ra ma uczulenie na proteiny mleka. Nie wiem czy to jest to samo. Mog艂am jej dawa膰 tylko mleko NAN R i ograniczy膰 wiele rzeczy do jedzenia aczkolwiek nie zrezygnowa艂am ca艂kowicie i jej przechodzi. Teraz ma jeszcze czasem krosteczki na brzuszku i pleckach ale podobno od 3 roku 偶ycia mo偶na powoli wprowadza膰 coraz wi臋cej pokarm贸w zawieraj膮cych proteiny mleka.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

PO WYJ艢CIU ZE SZPITALA PI艁AM MLEKO I MA艁Y MIA艁 3 DNI KOLKI,ODSTAWI艁AM NABIA艁 I KOLKI MIN臉艁Y.
JAK TO JEST U WAS,CZY TO MIJA???
NIE WIEM CZYM TEN NABIA艁 ZAST膭PI膯,TERAZ JU呕 BARDZO UWA呕AM NA TO CO JEM.

DO艢WIADCZONE MAMUSIE DORADZCIE CO艢...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta skaza 艣wiadczy o niedojrza艂o艣ci uk艂adu pokarmowego, a co za tym idzie maluszki nie trawi膮 w艂a艣nie mleka i jego przetwor贸w, niestety na tym etapie raczej nie zast膮pisz tych produkt贸w, lepiej je w og贸le odstawi膰 powiedzmy na 3 m-ce, a potem spr贸buj co艣 z nabia艂u zje艣膰 np. jogurt naturalny (bo zawarte w nim owoce te偶 mog膮 uczula膰 male艅stwo), nie samo mleko, bo ono najbardziej uczula, jego przetworu ju偶 mniej :-)

呕ycz臋 wytrwa艂o艣ci, bo wiem 偶e trudno zregyzgnowa膰 z czego艣 co si臋 lubi, ale prze偶y艂am to z c贸rci膮 i wiem 偶e najlepszy da艂o efekt :-)
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 4 miesi膮ce p贸藕niej...
  • Mamusia
Dziewczyny a powiedzcie mi ja wyglada ta skaza bialkowa???bo moj maluch ma na cz贸艂ku takie krosteczki od paru dni i nie wiem czy to ta skaza czy potowki... 馃え
na noc znikaja i rano nic nie ma ale pozniej znowu sie pojawiaja dodam ze karmie piersia..
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 3 tygodnie p贸藕niej...

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...