Skocz do zawartości

10 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

BOLE PIERSI MAM ALE TAKIE SŁABE CO DO MDŁOŚCI TO JUZ MINEŁY ALE BYŁAM ZASKOCZONA BO W PIERWSZEJ CIĄŻY ZERO DOLEGLIWOŚCI .GŁOWA TEZ MI OSTATNIO DOKUCZA HUMORKI SIE ZACZYNAJ CZUJE TO PO SOBIE ZE ROBIE SIE NIEZNOSNA MUSZE POINFORMOWAC SZEFOWA O CIAZY A DOPIERO WRÓCIŁAM PO WYCHOWAWCZYM W MARCU NAPEWNO MNIE ZABIJE AZ SIE BOJE A W TYM TYG MUSZE TO ZAŁATWIC MAŻ SIE CIESZY ZE SYNUS BEDZIE MIAŁ TOWARZYSTWO JAK WSZYSTKO DOBRZE POJDZIE MODLE SIE O TO!!!!!! UTRATA CIĄŻY BARDZO BOLI NIGDY NIEZDAWAŁAM SOBIE Z TEGO SPRAWY POKI SAMA TEGO MIE PRZEŻYŁAM DWA MNIESIACE DOCHODZIŁAM DO SIEBIE POMOC MĘŻĄ I MAMY BARDZO MI POMOGLY.JESTEM SZCZESLIWA MAMA 8 MIESIECZNEGO SYNA JEST KOCHAMY JEGO UŚMIECH POMAGA MI W SMUTKU I ODDAŁA BYM ZA NIEGO ŻYCIE!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... juz jutro 10 tydzien .. juz a moze dopiero... he chorobliwie panikuje ze cos moze byc nie tak , z checia siedziałabym u lekarza non stop.. i slyszala wszystko jest dobrze... eh he .. w poniedzialek ide na kolejna wizyte z wynikami.. mam nadzieje ze zrobi mi usg... mialam robione w 7 tygodniu widzialam malusie serduszko.. az sie poplakalam ze szczescia.. i mam nadzieje ze zalozy mi karte ciazy bo do dzis jej nie mam... a co do tego jak sie czuje to tak jak napisalam strasznie panikuje zrobilam sie mega zazdrosna czego nigdy wczesniej u mnie nie bylo... zmeczonaaa ciagle... a poranne mdlosci czasem z wymiotami..Caluje wszystkie dziewczynki... 3majcie sie i bez paniki heh 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jestem w 10tyg ciąży,właśnie wróciłam ze szpitala mam problemy z wypróżnianiem,boli mie bardzo brzuch do tego stopnia,ze nie moge długo chodzic,bardzo sie boje ponieważ w tamtym roku straciłam synka w 5miesiacu miał wytrzewienie jelit i wątroby,a przestało mu bic serduszko,do tej pory nie moge sie z tym pogodzic,a szczerze nie pogodze,ciąle płacze i myśle o nimnie staraliśmy sie o dzidzie,ponieważ mam te problemy z załatwianiem,ale Bog tak chciał i jestem w ciąży.martwie sie,pije siemie lniane,syrop z bzu tak mi poradzili,wiem ze to moja wina zaniedbałam swoje jelita,ale bardzo sie boje,prosze o jakieś rady,próbowałam śliwek itp.prosze o wsparcie rady bardzo chce miec zdrowego dzidziusia,z całego serca dziękuje.beata 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jak to czytam to się popłakałam... bardzo mi przykro z tego powodu.. ale wierze ze teraz wszystko bedzie dobrze ... co wieczor sie modle o swoje malenstwo wiec dolacze modlitwe o Twoje..
nie pomoge Ci bo niewiem nic na ten temat..
Całuje gorąco..
Aneta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA Dziś ide do lekarza.. tak strasznie sie boje ze cos moze byc nie tak .. juz nie spałam cała noc ide na 12 40... a poleciałabym tam juz.. 😞
staram sie byc pozytywnie nastawiona ale same tak to wchodzi do glowy jak czlowiek sie martwi..
a jak Ty sie czujesz Kochana? Aneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo ja tez miałam problemy z wypróżnianiem mój gin polecił mi laktulosum to jest syrop na przeczyszczenie bardzo łagodny i bezpieczny dla kobiet w ciąży mi pomagał bardzo nie jest grozny dlatego ze to tylko rozpuszczony cukier w jakimś roztworze możesz jeszcze zapytać swojego lekarza lub farmaceuty polecam do 5 godzin napewno załatwisz swoja potrzebę powiedział mi ze mogę pic w dowolnej ilości ........ A.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki.. uf wyspalam sie pierwszy raz .. wczoraj wizyta byla ah masakraa.. weszlam polozna mierzyla cisnienie miala takie wysokie przez stres ze powiedziala ze z takim cisnienien na pogotowiu wyladuje.. dopiero jak zrobili mi usg.. ulzylo mi mega widzialam bijace serduszko i moje malenstwo ma juz centymetry heh ... !!A...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziesięciotygodnióweczki 🙂To moja druga ciąża,moja pociech ma już 5 lat.Cała poprzednią ciąże miałam bez zadnych dolegliwości typu:mdłości,wymioty,zmiany na twarzy.a teraz jakiś koszmar 🙂)wszystko co tylko możliwe.a najbardziej przerażają mnie zmiany na twarzy,nigdy nie miałam z tym problemu nawet jako nastolatka.No ale ....zniose wszystko dla mojej fasolki. 🙂)miałyście już USG.ja miałam w ubiegły wtorek moja fasolka ma 1.86cm,wydaje mi się że jakoś mało,może dlatego że ja mam sporą niedowage i mało jem . ale lekarz powiedział że wszystko jest ok.A mam do niego pełne zaufanie!!Pozdrawiam Emka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka ciesze sie,że z twoją dzidzią jest dobrze,co do syropu to też brałam,ale zero poprawy,wizyte mam 26,nie moge sie doczekac martwie sie,ale musze wierzyc,ze bedzie dobrze,a 28jade do Nowej Soli na badani prenatalne,masakra,czemu nie moge tak jak inne cięzarne cieszyc sie,mam nadzieje,ze same dobre nowiny bede słyszec,trzymajcie sie cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec zaraz 26 pisz co i jak... 12 kwietnia znow mam kontrole i 12 chcialabym tez jechac na prenatalne ale nie w 3 d... i znowu odliczam dni he 🙂) dzis jakos kiepsko sie czuje.. tez mam duzo spraw na glowiek i jedno do drugiego.. i czlowiek znow taki ni jaki .. a najwazniejsze to ze mam 1 zdjecie malenstwa i mogla bym patrzec non stop na nie heh 🙂) Anetaaa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wczoraj byłam u lekaza,i narazie wszystko dobrze,12tydz.choc martwi nas fakt,że dzidzia była bardzo leniwa,jutro jade na badania prenatalne,kurde szczerze z wizyty na wizyte ciagłe nerwy nie umiem tego opanowac,trzymam kciuki za was i dzieciaczki,musimy byc wkoncu szczesliwe.Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Ach, ten pierwszy trymestr...!!! Dobrze mi czytać, że macie podobne objawy do moich 😁 Bo u mnie: spać, spać, spać 🙂 A po spaniu odpoczywać.. i znowu spać. No i mdłości od rana do wieczora, na szczęście bez wymiotów. Plus jest taki, że nie zaglądam zbyt często do lodówki - zapachy mnie powalają 😉 No i zupełnie mi przestała smakować czekolada 😮 Za to mogę jeść owoce bez przerwy, fajnie, że już są truskawki! Jutro idę do gine i mam nadzieję, że usłyszę bicie serduszka 🙂 No i zobaczę mojego Maluszka, który od ostatniej wizyty i USG (2 tyg. temu) ma ksywkę "pan Kleks", bo wyglądał jak taki mały kleksik 😁
Pozdrawiam Was, niech Wam rosną brzuszki a w brzuszkach zdrowe Maluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. ja o dziwo nie mam żadnych przykrych dolegliwości... tylko jem i jem a potem śpie:P odeszła mi ochota na pieczone rzeczy czyli mój zastaw grillowy to soczek i bananek albo jabłuszko 🙂 własnie uwielbiam kwaśne owoce.. mniam :P za 3 dni idę do lekarza.. już nie mogę się doczekać zeby zobaczyć kolejne USG mojej fasolki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
witajcie mamuski...z tego co czytam to wieksosc z was to pierwiastki...ja to chyba dinozaur w obec was...to bedzie moje 4-te ukochane,upragnione malenstwo...tak,tak...upragnione...nie tylko czeka sie tak na pierwsze albo drugie dziecko...moje dzieci nie moga sie doczekac nowej siostry albo braciszka...zwlaszcza moja najmlodsza corka ktora ma 7lat,co rano budzi mnie calusami w brzuszek i wita sie z nowym lokatorem...a moj najstarszy syn ktory ma 18lat stwierdzil tylko ze wszycy koledzy pomysla ze to jego dziecko jak wyjdzie z nim na spacer...tak,tak...Wojtek jest bardzo dumny jako brat z tego malenstwa i zapewnil ze nie bedzie sie nic a nic wstydzil wyjsc z malenstwem na spacer...martwie sie tylko tym ze juz nie jestem taka mloda i boje sie o zdrowie mojego dziecka.myslalam nad badaniami prenatalnymi ale czy one cos zmienia?trzymajcie sie mamuski,zajadajcie sie kiszonkami i cytrynkami...NIECH MOC BEDZIE Z WAMI...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...