Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 526
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uff, kto by pomyslal, ze taka ulge moze przyniesc kanapka z ogorkiem i serem 🙂 Dziewczyny, czy wy tez takie macie wrazenie, ze to uczucie glodu w czasie ciazy jest jakby silniejsze i nie da sie go zignorowac?? mnie jesli nie zjem od razu zaczyna bolec glowa, robi mi sie niedobrze, Dzidziuszek poprostu domaga sie!! Mamciu: jedzenie tu i teraz prosze!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy aż tak że nie da się tego zignorować- ja nie wiem jak to nazwać po 18.00 jak zaczynam to kończę przed samym snem i pochłaniam wszystko najbardziej owoce. Jedak najbardziej dziwi mnie to że zjadam coś czego do tej poty nie lubiłam np słodycze, wcześniej jeden kęs snickersa mi wystarczał bo później mnie mulił a teraz mogę zjeść dwa na raz- ale oczywiście staram się tego nie robić bo mam 10 kg do przodu wolę jabłka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w zasadzie nie mam jakichs powazniejszych zachcianek, poza miloscia do kinder bueno 🙂 🙂 tez staram sie zjesc conajmniej kilka owocow kazdego dnia, jablko, gruszke, banana i kilka mandarynek chyba najczesciej w sumie do tej pory przytylam ok 3kg, wiec mam jakas nadzieje, ze jakos to bedzie. Nowych ulubionych- nielubionych do tej pory potraw nie mam, ale np od poczatku ciazy nie przepadam za zapachem i smakiem wolowiny, a ostatnio i mieso drobiowe i wieprzowe tez mi jakos nie podchodzi... no nie wiem o co chodzi, moze mi przejdzie, bo miesko tez przeciez jest zdrowe i potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 Widze ze Wam sie wogole spac nie chce 🙂 Ja dopiero skonczylam sprzatac po zakonczonym remoncie. Ale nie mam sie co cieszyc bo w sobote jeszcze sie rozpoczyna remont salonu.. ale najgorsze za mna 🙂 Ja wlasnie pochlaniam slodycze i popijam napojem gazowanym.. samo zdrowie 🤨 ale nie moge sie powstrzymac, zreszta zawsze tak jadlam wiec nie lubie gdy ktos mi teraz mowi ze nie moge tego tego czy tamtego. Unikam tylko alkoholu, kawy na szczescie nie pije ale za to herbate to litrami, i napojow energetyzujacych. Co najlepsze to nigdy ich nie pilam, a teraz gdybym mogla to bym je non stop spozywala 🙂 Ostatnio nie moglam sie powstrzymac i kupilam sobie ser plesniowy. Stwierdzilam ze jeden serek na 5 miesiecy ciazy nie zaszkodzi 🙂 Mam nadzieje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie rozleniwilam, do pracy mam dopiero na 12 wiec nie musze zrywac sie z samego rana, no i tak sobie siedzimy z Ukochanym wieczorami, na szczescie to on za mnie podjada, co nas strasznie bawi, bo to on ma zachciewajki a nie ja, no ale to milo z jego ztrony ze nabiera za mnie niepotrzebnego tluszczyku 🙂 Ja w sumie serem zjedzonym raz na jakis czas bym sie nie martwila az tak bardzo, jesli nie za duzo i nie czesto, to na moj babski rozum, powinno byc ok. Ja w sumie jadam kanapki z pasztetem, tez podobno nie powinno sie, no ale co zrobic jak sie ma smaka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A pasztecie to nie wiedzialam.. a tez sie zajadam 😮 Ja niestety musze siedziec w domu i zapuszczac korzenie na dobre... Boze jak ja dostaje na glowe od tego braku zajecia. Przez to ze bylam w 13 tygodniu w szpitalu musialam zrezygnowac z pracy i zostac juz w domu. No ale trudno. Mam nadzieje ze jak u nas wszsytko sie zakonczy, mam na mysli te remonty, to jakos pomalu wszsytko wroci do normy. Bo teraz to jak nie musze to nawet nie probuje wychodzic z domu bo wszsytko czego sie tkne brudzi na bialo.. tylko sie STRASZNIE NADENERWUJE.. potem musze sie dziesiec razy ogladac i czyscic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wspolczuje remontu....naprawde Tyska
Dziewczyny, a wy macie te poduszki w ksztalcie luteru u, czy tam v?? takie do wsparcia brzuszka szyji i kolan?? wlasnie ogladam takie na necie i ebayu, zastanawiam sie nad kupnem, wiele kobiet poleca, ale sama nie wiem, moze to jeszcze za wczesnie??
Ja pracuje w przedszkolu z dziecmi od pon do piatku od 12 do 18 i wlasnie w zeszly piatek powiedzialam, ze bede pracowac do ostatniego tygodnia lutego lub pierwszego tygodnia marca, zobaczymy jak mi to wyjdzie. Mam nadzieje, ze bedzie ok, bo zalezy mi na macierzynskim platnym jak nak najdluzyszym. Wlasnie nie wiem jak w Polsce to wyglada, ale tutaj jest tak, ze kobieta ma do dyspozycji 39 platnych tygodni macierzynskiego, im wiecej wykorzystasz przed porodem, tym mniej pozostanie na po porodzie, wiec najlepiej pracowac jak najdluzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nic nie robię tylko internet TV, sikanie ......................i gdyby nie spacerki z psem to pewnie w ogóle nie wychodziłabym z domu . Ale to nic nie robienie wcale korzystnie na mnie nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood.html taka poduszke mam na mysli.
Jesli chodzi o rzeczy dla maluszka, to mamy poki co tylko taki koszyk, jakby kolyske dla noworodka, tak mysle ze wystarczy mu do spania na jakies 3 miesiace, potem bedziemy chyba musieli wstawic lozeczko do sypialni. Dostalismy tez piekny zestaw ubranek dla noworodkow zarowno rzeczy dla chlopca jak i dla dziewczynek, ale to jedynie kilka par spioszkow i koszulek. Poki co nie mamy nic innego. Wozek mamy nadzieje kupia moi rodzice w styczniu, kiedy pojade na urlop (wiem, ze to brzmi jak wykorzystywanie, ale wiecie jakie sa ceny wszystkiego). A z ubrankami chcialabym poczekac az poznam plec malenstwa, czyli tez styczen. A wy jak dziewczyny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi o jakich ty dzieciach mówisz??????????Ja nic nie kupuję jakoś mnie to nie kręci. Pooglądałam tylko wózki na allegro i na tym się skończyło, ciągle wydaje mi się że mam mnóstwo czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...