Skocz do zawartości

13 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 12 tyg.i 6 dniu czuje sie Rewelacyjnie z wyjatkiem tego ze strasznie Duzo jem tzn.malo ale bardzo czesto i mojego narzeczonego to troche smieszy ze z domu wyjsc nie moge na zadna wycieczke bo musze miec ze soba koszyk smakolykow. 🙂A tak po za tym to ciaze przechodze bardzo dobrze mam nadzieje ze tak bedzie do konca 🙂 pozdrwaiam 🙂

Joanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 139
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam przyszłe mamusie 🙂 Ja jutro rozpoczynam 13 tydzień i rozpoczynam go wizytą u lekarza. Niestety przeszłam rok temu stratę dzidzi w 7 tygodniu i z tego powodu tą ciążę kontroluje co 2 tygodnie. I tak panikuje za każdym razem kiedy coś budzi moj niepokój. Wczoraj wieczorem mialam ból podbrzusza i trochę mnie to wystraszyło ale jakoś z nim usnęłam i dziś bólu nie ma. Mam nadzieje ze wszystko jest w porządku z resztą do tej pory było...ja do 10 tygodnia mialam potworne mdlości teraz ustąpiły i czuję się o nieboo lepiej. Powiedzcie Kochane czy na tym etapie ciąży miałyście epizody bólu przypominajacego miesiaczkowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w podobnej sytuacji jak Ty.I teraz pomimo początku 13 tygodnia miewam codziennie bóle jak przy okresie ale jestem na tabletkach podtrzymujących i też mam wizyty co 2 tygodnie..trudno zapomnieć o tym co sie stało rok temu ale trzeba być dobrej myśli na zaś.Bo stresy ani Tobie ani dziecku nie pomogą.. Głowa do góry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja te bóle miesiączkowe miałam codziennie do 9 tygodnie później zdarzały się sporadycznie dlatego tym razem tak spanikowałam tym bardziej że były mocniejsze niż zwykle....dzwoniłam do lekarza stwierdził że skoro ustąpily same i nie było krwawienia to były to niegroźne skurcze. Dziś mam wizytę o 16 ej. Strasznie się denerwuje ale wierze że dzidzia mnie nie zostawi. Ja też jestem na Duphastonie i NoSpa w razie potrzeby. Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...jestem w 13 tygodniu ciąży i bóle podobne do tych co opisujecie odczuwam od dwóch dni...biorę profilaktycznie no-spę a jutro wizyta więc dowiem sie czegoś więcej...w poprzedniej ciąży też miałam takie bóle i musiałam leżeć ponad miesiąc...poza tym czuję się świetnie bo uciążliwe mdłości w końcu ustąpiły.
Pozdrawiam

PS...Asiunka28 zapraszam do sierpniówek 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam tu nas znajdziesz : http://www.brzuszek.net/forum,odp_sierpnioweczki_2011,17,555748.html,str=0#643445

a co do leżenia to tak leżałam ze względu na te bóle - to były skórcze niestety(miałam stresującą pracę) więc no-spa i leżenie aż mnie tyłek bolał 😉 i mam nadzieję że teraz się to nie powtórzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. to moj pierwszy post. to moja pierwsza ciąża, wlasnie zaczal sie 13 tydzien i wymioty trwają nadal, choc ogolnie lepiej się czuję, a zaczely sie w 7 tyg. mam nadzieje, ze jeszcze gora tydzien i miną.. w zeszlym tygodniu zaczelam krwawic jak przy okresie, ale moj gin mnie uspokoil, ze to tylko krwiak i musi wyplynac. podbrzusze czasem boli jak przy okresie - wtedy lykam nospe. a tak oczywiscie caly czas duphatson. Lekarz mowil zeby sie nie przemeczac, nie dźwigać itp, i ze nie ma powodu do paniki, z dzidzią jest wszystko ok i nic jej nie zagraża.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny delektuje sie ciaza i swoimi brzuszkami ile wlezie. Pod koniec kazda juz czeka rozwiazania, ja urodzilam tydzien temu i nadal tesknie za moim brzuszkiem !!!! Ciagle placze i jest mi przykro ze nie ma juz mojej kruszynki we mnie. Wiem ze jest obok, ale jest ciezko. Takze cieszcie sie ile sie da !!! TO taka moja rada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam tak trzynasty tydzień, czas szybko leci brzuszek rośnie za niedługo zrzucimy zimowe ubranka będzie nam wygodniej. Ja miałam prawie przez cały pierwszy trymestr wymioty, które zelżały po tym jak lekaż przepisał mi witaminę B6, teraz na szczęście całkowicie ustapiły, bóle głowy mam nadal ale zauważyłam że głównie przy zmianie pogody, lub gdy mocno wieje wiart (mimo iz siedze w domu L4 mam leżeć), brzuch od czasu do czasu pobolewa, jestem mniej senna, ale w nocy wstaje na siku średnio 3 x 😁 zawsze potym musze cos przegryżć - obok łóżka leży banan którego jem na raty 😁, piersi bolą mniej lub sie do tego przyzwyczaiłam. Ogólnie wszystko było by cudownie gdyby nie stres - usg z 12 tyg mam nie prawidłowe, lekaz zauważył malutka kuleczke na brzuszku maleństwa i z podejrzeniem przepukliny pępowinowej mam skierowanie za 3 dni na badania genetyczne do Poradni Patologi ciąży. Przezierność karkowa jest w normie to mnie podtrzymuje na duchu. Trzymajcie kciuki - strasznie się boję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lata później...

Witam od dziś jestem w 13 tygodniu ciazy tydzień temu miałam robione badania prenatalne i wszystko było dobrze brak jakichkolwiek zastrzeżeń . Jednak od paru dni jestem  podziębiona i od tego czasu mam mocniejsze skurcze w podbrzuszu i dziś rano mialam 3 malutkie kropki krwi na wkładce higienicznej wizyta u ginekologa dopiero za tydzień powinnam się zgłosić szybciej ? Lecze się domowymi sposobami 2 razy wzięłam tylko po 1 tabletce appapu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...