Skocz do zawartości

9 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wszystkie Mamy 🙂 jestem tu od niedawna i to moja 2 ciaza mam juz 6 letnia Julke z ktora jak chodzilam w ciazy wymioty nie odpuszczaly przez 9 mcy ;/ mialam bardzo wysoki aceton i srednio raz na 2 ,3 miesiace lezalam w szpitalu... teraz jestem w kolejnej ciazy w ktorej tez wymiotuje po rozmowie ze znajomym ginekologiem trzymam sie scisle tego co mi powiedzial : nie jesc z rana witamin i kwasu odstawic to na wieczor po okolo 30 min od ostatniego posilku ... w moim przypadku sie sprawdzilo 🙂 wczesniej probowalam kapsulek z imbirem ale nie na wiel sie zdaly 😁
ale mam jeden problem wsumie nurtujace pytanie kiedy dostalyscie karte ciazy bo moj ginekolog sobie chyba za bardzo bagatelizuje temat jestem prawie w 9 tyg a on kazal mi przyjsc za 3 tyg to wtedy da mi skierownie na badania i po wynikach wypisze karte ciazy ... zmartwilo mnie to wiec juz we wtorek ide do innego ginekologa ... moze jestem troszke przewrazliwiona bo jestem po poronieniu samoistnym ale nie wiem czy moge czekac tak i z badaniami i ze wszytkim ... :/ a wy kiedy dosatlyscie karte ciazy ??????? z gory dziekuje za szybkie odpowiedzi bo naprawde sie niepokoje 🙂 pozdrawiam M. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...