Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 526
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 😉
I wskakuje tutaj. MI jeszcze by sie udalo ukryc brzuszek i nawet jak nie robie tego nikt nie wie ze w ciazy jestem. Mam taki maly ale to kazdy mysli ze przytylam se i brzusio mi urosl troszku 😉
Ja jeszcze nie wiem co bede miec i poczekam se jeszcze troszku do 20 pazdziernika wiec nadal gadam do brzusia dzidzia to...
Z dnia na dzien czuje coraz wieksze ruchy maluszka a pierwsze poczulam pod koniec 16 tyg i teraz to sie tylko ta nasila 🤪
Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja wskakuje za Wami. Zostanie tam sama i nikt nie bedzie pisał ... Mój brzuch już widać, nie za bardzo da sie ukryc, ale nawet sie nie staram tego robic, bo jestem dumna z niego i powiem szczerze ze czasami go bardziej wypycham zeby był widoczny 😁 My tez czekamy do 20 pazdziernika na USG ... Też coraz częściej wyczuwam ruchy Maleństwa, co bardzo mnie cieszy i czekam z niecierpliwościa na wiecej. Ale jeszcze w nocy mnie nie budzi 🙂 Znikam na kanape drogie Mamusie 🙂 Pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do super szczupłych nie należę, na początku ciąży schudłam 4 kg, teraz ten brak nadrobiłam, ale i tak każdy mówi że zeszczuplałam więc chyba pewnie wszystko w brzuch poszło no i tak jak Neli dodatkowo specjalnie go nie ukrywam i najchętniej pokazałabym wszystkim że jestem w ciąży 😜
Zaczynam od czasu do czasu czuć takie bulgotanie, więc to pewnie dzidzia, ale czekam na porządniejsze kopniaki i wtedy będę w siódmym niebie 🙂 U nas to pewnie rodzinne, moja mama i siostra czuły ruchy dopiero po 20 tygodniu a nawet później, no i brzuchy miały duże, więc pewnie i u mnie może tak być 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja tu do Was wskakuję 😁
Ja byłam szczupła raczej ważyłam 54kg od początku ciąży schudłam parę kilo ale już co straciłam to nadrobiłam i znów ważę tyle co wcześniej 🙂 tylko że też tak jak Tobie Diuna chyba poszło jak na razie w brzuszek...
Więc w sumie to chyba nie my przytyłyśmy tylko dzidziusie 😁
Oj płaszczyk mam jesienny dość przylegający i teraz jak pojawił się brzuszek już guzika na dole nie zapnę 🙃
Dwa dni temu zrobił mi się brzuszek taki bardziej napięty i twardy 🤢Nawet w nocy się dziś budziłam bo jak się przekręcałam to czułam takie napięcie troszkę jakbym miała zakwasy 🤢Niewiem czy Wy też tak macie?Jestem taka mniej ruchliwa na wieczór jak już trochę poleżę to póżniej dokuczają plecy i to napięcie brzuszka i jak się chcę przekręcić w łóżku to muszę się podeprzeć ręką 🤢
W dzień to jest wszystko ok i nic mi nie dokucza 🙂
Wczoraj na wieczór dzidziuś strasznie wariował 🙃...zabawne są te kopniaki 😁
Życzę Wam miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tutaj przeskakujre, faktycznie tam juz nikogo nie ma.
Jestem wlasnie po wizycie kontrolnej. Szyjka znowu sie skrocila, musze lezec w lozku przez kilka nastepnych tygodni 😞. Mozliwe, ze bede tak lezec do konca ciazy. Dostalam Duphaston.
Strasznie sie boje o moja coreczke. Dzisiaj potwierdzilo sie, ze mamy dziewczynke. Przynajmniej
to mnie cieszy 🙂 bo po tej wizycie sie troche zalamalam. Mam nadzieje, ze jednak wszystko bedzie dobrze...Musi byc !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Ja dzis robilam golabki pol dnia dla calej rodzinki bo podobno robie najlepsze 🙂
I wszystko fajnie bo cieszy widok zadowolonych minek na ich widok ale chyba troszku przegielam bo nogi mi chca do d.... wlez 🤨
Maja nic sie nie martw bedzie dobrze. Dychaj na maksa i trzymam kciuki 😉
Gratulacje corki 🤪
Pozdro Mamuski 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje Maju dziewczynki 😁 Nie martw się napewno wszystko będzie dobrze 😘 Byłaś u lekarza dostałaś lekarstwa teraz tylko odpoczywaj i myśl pozytywnie bo to też jest bardzo w ciąży ważne 😘
Chyba panuje jakiś wirus gołąbkowy bo też parę dni temu robiłam 🙃
Ależ mnie ten gość wcześniej pocieszył... 🥴
Już wczoraj nie miałam takiego napiętego brzuszka myślę że poprostu pewnie się rozciąga i dlatego czasem może być twardszy lub napięty...pępek prawie się zrównał 😆byłam u lekarza wszystko jest ok...
Najlepiej to wejść na forum w dodatku niezalogowanym i napisać krótko coś takiego... -
"Ja też miałam takie bóle brzucha,póżniej ciągnął mnie do dołu od tygodnia leżę na L4 i biorę nospę forte" 😠
Tym bardziej że wszyskie tu jesteśmy w ciąży i jesteśmy każdym odchyleniem od normy przwrażliwione...
Pierwszą ciążę poroniłam więc DROGI GOSCIU dzięki za poprawę humoru!!!
Pewnie że można napisać że Ty tak masz ale wypadałoby coś więcej dodać a nie tak komuś walnąć i tyle...
Uciekam bo się zdenerwowałam... 🤢Życzę Wam mamusie miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski!ja tez do Was wskakuje.Oktawia nie martw sie!ja 2 tygodnie temu tez mialam podobne objawy do Twoich.Lekarka po badaniu powiedziala ze jest wszystko wporzadu.jak mnie boli po bokach brzuchola i ciagnie to biore no-spe co nie jest konieczne u mnie co dzien. 🙂dodatkowo biore luteine od 12 tc.maluszek fika koziolki.juz wyczuwam mojego babska wyraznie.brzuszek rosnie ja czuje sie dosc dobrze tylko jak szybciej sie rozpedze to dokucze mi jakby kolka w prawym podżebrzu no ale to nic wazne jest ze wszystko jest wporzadku!pozdrawiam serdecznie. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi smaczka na gołąbki narobiłyscie...coś mi mówi, że jutro spędzę trochę więcej czasu w kuchni 😜

Oktawia, nie przejmuj się gościem. Ja też miewam twardszy brzuch i tłumaczę to sobie napiętymi rozciągający się mięśniami, przejedzeniem lub za przeproszeniem "gazami" ☺️ Jeśli dodatkowo nie odczuwasz silnego bólu lub skurczy macicy, to raczej nie ma czym sie przejmować. Dla pewności i spokoju ducha przy najbliższej okazji podpytaj swojego ginekologa, on napewno rozwieje Twoje wątpliwości 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
To milo ze wszystkie w golabkach siedzimy 😁
Tez mysle ze Gość przegiela z tym postem 🤨
Jesli chodzi o te twardnienie brzucha to tez tak mialam i mi gin powiedzial ze to normalne bo miesnie gladkie brzucha ulegaja rozciagnieciu i ze jakby mi dokuczaly to mam wziasc nospe ale nie walnelam takim pesymizmem 🤔
Ja powiem ze robienie golabkow dalo mi popalic w nocy. Nie umialam wyrzymac z bolu w stopach i lydkach, ale dzis juz dobrze wiec zrobilam sobie taki dzien lenia zeby nie pogorszyc sobie tej sprawy z nogami i bedzie git 😜
Mi dzis caly dzien daje znac o sobie maluszek. Wierci sie jak nigdy 🤪 Tak sie ciesze 🤪
Buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też narobiłyście smaczka na gołąbki, ale niestety nie potrafie ich robić 😞 Ostatnio naszło mnie na grzyby w każdej postaci 🙂 Achh a sosik grzybowo-śmietanowy mniam mniam 🙂 Ciekawa jestem czym spowodowane sa nasze smaczki 😁 ??
Mój brzuszek też czasami robi się twardy, ale wiem że wszystko jest okey, bo sie bardzo dobrze czuje. Czasami tylko bola mnie nogi i troszkę plecy, ale nie jest jak narazie źle 🙂 Co do Gościa nie trzeba się przejmować takimi wypowiedziami, wiem, że może to zdenerwować i powiem szczerze ,że wypowiedz tej osoby też mi się nie spodobała, ale nie mamy wpływu na to kto ogląda to forum ... Też tyle śpicie?? Ja normalnie mogłabym spać i spać... Dziś byłam w pracy nieprzytomna do godz.10 ... A prace zaczynam o 6 rano, także rozbudzenie się zajeło mi jakieś dobre 4,5 godz. 🙂
Dobra uciekam. Później jeszcze tutaj zajrze ( oczywiście jak nie zasne niespodziewanie 🙂).
Pozdrawiam Was serdecznie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Jak dziś wasze samopoczucie?? U mnie troszkę słabo, jestem po pracy i strasznie dziś spuchły mi nogi i bolą mnie plecy, ale jeszcze tylko jutro i bede miała wolne ( które i tak spędze na przeprowadzce, wiec z odpoczynku nici 😞) Koniecznie musicie napisać mi przepis na gołąbki, jak już będę na nowym mieszkanku to zrobie 🙂
A teraz uciekam na relaksacyjną kąpiel 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Moje "bulgotanie" w brzuchu jeszcze nie przybiera na sile i zmienia sie w kopańsko, ale przynajmniej co jakis czas je czuje więc wiem, że dzidzia szaleje. Czekam aż będzie na tyle mocne, żeby mąż mógł też to poczuć. To cholernie dziwne uczucie, wiedzieć że to coś to mała istotka we mnie 🙂 normalnie jak obcy ósmy pasażer... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😁 Ja dziś czuję się rewalacyjnie 😁 No nic dziwnego że brzuszek napięty przecież się zmienia...rozciąga...Pewnie że się nie będę martwić bo ja się czuję dobrze a dzidzia też szaleje na całego 🙃
Diuna przekonasz się niedługo jak kopnie porządnie super uczucie 🙂 Mój mąż już poczuł kopnięcia... - jest zabawny bo niema cierpliwości by tak czekać aż kopnie tylko tak przystawia rękę w jednym miejscu drugim trzecim 😁 Śmiać mi się zawsze chce że przecież trzeba trzymać rękę w jednym miejscu dłużej żeby poczuć a on by chyba chciał żeby dzidziuś przybił mu od razu piątkę 😁
Ach Ci mężczyżni 😉
Wyślę Ci Neli ten przepis na te gołąbki zobaczysz jakie to łatwe 🙂
Monic może skuszę się tam wsoczyć 🙃 Termin mam na 2 marca ale mogę urodzić parę dni wcześniej...
Życzę Wam miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Oktawia nie ma pośpiechu i z góry dziekuje 🙂
U mnie jest tak, że są dni w których Maleństwo rusza się bardzo często i takie w których żadko kiedy coś poczuje ... Też nie mogę sie doczekać kiedy już bedzie tak kopać mocniej. Dziś miałam fajna sytuacje, po zjedzeniu śniadania, potrząsnełam lekko brzuszkiem, a tu nagle czuje Bang Bang od środka, więc żeby sprawdzić, czy to była odpowiedz na moje "dokuczanie" powtórzyłam ruch i znów Bang Bang 😁 Tak bardzo się uśmiałam !! 😁 Niesamowite 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...