Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 526
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haha co z tym ciastem no nie moge moje siedzi w piekarniku i tak weszłam sobie i czytam a tu wszystkie o ciastach 😉 dziwny zbieg okoliczności hehe 🙂 mamy takie same zachcianki chyba.

Ja tez tak jak monica mam usg na każdej wizycie bo chodze prywatnie i już moge załaożyć mały album mojego maluszka . ostatnio tylko nie dostałam bo niestety tak sie ruszał że nie szło go uchwycić i pani doktor nie chciała go tak długo denerwować więc sobie tylko w gabinecie popatrzyłam.

Nanusia nie wiem co masz na myśli "dziwne sny" ale ja tez mam tylko nie wiem czy takie jak ty. ostatnio na przykład śniło mi się że wyciągli mi dziecko z brzucha ja go przewinełam przebrałam i włożyli spowrotem no masakra :/ heh

Zdajcie relacje z waszych wypieków 😉 No i Nanusia Powodzenia w Poniedziałek 🙂 Do mojej wizyty jeszcze niestety 17 dni heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrrrr- tyle napisalam i wcisnelam niechcaco jakis guzik na klawiaturze i mi strona przeskoczyla!!
No ale okej zaczne jeszcze raz 😜
Z tym ciastem to prawda chyba takie same zachcianki :P Ja zachwile ide dzialac, bo szczerze od ostatniego napisania tu dopiero jakies1,5 godziny temu zwloklam sie z luzka. Ogladalam filmiki o rozwoja dzidzi, pierwsza koapiel itp. 🙂
Ewcia co do snow to dziwne to znaczy takie nie okreslone, bardzo haotyczne. Kilka razy snilo mi sie trzymam dziecko na rekach i nie moge go utrzymac bo mi wypada. Ale ten twoj sen to naprawde masakra 😜 hehehhe
Dzis jak lerzalam sobie w luzku tak totalnie spokojnie widzialam jak dzidzia sie wypina, raz z prawej strony, raz z lewej, a jeszcze innym razem na dole. Nie czolam konkretnych kopniakow no moze z kilka razy, ale czulam jak sie przemieszcza w brzuszku 😁 Wspaniale!
A u was jak tam z brzuszkami, czy jestescie w stanie zobaczyc jakies ruchy ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia - mam nadzieję, że w poniedziałek pochwalisz sie zdjątkiem kruszynki??

co do ciasto - wyszło rewelacja (mimo iz mam troche popsuty piekarnik). Nigdy nie wykorzystywaam takich "gotowych" ciast a szkoda... wychodzi taniej no i ciekawsze przepisy. Polecam krówkę firmy delecta.. pycha 🙂

co do dziwnych snów - miała ostatnio taki, że mój mężczyzna mnie zostawił bo mu sie "znudziło" i stwierdził, że mam sobie sama wychować dziecko- obudziłam się w środku nocy zryczana (to normalnie koszmar był) no i do rana już mnie cały czas przytulał i mówił, że nigdy tak nie zrobi... (mam taka nadzieję)

a jak się dzis czujecie mamusie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Heh jeśli chodzi o ciasta to sama jescze nie piekę, może w przyszłym tygodniu mąż kupi mi kuchenkę 🙂 Jak na razie to idę do piekarni i ze ślinotokiem wybieram po kawałku różnych pysznych ciast 🙂 nigdy nie miałam tak ochotę na ciasta jak teraz!
Ja jeszcze nie czuje takich porządnych ruchów, łożysko mam bardziej schowane w tył, lekarz dzisiaj powiedział, ze za tydzień powinnam poczuć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam drogie mamusie 🙂
Mój synuś dzisiaj jak rano otworzyłam oczy, uwypuklił się przy pępku, a kiedy go zaczęłam głaskać - poruszał się - jakie to było urocze 😁 w ogóle te jego ruchy są cudowne, sama jestem zaskoczona, jak bardzo czuję kiedy jest aktywny... tak sie z koleżanką zastanawiałyśmy - a może to przez cienką warstwę tłuszczową? Czy wy również tak silnie odczuwacie ruchy swojego maleństwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rowniez mam tak ze moj brzuch uwypukla sie raz z prawej raz z lewej strony 😜 heheh dzieje mi sie tak od kilku tygodni. Napoczatku bylam wystraszona, ze to jakies skurcze macicy, ale teraz doszlam ze to jednak moja ksiezniczka sie tak wypina. Ruchy czuje malo wiecej czulam w 17 tygodniu. Bylam wczoraj na usg i malutka jest bardzo spokojna 😉 chociaz wolalabym zeby tak sobie powariowala 😉 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁
no nie wiem jak to jest bo ja byłam dzisiaj u lekarza wód rzeczywiście mam sporo tzn ja ruchy czuję nie powiem ale takie mocne ,kopanie to bardzo rzadko
Gabryś waży ok 350g jest zdrowiutki....... wszystko się rozwija jak trzeba widziałam serduszko piękne 4 komory, nerki, żołądek,no i wiadomo co jeszcze mały ogonek ☺️ itd wszystko na swoim miejscu dobrze rozwinięte jak na ten czas ciąży no i kolejne 3 zdjęcia do albumu malucha pozdrawiam miłego weekendu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wkraczam w 19 tydzień i nadal (chyba) nie czuję ruchów.
Serduszko bije, we wtorek miałam wizytę.
Wieczorem jak się położę, mam uczucie burczenia w brzuchu i takie dziwne uczucie jakby się woda przelewała. Dziwnie opisałam ale inaczej tego nazwać nie potrafię 😉 Niestety zewnętrznie ruchów nie widać a i te wewnętrzne to też nie tak na 100%.
USG połówkowe dopiero 12.10. Sfiksuję chyba do tego momentu 🙂

Mam pytanie do Mam które znają już płeć. Jakie miałyście zachcianki, czy rzeczywiście na chłopca to kwaśne i ostre a na dziewczynkę słodkie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie generalnie bawią tego typu 'przesądy' CHOCIAŻ u mnie sprawdziło się w 100% 😉 potrafię jeść przez 4 dni śledzie, a następne 7 dni tylko i wyłącznie ogórkową, mam napady na wszystko co kwaśne, kwaśne mentosy, mamby, żelki albo galaretki itp. W 18 tyg dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć chłopca 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...