Skocz do zawartości

10 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam nas dziewczyny. Właśnie dziś zarejestrowałam sie na brzuszek.net ;-) , jestem w 10 tyg, termin mam na 18 wrzesnia. Jestem strasznie szczesliwa bo juz bardzo chcialam miec maleństwo. Super ze jest was tu troche, zawsze fajnie mieć bratnią duszę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dorissx, no to super rodzimy prawie w tym samym czasie, a skąd jestes? ja z legnicy, mialam robione usg w 6 tyg , a teraz mam za tydzien kolejną wizyte takze mam nadzieje ze juz bedzie calkiem fajnie widac moje malenstwo. Jak sie czujesz? ja mialam mdlosci ale od 5 dni juz nie mam ;-), a poza tym czuje sie naprawde super, wiadomo troche spac mi sie chce w ciagu dnia i jestem troche bardziej wyczulona na zapachy no i mam teraz mega smaka ta kwaśne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Kalais 🙂 jestem z Lublina...a co do samopoczucia to niestety bardzo roznie ostatni tydzien byl lajcikowy bez zadnych objawow a teraz niestety wrocily mdlosci zmeczenie bol glowy 🤢 ...teraz na lekkie mdlosci pomaga mi...kefir...wiec tez ciagnie mnie do kwasnego 🙂 usg mialam robione w 9w2d to malenstwo mialo 24,3 mm...ponoc lekarz mowil ze prawidlowo...i oby tak bylo dalej. 1szego marca ide na nastepne USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, używacie już kremu na rozstępy? ja narazie kupilam sobie oliwkę dla kobiet w ciąży, ale taką za 12 zł z rossmana ( naprawde pięknie pachnie ;-0 ) i będę wyżej w ciąży to chcialabym zacząć używać jakis dobry krem, podobno mustela jest świetna, wiecie cos na ten temat?
a jak tam u was ze sportem, ćwiczeniami? Ja chodze sobie codziennie na spacery i ostatnio kupilam w biedronce taką dużą pilke do ćwiczeń, ściągnełam z neta ćwiczenia dla kobiet w ciąży i zamierzam ćwiczyć ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Moj termin to 6 pazdziernika, 23 marca wybieram sie na badania prenentalne-tak dla swietego spokoju i aby sie upewnic ze z malenstwem wszystko ok. Od 2 tygodni dokuczaja mi wieczorne nudnosci ale to dobrze, podobno chronia przed poronieniem.
Pozdrawiam Was 10-Tygodniowki
Aneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!Ja od dziś jestem w 10-tym tygodniu i nie mam mdłości od samego początku tylko spałabym całymi dniami i mam bóle podbrzusza jak podczas okresu raz mocniejsze raz słabsze ale są cały czas a piersi raz bolą mocniej raz słabiej-co dzień rano się "macam" bo niby jak ustaną to zły znak dziś na przykład nie bolą prawie wcale ale ciężkie są jak worki z piaskiem 🙂)Co do usg to już miałam 3 w ciągu jednego tygodnia.Wiem ,że to może się wydawać dużo ale tak wyszło.Odliczam czas do 28marca mam badania prenatalne czy któraś z was już po?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie, jestem w srodku 10 tygodnia. Dowiedzialam sie o ciazy ogolnie w 6 tygodniu.. nie mam zadnych objaw !! jem normalnie nic nie wybrzydzam, nic nie dodalam do swojego jadlospisu, zadnych mdlosci nic !! za to mniej sypiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
HELO JA JESTEM NA POCZATKU 1O TYGODNIA DO GINA IDE POD KONIEC MIESIACA POJE SIE STRASZNIE BO JUZ JEDNA CIAZE PORONIŁAM W 8 TYG BYŁO CIEZKO ALE ZA TRZY MIESIACE OKAZAŁO SIE ZE ZNOWU ZASZŁAM I URODZIŁAM CUDOWNEGO CHŁOPCZYKA TERAZ ZNOWU I OBAWA ZEBY WSZYSTKO SIE UDAŁA WIZYTY U GINA PRZECHODZE BARDZO UCZUCIOWO MNIE MOGE SPAC DZIEN PRZED I WOGOLE JAK MAM WEJSC DO GABINETU TO SERCE MI CHCE WYSKOCZYC BO BOJE SIE ZE SERDUSZKO NIE BEDZIE BIŁO 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...