Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

U Was też tak zimno??????Moje psy na podwórku i obydwa szczekają z zimna chyba idę po nie włączę sobie Bethovena może coś w końcu ruszy maluszka i może jakaś godzinna drzemka pod kocykiem bo jakoś nie mam opcji na ten dzień mimo że do roboty coś by się znalazło tylko chęci brak............................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 526
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie strasznie zimno.. ale ja sie musze wlasnie wybrac na zakupy.. i na dodatek pada, ale na szczescie nie musze isc tylko raz dwa podjade 🙂 A okolo 16 przychodza do mnie faceci znowu do tego remontu.. ehh juz by mogli skonczyc. Ale mam nadzieje ze na swieta juz bede miala wszystko ladnie zrobione i posprzatane 🙂 Juz sie nie moge doczekac polowy grudnia bo wtedy mam koljna wizyte 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najważniejsze to być dobrej myśli, w kwietniu straciłam dzidziusia ale już za 3 miesiące znowu zaszłam w ciąże, a teraz to już 5 miesiąc 🙂 🙂
a z tym sikaniem to u mnie też masakra, nie ma takiej nocy żebym nie wstawała w nocy chodź raz do ubikacji, i to tylko żeby wysikać kilka kropelek..
U mnie też zimno jeszcze tak ponuro ciemno i nic mi się nie chce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdzie nie wychodzę pies już leży koło kaloryfera i grzeje "dupsko". U mnie w sobotę był "pan"od projektu kuchni i nie moge się doczekać co on tam wymyśli za kilka dni prześle na maila i jak mi się spodoba można zaczynać transakcję ale raczej byłaby gotowa gdzieś w połowie stycznia ale moze już jakos wytrzymam. A łóżko miało być w czwartek i NIE MA!!!!!.Ciągle będzie brakowało paru rzeczy ale powolutku damy radę.Ja mam wizytę we wtorek 30go i już odliczam dni męza nie będzie ale mam towarzyszkę ona jest w 16tym tc.Będzie nam raźniej bo do lekarza mam 50 km więc chwilkę czasu zajmuje nam dojazd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam następną wizytę 1 grudnia więc zaraz po Tobie 😉
Mojego faceta ciężko jest wyciągnąć bo raz ze mną poszedł czekał w poczekali a razem z nim tłum babeczek w ciąży i ani jednego faceta, więc się odrobinkę zraził i teraz czeka zazwyczaj w aucie na mnie 🙂 ale może uda mi się go jeszcze przekonać by poszedł ze mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze nikogo nie ma..........ja mam dziś kiepski dzionek i czuję się wykorzystywana!!!!!!!!!!!Ale o tym później wiecie jak coś odkryłam niepokojącego, pisałam wcześniej o bólach brzucha i częstym sikaniu po kropelce i teraz zaczęłam to łączyć. Ja chyba mam problemy z układem moczowym bo teraz nawet w dzień chodzę co pieć minut to kibelka zeby oddać kilka kropel i wtedy boli mnie brzuch tak całkiem na dole takie tępy, promienujący- może ja się gdzies przemroziłam kurde a wizyta dopiero za tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..ja tez tak sikam czesto ale mnie nie boli zawsze tylko co jakis czas bylam u ginekologa i wszystko oki 🙂wiec nie martw sie kochana..ale dla spokoju idz do lekarza sie zbadaj bo moze sie podziebilas faktycznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia na pewno będziesz musiała zrobić badanie moczu tak jak pisze linkaa, lekarz musi wiedzieć czy nie masz jakiś bakterii, ja tak właśnie miałam, paskudne zapalenie pęcherza i wylądowałam na antybiotykach, furagin i amotaks,
no i kup sobie herbatkę żurawinowa, wstrzymuje ona rozwój bakterii w układzie moczowym, tylko popatrzy czy w składzie jest owoc żurawiny czy tylko aromat, bo jak aromat to w ogóle nie warto pić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Witam jeszcze nikogo nie ma..........ja mam dziś kiepski dzionek i czuję się wykorzystywana!!!!!!!!!!!Ale o tym później wiecie jak coś odkryłam niepokojącego, pisałam wcześniej o bólach brzucha i częstym sikaniu po kropelce i teraz zaczęłam to łączyć. Ja chyba mam problemy z układem moczowym bo teraz nawet w dzień chodzę co pieć minut to kibelka zeby oddać kilka kropel i wtedy boli mnie brzuch tak całkiem na dole takie tępy, promienujący- może ja się gdzies przemroziłam kurde a wizyta dopiero za tydzień.


przede wszystkim spokojnie!
Czy masz mozliwość zadzwonić do swojego lekarza? ja mimo wszystko próbowalabym sprawdzić to wcześniej niż za tydzień. Wiesz, ciążą to czas kiedy nasz organizm mocniej pracuje. trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dawno tu nie zagladalam ale niestety w sobote w nocy wyladowalam w szpitalu z mocnym bolem z prawej strony brzucha ktory promieniowal do pleców ale naszczescie dzisiaj juz wyszlam do domku bol jeszcze jest ale z dzidziusiem wszystko ok bo to bylo zapalenie pecherza Jestem teraz na furagin-ie i nospie no i musze zrezygnowac z pracy 😞 juz do konca Ale co sie nie robi dla dzidziusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Witam
Dawno tu nie zagladalam ale niestety w sobote w nocy wyladowalam w szpitalu z mocnym bolem z prawej strony brzucha ktory promieniowal do pleców ale naszczescie dzisiaj juz wyszlam do domku bol jeszcze jest ale z dzidziusiem wszystko ok bo to bylo zapalenie pecherza Jestem teraz na furagin-ie i nospie no i musze zrezygnowac z pracy 😞 juz do konca Ale co sie nie robi dla dzidziusia


najważniejsze, że wszystko jest dobrze z bobasem.
trzymam kiuki za pozostale 20 tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miejmy nadzieje ze tak bedzie 🙂 skoro jestes z łodzi o odrazu mowie ze odradzam porodu w Koperniku lezalam tam teraz 4 dni i to co tam sie dzieje to katastrofa zero kompetencji brak usg nie potrafia postawic diagnozy Naprawde jeden wielki burdel Jeszcze bylam swiadkiem jak traktuja dziewczyny po terminie masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj wspolczuje Ci Dorka.. ja tak strasznie sie modle zebym juz nie wyladowala w szpitalu.. u nas oddzil wyglada okropnie i paskudnie, ale akurat dzieki Bogu sprzetu i dobrych lekarzy nie brakujue. Na szczescie czekamy juz tylko jakis czas na otwarcie nowego szpitala, gdzie bedzie rowniez oddzial polozniczy i ginekologiczny. Ja z tym sikaniem ostatnio zauwazylam ze rowniez mam dosyc mocn parcie a potemw toalecie sie okazuje ze leci pare kropel i koniec 😮 Ale boli zadnych przy tym nie mam. Tak wiec tez mam wrazenie ze bedzie to mialo u Matyldy zwiazek z zapaleniem pecherza.. zreszta przy tej pogodzie to powinnysmy juz bardzo uwazac. Proponuje telefon do ginekologa badz wizyte u zwyklego lekarza rodzinnego. Napewno wszystko bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
miejmy nadzieje ze tak bedzie 🙂 skoro jestes z łodzi o odrazu mowie ze odradzam porodu w Koperniku lezalam tam teraz 4 dni i to co tam sie dzieje to katastrofa zero kompetencji brak usg nie potrafia postawic diagnozy Naprawde jeden wielki burdel Jeszcze bylam swiadkiem jak traktuja dziewczyny po terminie masakra


mój lekarz jest z tego szpitala, ale ostatnio uslyszalam od niego, że wybral dla mnie inny szpital. Zatem nie ma co się martwić 🙂
ale dziękuję pięknie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...