Skocz do zawartości

15 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hahah no czasami CHŁOPCY maja trochę racji 🙂
ja do tej pory mam kłopoty z jadzeniem 😞 tez już parę razy byłam w szpitalu ale ja miałam mocne krwawienia :_( ale jest wszystko oki 🙂 tak naprawdę to zależny chyba od tego jak dzidzia leży i jak szybko rośnie trzymam kciuki żebyś się już dowiedziała ... odezwij się i mi napisz czy miałam racje z tymi jajnikami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 244
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wczoraj widziałam swoje Maleństwo. Jejku, jak ono rośnie. Wydawało mi się wielkoludem 🙂 Co do kucia w prawym jajniku, to nie mam czym się martwić bo gin powiedział, ze tak już będzie. Więzadła puszczają, macica się powiększa itp.

Poza tym wszystko ok. Za tyg. poznamy już może płeć 🙂

Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedit85 napisał(a):
Wczoraj widziałam swoje Maleństwo. Jejku, jak ono rośnie. Wydawało mi się wielkoludem 🙂 Co do kucia w prawym jajniku, to nie mam czym się martwić bo gin powiedział, ze tak już będzie. Więzadła puszczają, macica się powiększa itp.

Poza tym wszystko ok. Za tyg. poznamy już może płeć 🙂

Pozdrawiam 😉
ja sie dowiedzialam w 16 tyg i potwierdzal za kazdym razem i teraz na 3d i 4d tez potwierdzil ze corcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamuski ja o plci dowiedzialam sie juz w 12 tygodniu ogolnie czuje sie swietnie tylko mam czeste bole glowy i klucia w lewym jajniku tj.troszke nizej tak raz na tydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem w ktorym tygodniu ciazy jestes, ale tez mam bole brzucha. Te bole sa normalne maciczka sie rozrasta. Moje bole mozna opisac jako przedmiesiaczkowe + klocie w okolicach jajnikow (przewaznie tez po lewej stronie).
Bole glowy mialam w 14-15 tygodniu, ale trwaly zaledwie kilka dni.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może masz problemy z ciśnieniem. Ja rano wypijam kawę z ekspresu i bóle głowy zniknęły.
Ginekolog mi powiedział, że kobiety w ciąży mają spadki ciśnienia, a ja już w ogóle jestem niskociśnieniowcem.

Jedna filiżanka kawy z rana nie zaszkodzi dziecku, a przez Twoje lepsze samopoczucie i ono będzie zadowolone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem w 15t. W zeszłym tygodniu maluszek mial 9cm. W 12t na prenatalnych ginekolog powiedzial,ze narazie dziewczynka, w zeszłym tygodniu tez dziewczynka.. wiec juz chyba bedzie dziewczynka. Jeszcze nie czuje ruchów.. a moze poprostu myle je z jelitami 😉 Podobno pierwsze , wyczuwalne ruchy pojawiaja sie 16-20tygodniu.
Czuje sie bardzo dobrze. Czasem pobolewa mnie glowa, ale zauwazylam,ze to od spadku cisnienia i mała kawcia z mlekiem pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 🙂 U MNIE RÓWNIEŻ 15TC. 3 DNI TEMU BYLIŚMY Z MĘŻEM NA WIZYCIE U GINEKOLOGA. PAN DOKTOR POWIEDZIAŁ,ŻE CIĄŻA PRZEBIEGA (ODPUKAĆ) PRAWIDŁOWO,SZYJKA W PORZĄDKU,DZIDZIUŚ ZDROWY 🙂 NA USG POMACHAŁ DO TATUSIA RĄCZKĄ I MACHAŁ NÓŻKAMI 🙂 ALE WYKRĘCIŁ SIĘ PUPĄ I NIE CHCIAŁ POKAZAĆ CO TAM CHOWA 😉 MOŻE ZA 3 TYG... POZA TYM SAMOPOCZUCIE POWOLI SIĘ STABILIZUJE,PIERWSZY TRYMESTR PRZESPANY... ZMORĄ JEDYNIE EFEKT JO-JO. MUSIAŁAM CAŁKOWICIE ZREZYGNOWAĆ Z DIETY I ĆWICZEŃ (POPRZEDNIĄ CIĄŻĘ WŁAŚNIE PRZEZ TO STRACIŁAM). 7 KG DO PRZODU 😁 (Z 52KG NA 59) LEKARZ POWIEDZIAŁ,ŻE BADANIA SĄ BARDZO DOBRE,WIĘC NIE MA CZYM SIĘ PRZEJMOWAĆ. ACH I MÓJ MOCZOWÓD... 😉 DZIDZIA GO STRASZNIE UGNIATA... A W SIUSIANIU MOŻE ULŻYĆ PODŁOŻENIE PODUSI POD PUPĘ,ODCIĄŻENIE PĘCHERZA 🙂 ALEŻ SIĘ ROZPISAŁAM...

PS. ZACZYNA MI WYWALAĆ PĘPUCH NA ZEWNĄTRZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co? to jest bardzo zabawne (i oczywiście nturalne) że w zależności od etapu ciąży mamy inne wątpliwości.... najpierw czy zarodek się zagnieździł, potem czy w dobrym miejscu, a czy na pewno nie bliźniaki, czy test pappa wyjdzie ok, czy ma 5 paluszków, no a teraz czy chłopak czy dziewczynka 🙂 ma to swój urok przyznacie. Już się boję co będzie dalej... Pozdrawiam wszystkie mamuski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Socha, moj tez nie chcial sie pokazac, bo nozki mial caly czas skrzyzowane, musialam troche poskakac 😁. Pozniej zaczal sie wyciagac na pleckach i pokazal pitolka, smieszne jest to zdjecie 😁.
Jeszcze troche cierpliwosci 🙂, tak jak napisalas, najwazniejsze ze wszystko jest ok 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
byłam wczoraj na badaniach prenatalnych i pierwszy raz tak dokładnie oglądałam swojego maluszka 🙂 rączki, nóżki, paluszki, bicie serducha, to było piękne 😁 ale nie chciał/a się zdradzić z tym co chowa między nóżkami więc chyba będziemy musieli jeszcze poczekać 🙂
pozdrawiam mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...