Skocz do zawartości

9 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 125
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem właśnie w 9 tygodniu. początek byl cięzki ale obecnie jest lepiej. nareszcie ciesze sie ciąża choc dolegliwosc sa silniejsz niz w pierwszej ciazy.jakies rady na mdlosci. testowalam juz banana na czczo, srednio pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
u mnie 9 tydzień i najlepiej przespała bym cały dzień,w nocy znów bezsenność,mdłości tez są ale u mnie mijają jak zaraz po przebudzeniu coś zjem,chociaż czasami muszę się zmusić do jedzenia,jest to moja 2 ciąża,w pierwszej czegoś takiego nie miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie!!Spodziewam się pierwszego dziecka i wszystko co teraz dzieje się z moim organizmem jest dla mnie SUUPER nowe. Miałam mdłości straszne!!Moja Pani Ginekolog poleciła mi herbatę imbirową. Polecam, ponieważ mi pomagała, mdłości ustępowały. Dzisiaj jestem trzeci dzień bez herbatki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wlasnie jestem w 9 tygodniu. Mozna powiedziec ksiazkowy przyklad... wymioty, nudnosci (praktycznie caly dzien), tradzik, bole miesni nog, zawroty glowy, sennosc. Tyle jesli chodzi o dolegliwosci. Jedyne co mnie zastanawia to fakt ze moj brzusio jest juz dosyc duzy... mozna powiedziec zauwazalny. Nie mieszcze sie w spodnie, ktore kupilam na krotko przed ciaza. Na poczatku myslalam, ze zjadlam za duzo ale z powodu nudnosci i obrzydzenia do jedzenia prawie nic nie jem albo zwracam. Czy to mozliwe ze to objaw ciazy blizniaczej??? Fakt jestem drobna osoba, normalnie waze ok 54 kg, i przy takiej wadze brzuch mialam plaski. teraz waze 54,5 i nie zapne spodni, ktore byly mi za duze... O ciazy dowiedzialam sie na wakacjach za granica wiec nie mialam mozliwosci pojscia do doktora. A teraz jeszcze weekend...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
..witajcie..czytam wasze wpisy i uśmiecham się pod nosem...to moja trzecia ciąża po dzisięcioletniej przerwie..wcześniejsze ciąże wspominam bardzo przyjemnie..ta to książkowy przykład dolegliwości..chyba wszystkie już mam...no i brzuszek sporawy-bo inni już zauważają mój odmienny stan..Komplikacji też nie brakuje-co tydzień coś innego...w środę po krwawieniu dowiedziałam się, że mam krwiaka pokosmówkowego..łykam cyclonaminę i prawie nic nie robię..po jutrze kontrol...zobaczymy co z tego będzie...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Panie 🙂 w poniedziałek zaczęłam 9 tydz ciazy wczoraj mialam nieprzyjemna sytuacje i musialam jechac na wizyte wszystkie moje obawy okazaly sie niepotrzebne wykryto u mnie polipa dzidzia rosnie zdrowo zrobiono mi usg serduszko pieknie bije cos pieknego a na zdjecie dzidzi napatrzec sie nie moge 🙂 pozdrawiam 😘


" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja 4 ciąża ale 2 dziecko . więc nawet gdy wymiotuje kilka razy dziennie uśmiecham się że dotrwaliśmy do 9 tygodnia i wszystko jest OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂 jestem w 9 tyg i czuje się typowo czyli mdłości, zawroty głowy ale zamiast zachcianek mam wstręt do jedzenia a jem bo muszę 😞 i straszny trądzik.Nie mam żadnych zachcianek a brzuch mam już dośc duży jak na ten tydzień ale i tak się cieszę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie ja podobnie jak moa poprzedniczka jestem w 3 ciąży ale po 7 latach!! przy pierwszych dwóch ie wiedziałam co to ciąża i poród! żadnych dolegliwości! poród szyki I faza 1godz.45 dryga 5 min drugi poród pierwsza faza porodu 50 min druga 10 min!! ale teraz czuję się strasznie mam mdłości duszności i jest moi strasznie ciężko!!! mam nadzieje że to się zmieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj zaczoł sie 9 tydzień 😉i nadal czuje się różnie raz mi jest ok a raz mdli i kręci sie w głowie ajjj ale i tak się ciesze. Dzis idę do lekarza więc zobaczę moje maleństwo 😉Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problemy z cerą wymioty poranne niestety dopiero od 9 tygodnia się pokazały a liczyłam że przejdę bez tego etapu. Zawroty głowy i bóle głowy. Ehh a tutaj dopiero początek tego wszystkiego. Ale jestem szczęśliwa bo czekałam na tą ciążę już troszkę czasu. Jutro idę na kontrolę do lekarza i na wyniki. Boję się że może być coś nie tak. brrr Pozdrawiam przyszłe mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja zaczynam tez 9 tydzien ale zero dolegliwosci jeynie tyle ze jestem ciagle zmeczona i i mam straszne wzdecia najwiecej wieczorem, wtedy mój brzuch robi sie jak balon. Ogólnie to dobrze sie czuje wiec chyba mozna sie cieszyc, mdłosci ani wymiotów nie mam wcale. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mamuśki ja też szczęśliwy 9 tydzień na dolegliwości nie mogę narzekać 10 dni mdłości a teraz nic tylko senność i trądzik straszny trądzik ja swoją dzidzie mogę zobaczyć dopiero w 12tym tygodniu nie mogę się doczekać 🙂 pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość - gdzie mieszkasz? Może tak jak ja w UK? bo ja też mniej więcej dopiero w 12 tyg zobaczę swoje dzieciątko.

Jak się czujecie?? Mi jest ciągle duszno i źle... w nocy spać nie mogę a w dzień zasypiam i chodzę zmęczona... Ja trądziku już nie mam, ale pojawił się u mnie wcześniej... i trwał 2 tygodnie... jedynie lekkie krostki mi zostały 🙂 maść cynkowa pomaga.

Mdłości są nadal, najgorzej jak jestem głodna, to wtedy też do wymiotów dochodzi, ogólnie wrażliwa na zapachy jestem, pojawił się też śluz biały...

oczywiście też humorki, czasem jestem zła o byle co... a jak wasze brzusie widać coś?? bo po mnie już trochę widać... Brzusio pobolewa tylko wtedy kiedy jestem głodna i jak dużo chodzę, czy próbuje ogarnąć domek 🙂 to wtedy się męczę i brzuś daje znać...

ale poza tym jest dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...