Skocz do zawartości

17 tydzień ciąży | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka 😉
Ja po usunieciu zeba pod bolem. Dali mi jakies znieczulenia ale to nie to 🥴
Bolalo jak cholera i teraz tez boli ale to juz rana a nie bolesne pulsowanie zeba 😞
Nareszcie mam ochote cos zjesc i sie wyspie wkoncu 😜
Ja z seksualnoscia mam roznie ale jak mezulek stwierdzil idzie wszystko w pozytywna strone 😉
A zapomnialabym nylam wczoraj na badaniach i troszke gin przygral lenia 😠 Nie slyszalam serduszka nie robil mi usg tylko zbadal i zerknal na moment na dzidzie. Ogolnie jest oki wszystko ale liczylam ze bede miec usg i zobacze maluszka i uslysze serducho a tu juz 2 i pol miesiaca i nic. Ale wazne ze powiedzial ze zdrowe i nic sie nie dzieje 😉
POzdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 384
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam mamusie w 17tc 😉
jak się czujecie? ja mam poranne mdłości, czasami boli mnie podbrzusze i strasznie chcę mi się spać.. najchętniej bym przespała caly dzień i całą noc!
Prawdopodobnie poczułam ruchy mojego maluszka , było to pod koniec 15 tc . ;D
We wt idę na kontrole, może dowiem się "chłopczyk czy dziewczynka" 😉

Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja wczoraj zaczęłam 17 tydzień a ciązy jeszcze wcale nie widać. Martwi mnie to troche bo wszystkie piszecie, że brzuchy u was już widoczne a u mnie to dosłownie malutkie wybrzuszenie. Ruchów też jeszcze nie czuje. Poza tym czuje sie bardzo dobrze. Czy któraś z was też jeszcze nie ma brzucha?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samopoczucie b. dobre, troszkę szybciej się męczę i więcej śpię. wyraźne ruchy czuję od przedwczoraj, a dzieciak jest b. ruchliwy.brzuszka na razie zbytnio nie widać ale to moja pierwsza ciąża.w końcu mogę jeść mięso, bo na początku mnie całkowicie odrzuciło, wzrósł też apetyt ale waga stoi wciąż w miejscu, być może przez to, że jestem dosyć aktywna, basen, rower, chodzenie po górach.u lekarza byłam w zeszłym tyg dzieciak b.dobrze się rozwija, no i znam płeć 🙂 noszę pod sercem chłopczyka 🙂 mąż przezachwycony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ruchy mojej dzidzi czuje już praktycznie cały czas nawet sie nie muszę wsłuchiwać...źle siedzę dzidzia sie wierci od razu domagając się zmiany pozycji...zjem i po kilkunastu minutach czuję jak dzidzia znowu ``tańczy w brzuszku``...świetne uczucie... 😜 najbardziej drażni mnie fakt że nie wiem kto tam tak naprawdę w moim brzuszku urzęduje?cały czas łapie sie na tymże raz mówię do niej a raz do niego...chciałabym wiedzieć...ale musze poczekać do połówkowego usg...wtedy mam nadzieję że moje malutkie serduszko ujawni swoją płeć...ale to dopiero 8listopada...cóż poczekamy...nie ma wyjścia... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co używać aby uniknąć a raczej zmniejszyć powstawanie rozstępów na rosnącym wciąż brzuszku...niestety wiem że to w większości skłonność którą się dziedziczy...moja mama ,babci ją miały i ja też mam po pierwszej ciąży...ale nie chciałabym mieć większych ...całą poprzednia ciążę używałam żelu przeciw rozstępom firmy Mustela ...ale niestety i tak przy pępku i z boku brzucha rozstępy się pojawiły...niestety 😞...teraz wiem że mogą powstać nowe ale może przynajmniej choć troszkę wpłynę na ich ilość i wielkość? napiszcie jakich kosmetyków wy używacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepiej natłuszczac brzuszek np.zwykłą oliwką bo te wszystkie kremy są podobno nic nie warte,ja równiż rozpoczełam 17tydz,nie znam płci choć ruchy wyczówam znakomicie 🙂 Dopiero 5listopada się pewnie dowiem,mam już synka 4latka teraz fajnie by było jakby była córcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wiem 🙂
na 99% wyśniona córeczka po prostu skaczę do nieba, a brzuch to ma większy ode mnie, teraz dopiero nie da się opisać mojego szczęścia, Marcelinka dopiero teraz zaczną się zakupy 🙂
muszę dojść do siebie i obdzwonić wszystkich 😉
no i trzymam za Was kciuki oby Wam spełniły się marzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...