Skocz do zawartości

14 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam jeżeli chodzi o płeć to ja zaczynam 14 tydz i wczoraj lekarz określił już pleć 🙂także szybiutko można wiedzieć 🙂oczywiście na 3d pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Mamusie 🙂 Jeśli chodzi o wagę u mnie kilogram ubył w trzecim miesiącu, być może z powodu upałów i braku apetytu bo nie wymiotowałam. Teraz apetyt mam coraz większy i na pewno nadrobię szybko zgubioną masę. 😉 Nie wiem jeszcze czy chłopiec czy dziewczyna 😞 Moja ośmioletnia córka bardzo chce mieć siostrę a mąż kolejną córcie. pozdrawiam Was dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również mam ośmiletniego synka i teraz wyszła córeczka 🙂ale myśle że jeszcze za szybko żeby to było na 100% chociaż bardzo bym chciała...Dziewczyny jakie macie imiona dla dziewczynek?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia
Gość napisał(a):
Witam ja również mam ośmiletniego synka i teraz wyszła córeczka 🙂ale myśle że jeszcze za szybko żeby to było na 100% chociaż bardzo bym chciała...Dziewczyny jakie macie imiona dla dziewczynek?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka all 😉 ja tez jestem w 14tyg. i dopadlo mnie wysokie cisnienie i do tego plamienie 😞 leże narazie przykuta do łóżka, dostałam leki na obniżenie cisnienia i narazie dzieki bogu spada 🙂 ta pogoda to mnie kiedyś wykończy. Jestem po badaniach prenetalnych i u maluszka wszystko ok 🙂
Pozdrawiam wszystkie mamuśki 🙂
Anka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też 14 tydz 🙂 1 ciaza i u mnie od poczatku wszystko dobrze, moze przez pierwszy tydzien mialam nudnosci i tyle 😉 od tego tyg dopiero zaczynam zauważac ze brzuszek troszke urósł 😁 na razie przytylam tylko 2,5 kilo,
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzeba się zarejestrować na stronie. W czasie rejestracji uzupełniasz dane, na swojej poczcie potwierdzasz rejestracje klikając link i gotowe 🙂 pozdrawiam
P.S. Po wejściu na strunę trzeba się zalogować i najlepiej kliknąć od razu " zapamiętaj". nie trzeba później za każdym razem się logować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki jak znajde chwilke to sie zarejstruje widze że coraz nas tu więcej 🙂Dziewczyny jak sie czujecie w 14 tyg?Znacie już płęć swoich kruszynek? 🙂Asia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie ja tez jestem w 14 tygodniu, to moja pierwsza ciaza. Jedyne minusy jakie odczuwam to ciągła zgaga i wieczne zmeczenie, spalabym chyba cała dobe. poza tym zadnych wymiotów i gorszych dni. za 2 tygodnie mam wizyte i juz nie moge się doczekać może w końcu dowiemy się kto ukrywa sie w moim brzuszku. to bedzie pierwsze usg na ktore pójdzie ze mna mój mąż, wiec tym bardziej jestem podekscytowana. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie mamusie 🙂 U mnie raczej wszystko ok tyle ze w poniedziałek wymiotowalam caly dzien i utraciłam 3,5 kg te ktore przytyłam w czasie ciazy śmieje sie bo cały pierwszy trymest nie wymiotowałam i mąż mi powiedział ze to za to musiałam nadrobić 🙂 Ja jestem obecnie w Angli i usg bede miała 24 wrzesnia dopiero wtedy dowiem sie kto zamieszkuje moj brzuszek no i czekam niecierpliwie na pierwsze ruchy dzidziusia. Jak narazie to najwazniejsze jest dla mnie ze by dzidzius był zdrowy czekam własnie na wyniki downa... Zobaczymy jak bedzie jeszcze duzo przed nami mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez w końcu zaczynam tryskać energia bo juz zaczynałam sie martwić że gdzieś zaginęła moja przebojowość.napiszcie jak wam ze spaniem idzie, bo mnie jest strasznie trudno sie ułożyć bo co chwile coś ugniatam 🙂zamówiłam juz nawet ta poduszke do spania i czekam może ona mi pomoże.ma ktuś takei problemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monic 87 na początku pozdrawiam gorąco myśle że tak ja kupiłam ciuszki w L ubinie 🙂naprawde warto zaglądać dżinsy z 149zl przecenione na 20zł az ciężko uwierzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety nie trafiłam na nic fajnego w h&m, przypuszczam że już był to przebrane 😞 no ale trudno.
a tak ogólnie to jak wam się zaczął ten 14 tydzień ?? jak samopoczucie?? u mnie już znacznie lepiej, przytyłam 2 kg a moje maleństo ważny 93 gramy i ma 91 mm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u mnie 16 tydzień jak weszłam na forum to był 14...ale ten czas leci 🙂monic 87 szkoda że nie trafiłaś w h&m było naprawde duuuużżżooo rzeczy przytyłam 2kg a czuje sie jakby to było20kg 😠jakaś taka napompowna jestem 🤨i mam totalnego lenia gdzie ta energia która przychodzi w drugim trymestrze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no z h&m mi nie wyszło 😞.
ale troche sobie za to pooglądałam na allegro. i powiem, że tutaj równiez można znaleźć jakiś rarytas (szczególnie gdy podchodzimy do tego w sposób, że po co dużo wydawać skoro to i tak ciuszki na kilka miesięcy) 🙂gdyby któraś z was również słyszała o jakis fajnych promocjach/wyprzedażach ubrań ciążowych to dajcie znać 🙂 a co do tygodnia ciąży to mi wyszło po wielkości maluszka, że to 15 tydzień 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, wlasnie koncze 14 tydz, co do brzuszka to jest wydety, ale w spodnie sie jeszcze mieszcze, piersi mam olbrzymie, nie wyglada to zbyt fajnie, i ciezko mi je dzwigac. W dzien sie czuje nawet dobrze, ale wieczorem wciaz mam te okropne mdlosci, o 21 musze juz sie polozyc, niby jest lepiej ale mam juz dosc, liczylam ze przejdzie po 12 tyg 😞 pozatym wrazliwosc na zapachy(proszki, mydla perfumy) pozostaly i wciaz mnie odrzuca, jest to nieprzyjemne, przez to wszystko nieumiem sie jeszcze tak dokonca cieszyc ta ciaza. Najwazniejsze ze z dzidzia wszystko ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...