Skocz do zawartości

16 tydzień ciąży | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny ja jestem tez w 16 tygodniu i jak na razie nie czuje tez zadnych ruchow mojego malenstwa jedynie to tylko od czasu do czasu gilgotanie w brzuchu fajne to uczucie 🙂 lekarz powiedzial mi w 12 tygodniu ze bedzie chlopiec a teraz ostatnio bylam w piatek powiedzieli mi ze to dziewczynka 🙂 😁 wszystkiego dobrego dziewczyny 😘Monika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny ja tez czuje się ok oprócz tego że mam niesamowite wzdęcia. Ogólnie przybył mi tylko kilogram ale wieczorem widać nieco brzuszek ale to chyba przez te wzdęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak te wzdecia to prawdziwy problem,a ten brzuszek to pompuje sie gazami bo jak to inaczej nazwac 😁 Dziewczyny czy wy rowniez macie problemy z oddychaniem,dyszenim i meczeniem sie przy kazdym malym wysilku ??? 😞:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny jestem drugi raz w ciąży w 16 tyg. pierszą straciłam w drugim miesiacu a rozwiązanie mam na wrzesień na początku ciąży ważyłam 48 i tak do 4 miesiąca na ostatniej wizycie lekarz powiedział że przytyłam tylko dwa kilo i że brzuch u pani już widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc :]
ja jestem w 18 tygodniu ciąży, od jakiegos tygodnia czuje takie delikatne pukniecia, ale to tyko wieczorem, a dzisiaj takie smieszne gilgotanie, jak maluch mnie koniuszkami palcow gilgotal od wewnatrz 😁 super uczucie 😁 rozwiazanie mam na koniec sierpnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 16 tygodniu można poznać płeć? Ja wizytę mam za tydzień, jeśli lekarz zechce zrobić usg to może i ja poznam płeć swojej niuni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnessa mam pytanie. Co dokladnie bylo u Ciebie z tarczyca w pierwszej ciazy? Skonczyla sie obumarciem plodu? Ja jestem w 14 tygodniu ciazy i mam guzki na tarczycy i kontroluje to u endokrynologa wczesniej mialam za niskie tsh a teraz wyszlo w normie. Bardzo prosze cie o odpowiedz, z gory dziekuje pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnessa mam pytanie. Co dokladnie bylo u Ciebie z tarczyca w pierwszej ciazy? Skonczyla sie obumarciem plodu? Ja jestem w 14 tygodniu ciazy i mam guzki na tarczycy i kontroluje to u endokrynologa wczesniej mialam za niskie tsh a teraz wyszlo w normie. Bardzo prosze cie o odpowiedz, z gory dziekuje pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
CZEŚĆ 🙂 ja właśnie weszłam w 16tc ogólnie się dobrze czuje tylko czasami nudności mnie męczą... jeszcze brzuszka u mnie nie widać ale zaczynam czuć delikatne muśnięcia maleństwa są jak na razie bardzo rzadko raz dziennie... 😘 Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
wlasnie zaczyna sie 16 tydzien czuje sie dobrze 😜 nawet swietnie coraz czesciej czuje ochote na jedzenie , juz niemam mdlosci 😉 mam wiecej energi lepiej sie wysypiam ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...