Skocz do zawartości

7 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej!!! Jestem w 7 tc i raz jest dobrze raz jest zle tzn czuje sie jakbym miala chorobe morska a poza tym od czasu do czasu boli mnie podbrzusze 😞 Inne dolegliwosci...hmm...duze piersi lekko obolale 😉 zycze lepszego samopoczucia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witajcie 🙂
Roznie dziewczyny znosza ciaze 😁 Ja sie dowiedzialam o ciazy w 4 tyg. Musze przyznac ze do 14 tyg wogole nie odczuwalam ciazy teraz dopiero dokuczaja mi bole glowy i plecow. Nie ma co sie martwic na zapas kazda z nas to znosi tylko na rozny sposob 🙂
Zycze duzo zdrowka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje Mora 😉
Bedzie dobrze duzo odpoczywaj i nie trac dobrej mysli 😉
Ja staralam sie z mezem od poczatku zwiazku czyli 5 lat i tez nam sie udalo 🤪
Ja ze wzgledu ze jestem wczesniakiem z obawy przed poronieniem dostalam lek duphaston ktory podobno dziala w czasie zagrozenia. Na szczescie jest wszystko dobrze i wierze ze u ciebie tez tak bedzie tylko musisz bardziej na siebie uwazac i w zadnym przypadku sie nie stresowac 😉
Pelen luzik pamietaj 😜
Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Po raz drugi od 14 lat jestem ponownie w ciazy. Koncze 7 tydzien. I czuje sie f a t a l n i e !!
Nie moge patrzec na jedzenie, nie potrafie zniesc zapachow smazonego miesa, kawy, gotujacych sie zup, smazonej ryby... wszystkiego co ma intensywny zapach, tluszczu smazonego. Nawet woda mnie cofa.
Gdy bylam po raz pierwszy w ciazy, wtedy, nic, kompletnie nic mi nie dolegalo. Czulam sie jakbym w ogole nie byla w ciazy.
Dzis regolarnie co godzine musze cos przekonsic. Mam straszne napady glodu. A gdy nadejdzie minuta zero, mam ogromne mdlosci i bol brzucha.
Jedyne co przelknac moge to platki na mleku i wszelkie produkty mleczne. Tm ratuje swoje samopoczucie.
Ohh... jak ja przez to wszystko przejde...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie właśnie wróciłam od ginekologa obejrzała moje wyniki i powiedziała ze mam toksoplazmozę i w 5 miesiacu przeprowadzi leczenie atybiotykami.Martwie sie .Moje wyniki to IgG130,00 i IgM0,080.Zaczełam czytać w necie na temat tej choroby i wyczytałam ze wyniki oznaczaja o przebytej toksoplazmozie kiedyś i że w tej chwili nie zagraza ona mojej fasolce.Sama juz nie wiem co o tym wszystkim myśleć.Może orientujecie sie w tym temacie i możecie mi podpowiedzieć coś na ten temat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
7 tydzień hmm.... to było aż 20 tygodni temu 🤪 Czas tak szybko leci !!! 🙃 Jak w tych tygodniach tak od 4 do 12 to myślałam, że umieram a nie, że jestem w ciąży. Oczywiście wiedziałam już o moim Okruszku, że jest we mnie ale objawy to miałam na jakąś najgorszą chorobę świata 🙃 Byłam senna, nie do życia, mdłości, wymioty na szczęście rzadko a do tego nic kompletnie mi się nie chciało. Żal mi było tylko męża bo musiał sam biedny o siebie dbać w tych tygodniach i jeszcze mi usługiwać bo ja nie miałam siły palcem kiwnąć. Po 12 tygodniu jakby ręką odjął !! 😁 Od tamtej pory mimo objawów typowo ciążowych jestem pełna energii 😉 Trzymajcie się Mamusie i dbajcie o siebie 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...