Skocz do zawartości

13 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 139
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć mamuski wczoraj zaczoł mi sie 13 tydzień jejku jak ten zas leci!!! czuje się świetnie 🙂 oby tak dalej... zaczyna pokazywać się brzuszek!! ale jestem szczęsliwa 🙂 🙂 🙂 a wy jak się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez pojawia się malutki brzuszek. Zauważalny narzaie tylko dla mnie 🙂 Czuje się od początku bardzo dobrze. Brak nudności i wymiotów. Dziś USG wiec zobacze moje maleństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny
Ja jutro zaczynam 13 tydzień. Czas strasznie szybko leci. Zmęczenie mija. Wymiotów i mdłości nie miałam. Zobaczymy co będzie dalej. Wybieram się w tym tygodniu na USG. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was 🙂 Postanowiłam do was dołączyć bo również mam termin na grudnia więc robi się nas coraz wiecej. A co do samopoczucia to na szczescie mdłosci juz nie są tak intensywne jak na poczatku 🙂 Brzusio powoli zaczyna sie pokazywac, lecz po bokach tak mnie wszystko ciagnie ze szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy słyszałyście o mozliowsci zażycia aviomarinu lub odpowiednika tego w ciąży w trakcie lotu samolotem? jestem w 13tygodniu (i 2 dni) a lece za 2tygodnie

czy ktorad z was ma jakieś dolegliwości typu bóle żołądka czy przeziębienie czy wszystkie czujecie sie tak super w 13tygodniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć przyszłe Mamusie 🙂 Ja też tak jak Wy mam terami na grudnia a dokładnie na 30 ha ha. Mąż się śmieje, że jak się urodzi 31 to będzie miał na imię Sylwester hmmm... gorzej jak to będzie dziewczynka to chyba mąż nie wpadnie na pomysł, żeby dać jej na imię Nowy Rok ha ha ha. Ja czułam się strasznie przez pierwsze tygodnie ale tak jakoś od 12 tygodnia jest duuuuuuuużo lepiej tylko brzuszek rośnie na szczęście i apetycik dopisuje 🙂 Pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pierwszy raz jestem na tym forum. Również w 13 tygodniu, jutro mam USG. Od samego początku ciąży czuję się świetnie, oprócz senności nie miałam żadnych objawów, nawet mój lekarz pytał, czy w ogóle czuję, że jestem w ciąży. Żadnych wymiotów, czy mdłości. Za to niestety dopadł mnie jakiś wirus. Pierwsza lekarka internistka spanikowała i dała mi jedynie syrop dla kobiet w ciąży i tabletki do ssania, a ja miałam taki kaszel, że bałam się, żeby coś się dziecku nie stało. Na szczęście wczoraj dostałam już normalne leki, które moga brać kobiety w ciąży (oczywiście konsultowałam to z moim ginekologiem). Jak dla mnie, to mój brzuch jest już nieźle widoczny i strasznie się z tego powodu cieszę. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Ja mam termin na 6 stycznia ale moja mama ze mną też miała taki termin a urodziłam się w Sylwestra więc kto wie?
W 13 tygodniu czuję się już lepiej (mdłości dopadają na krótkie chwile, zmęczenie odpuściło, senność też, głowa nie boli) ale doszedł tępy bół w podbrzuszu, częste sikanie 😉 Brzuszek zaczął rosnąć ale waga jeszcze na zero (no wieczorami ciut na plus).

Ktoś pytał o przeziębienie. Ja przeszłam to na samym początku w jakimś 5 tyg. Ratowałam się mlekiem z miodem i cytryną, płukałam gardło wodą z solą. Nie było ciężkie więc poleżałam 2 dni, nie byłam nawet u lekarza bo szybko odpuściło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Też jestem w 13 tygodniu, a termin mam na 2 stycznia. Mam nadzieję dotrwać do nowego roku 🙂
U mnie już widać ciążę, brzusio ładnie wystaje.
To moja druga ciąża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. ja jestem w 12 i 5 dni to prawie 13 😉 termin mam na 7 stycznia. zero nudnosci jedynie sennosc i rozdranienie. to moja druga ciaza i juz po mnie widac. w zadne spodnie sie nie dopinam, nie przecze ze apetyt mi dopisuje. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,jestem w 13 tyg,jest to moja 3 ciąża,mam termin na 4 stycznia.Dobrze się czuje,brzuszek juz mocno jest uwidoczniony,czuje juz delikatne ruchy dzidziusia.Miałam już usg robione i na szczęście jest wszystko ok,pozdrawiam wszystkie mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE JA WŁASNIE DZŚ ZACZYNAM 13 TYDZ-CZUJE SIE FATALNIE WCIĄŻ NUDNOŚCI,WYMIOTY,ZMĘCZENIE 😞 ALE MAM NADZIEJE,ZE PRZEJDZIE 🙂.BRZUSIO JAK NARAZIE MAŁY,POZDRAWIAM Y ZYCZE WSZYSTKIM POWODZENIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Ja mam termin na 5 stycznia czyli miałby Tatuś i Dziadzio prezent imieninowy ale
dobrze wiem że to różnie bywa...
To moja 3 ciąża,mam dwie starsze (6 i5latek) dziewczynki. Ogólnie czuje się ok ale
zęby dają mi w kość i te ciągłe nudności i wymioty oraz wstręt do jedzenia.
Tylko banany mi przechodzą i barszcz czerwony i sok z czarnej porzeczki.
Liczę na to że to minie chociaż z pierwszą
córką tak mnie lekarz pocieszał że koło 3miesiąca to ustąpi a
mnie trzymało do ósmego 😜

USG już miałam dwa razy robione i póki co jest dobrze,zakupy już
robię bo dobrze wiem że nie warto czekać na koniec.

Pozdrawiam wszystkie "ciężarówczki" i powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny "trzynastki" 😉 Ja we wtorek zaczęłam 13 tydz, czyli jestem w 13 tyg i 3 dniu 🙂 Czuje sie troszkę lepiej, ale jestem po przejsciach wiec biore tabletki bo mocno krwawiłam, mam nadzieje ze ryzyko juz sie nie pojawi a dzidzius bedzie zdrowy 🙂 Nie mdli mnie, nie mam apetytu, jedynie kapuste bym jadła 😁 no i brzuszek jest juz wyczuwalny, zaczyna sie pojawiać 🤪 za niecałe dwa tyg mam wizyte u gina 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej KObitki zaczęłam 13 tydzien w ubiegły piątek , napiszcie proszę czy bierzecie jakieś suplementy witaminowe typu Materna itp ??? Mój lekarz nic mi nie przepisał tylo Folik i zastanawiam się czy nie warto jeszcze cosik? Dajcie znać please jak to u was ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...