Skocz do zawartości

Biała perła, żel wybielający zęby. | Forum dla mam


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kupiłam sobie przed ciążą ale mialam zeba do zrobienia więc nie stosowałam, chcialabym rozjasnic nieco zęby ale ponoć jest nie wskazane stosowanie tego zelu w ciąży. Wiecie cos na ten temat ? Mój dentysta nie zna tego produktu więc nic mi nie moze poradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biala perła to produkt profesjonalny z tym ze sporo słabszy i delikatniejszy dlatego tez moga go stosować nawet osoby majace odsłoniete szyjki zebów. Tylko desperata lub masochista odwazyłby sie wybielac zeby lampą majac nadwrazliwe lub odsłoniete zeby, ból jest tak silny że nie wiem kto bylby w stanie wysiedzieć nawet kilka minut. Mój dentysta odradza mi wybielanie w gabinecie do póki zęby nie przestana się odsłaniać bo tak jak mówię, po prostu nie przetrwałabym zabiegu do konca. Po ciazy bede robic implanty więc wtedy się pomysli co z tym fantem zrobić a póki co wystaczy mi delikatne wybielanie pod warunkiem ze jest bezpieczne dla dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja używałam białej perły właśnie teraz przed zajściem w ciąże. Efekty super. Choć początkowo bardzo bolały dziąsła, były bardzo wrazliwe, ale to minęło. Własnie za 2 tyg ide na wesele i myslałam ze znów sobie zrobie białą perła. Musze poczytać czy w ciąży w ogóle mozna to używać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie z tego co wiem to nie należy stosować nadtlenku karbamidu (10% nadtlenek karbamidu jest składnikiem żelu wybielającego) w czasie ciąży i karmienia, ponieważ nie zostały jeszcze przeprowadzone badania nad tym, jaki ma on wpływ na płód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam mieć skaling za kilka tygodni więc zobaczymy, moze nie bede musiała wybielac 😉 Ostatecznie mozna nałozyc delikatną warstwę tylko na zeby i poczekac chwilke i zmyć, wtedy raczej nie zmiesza się ze sliną a więc nie nałykasz sie tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
a zastanawialiście się jak używanie różnych preparatów działa na wasze dziąsła? Jak długo utrzymuje się efekt białych zębów?? Wole raz na dwa trzy lata wybielić sobie zęby laserem fakt ktoś powie drogie ale nie cierpią tak moje dziąsła 🙂 Zabieg tra godzinkę można sobie sprawdzić tutaj www. candeo.pl i to nie jest wypalanie zęba laserem bo chyba większość tak myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każde wybielanie w gabinecie kończy się potwornym bólem jak sie ma odsłonięte szyjki zębów, żele sa delikatniejsze i tego bólu tak nie czuć o to cała różnica. O skuteczności nie mowię bo to jest prawa indywidualna, tak samo jak z zabarwieniem zębów. Właśnie dzisiaj mam wizyte u swojego dentysty to pogadam o tych szyjkach bo znowu się zaczynają odsłaniać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Ja nie ufam takim specyfikom, wolę się udać do dentysty, który ma specjalistyczne preparaty, a nie wybielać tym, co jest dostępne w sklepie, bo nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt. Byłam dwukrotnie w długich odstępach czasu na wybielaniu w Dentestetica i to jest miejsce, które mogę polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Dlaczego nie warto? Ja zamawiam juz teraz regularnie taką ekologiczna z węglem drzewnym z drogerii ekobieca. Jest też o tyle fajna, ze oprocz tego ze wybiela to tez oczyszcza i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego. Podpasowala najpierw mi a teraz tez widze, ze i maz stosuje regularnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...