Skocz do zawartości

10 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 193
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jakby troszke lepiej. ale mdlosci i wymioty to masakra. czasem juz mysle ze nie wytrzymam ale jakos jezcze daje rade. za tydzien ide do lekarza na pierwsza wizyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez już 10 tydzień i 3 dni. Jak ten czas szybko leci. Niedawno dowiedziałam sie ze jestem w ciąży. Już się nie mogę doczekać brzuszka.. Z tego co zauważyłam to w pasie 3 cm więcej. A czy u was dziewczynki w tym tygodniu już troszeczkę urósł brzuszek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wymiotów ale mega mdłości i zawroty głowy zwłaszcza wieczorem 🙂 ma cichą nadzieję, że już niedługo to przejdzie 🙂
p.s przestałam tolerować zapach i smak mięsa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wkroczyłam w 10 tydzień. (już albo dopiero 🙂). Czuję się w miarę dobrze, mdłości już tak strasznie nie dokuczają, ale dobija mnie ciągły ból głowy i senność. Mam wrażenie że mogłabym spać cały dzień a i tak bym się nie wyspała 😞 Ale podobno potrwa to jeszcze tylko jaiieś 3-4 tygodnie. Byle do 4 miesiąca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie żadnych dolegliwości nie mam, oprócz niewielkich mdłości rano gdy jestem na czczo. Gdyby nie usg i bolące piersi, to nie wierzyłabym że jestem w ciąży. A to już 10 tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się czuję w miarę dobrze. Czasem tylko poranne nudności (cieszę się że bez wymiotów 🙂) no i w ciągu dnia czuję jedynie senność i szybciej czuję się wymęczona także bez krótkiej drzemki w ciągu dnia się nie obejdzie. 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co dziwne już spory brzuszek 🙂 mdłości nie odstępują na krok i senność niesamowita. Oprócz tego zauważyłam kłopoty ze skupieniem i nauką:/ (Oby szybko przeszło bo oprócz tego że jestem mamą to jeszcze studentką).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłe mamuśki 🙂
Ja nie mam wymiotów, mdłości do wytrzymania i o dziwo po południu aż do wieczora
pobolewa mnie głowa no i dokuczają mi zawroty głowy ale wszystko do przeżycia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
Witam przyszłe mamuśki 🙂
Ja nie mam wymiotów, mdłości do wytrzymania i o dziwo po południu aż do wieczora
pobolewa mnie głowa no i dokuczają mi zawroty głowy ale wszystko do przeżycia 🙂

😁 😁 😁
to ja napisałam tylko zapomniałam się zalogować hihihi i nie dodałam że rozkojarzenie sięga zenitu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny 🙂
ja rowniez jestem w 10tyg,bardzo sie ciesze 🙂
Bola Was nadal piersi,bo ja mam wrazenie,jakby mnie przestaly bolec i troche mnie to martwi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie mamy. Ja chyba mam wszystkie dolegliwości: zapach, smak, zero jakiegokolwiek mięsa, wymioty, mdłości towarzyszące przez cały dzień, senność, ból piersi, zawroty głowy i od tygodnia krwawienie... po wczorajszym usg, wszystko z dzidzią jest ok 🙂, ale powiedzcie czy któraś z Was ma również plamienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja plamień nie mam - jednak moja ginekolog poinformowała mnie, że czasem się to zdarza i niekoniecznie oznacza to problemy - dlatego mam się od razu nei stresować tylko spokojnie do niej zgłosić. Madziolka81 - pewno jesteś z tych książkowych przykładów na wszystkie możliwe ciążowe dolegliwości. Dlatego nie martw się na zapas - teraz dla ciebie najważniejszy jest spokój i dzidzia.

a powiedz mi czy masz również problem bolących stóp? Ja nie potrafie w pracy wysiedzieć 8 gdzin bo mam wrażenie jakbym przez całe dwa dnie chodziła na strasznie wysokich szpilkach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem w 10 tygodniu,brzuszka nie mam w ogóle,schudłam 3 kilo,mało jem,o zapachach już nie wspomne tylko spojrze na mięso to już rzygam,nie myślałam,że tak dziwnie jest w ciąży,za słodkim to byłam a teraz w ciąży to jak widze słodkie to też mi nie dobrze,czytałam że to minie i mam nadzieje bo boje sie o maleństwo że brakuje mu witamin i kiedy te zapachy przejdą. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamusie!!! 😜 Widzę, że u mnie rewelacji też nie ma... Codzienne mdłości, nie tylko poranne, bóle i zawroty głowy... Niepokoi mnie tylko jedno w ciągu ostatnich 3 tygodni zemdlałam 9 razy i nawet trafiłam do szpitala, okazało się, że mam jakąś ostrą infekcje układu moczowego i że to niby w ciąży jest groźne. Wyleczyli mnie z tej infekcji i wypuścili do domu, tylko, że nikt nie zadbał o te omdlenia, a one są nadal... Już się sama boje nawet z domu wyjść, żebym nie padła gdzieś czasem... Pozdrawiam was wszystkie kochane i życzę dużo zdrówka i szczęścia w nadmiarze... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja mialam krawienia od 7tyg przez jakies 1,5 tygodnia, lekarz powiedzial ze to stara krew i tam sa trudne warunki do oczyszczania i moze ono trwac do 2-3 tyg, wiec jesli poza tym nic nie boli to nic groznego. ja od kilku dni mam spokoj ale ciagle biore duphaston na wszelki wypadek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczęśliwe mamusie. ja właśnie zaczynam 10 tydzień i dziś byłam na USG. Widziałam maluszka i słyszałam bijące serduszko, strasznie się wzruszyłam. Co do dolegliwości to w moim przypadku nie jest źle, trochę mi rano niedobrze ale wystarczy że coś zjem i przechodzi tylko piersi rosną w zastraszającym tempie i bolą no i przytyłam już 3 kg masakra. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem w 10 tygodniu i 3 dniu ciazy dokladnie. Czuje sie tragicznie, najobazej wieczorem - wymioty, mdlosci i zawroty glowy. Rano czuje sie w miare dobrze ale moglabym przespac caly dzien i tak by bylo malo. Strasznie mnie tez wszystko drazni zmiany nastroju i wrazliwosc na niektore zapachy 🤢 a pozatym brzuszek mi juz widac ale u mnie i u chlopaka w rodzinie sa pokolenia blizniakow wiec sie nie zdziwie jak ja tez bede miala. 13 Sierpnia mam pierwsze USG wiec zobaczymy ile dzidziusiow bede miala. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! Ja wreszcie mam apetyt i nie zwracam, chociaż wczoraj była masakra...

Ja jestem cały czas zmęczona, ciągle bym spała...

A u Was jak samopoczucie?
Dziewczyny jak Wasza szyjka macicy? bo macica czuje że mi się powiększa, ale szyjkę mam już normalną, a wczesniej była rozpulchniona. Jak jest u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...