Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze nie czuję wyraźnych ruchów..., za to miewam przeróżne sny dotyczące płci Dzidziusia. A po przebudzeniu raz mam pewność, że to chłopiec a innym razem wydaje mi się, że to musi być dziewczynka - ach już czekam na USG. A na słodycze chęć mnie naszła również niedawno 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczyny.
Co do słodyczy to ja dopiero mogę je jeść od jakiegoś miesiąca - wcześniej nie mogłam na nie patrzeć 🙂 i może dlatego zero do przodu na wadze 🙂, ale za to przytyłam przed ciążą;( a we wtorek dowiedzieliśmy się z mężem, że będziemy mieć synka (ja inaczej nie myślałam - takie przeczucie) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Serdecznie 😉 Widzę, że Panie tutaj martwią się z wagą ja już mam 22 tydzień i jak narazie to wyrównałam się z wagą przed zajściem w ciążę. Ponieważ w pierwszych miesiącach z powodu wymiotów zrzuciłam 2 kg i teraz dopiero przybrałam te 2 kg. Ale do 19 tygodnia cały czas 56 i dopiero teraz brzuszek wyskoczył.
A mam pytanie któraś z Pan miała może kolkę nerkową?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od początku ciąży przytłam już ponad 4 kg. :P
Kurcze, kobitki pomóżcie mi.. dzisiaj rano jak wstałam miałam bardzo wodnisty śluz (na bieliźnie jak troche zeschnol był koloru białego) . miała któraś z was podobnie? ;((
boli mnie podbrzusze i kregoslup.
Boje sie.. co to moze być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja mam takie upławy (białe) od początku ciąży...lekarz twierdzi że to bardzo normalne i częste w ciąży...biały i przeźroczysty nie jest niepokojący...gorzej jak towarzyszy mu pieczenie i świąd wtedy może to być jakaś infekcja którą bez problemu można w ciąży leczyć farmakologicznie...na 100% warto poinformować o tym lekarza aby sie po prostu niepotrzebnie nie niepokoić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD zatem bardzo gratuluję, w końcu się doczekałyśmy...
trochę się martwie bo gin mi powiedział że mam łożysko przy wyjściu zamiast maleństwa, jednak to nie jest łożysko przodujące, powiedział mi że powinno się podniesć do góry i żebym sie nie stresowała.. czy któraś z Was miała coś podobnego??? bo ja martwię się mimo to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslock to powodzenia jutro jak dobrze pamiętam ja we wtorek mam wizytę,

dziś miałam koszmar, że byłam na usg i lekarz mi powiedział, że jednak będzie chłopak i widziałam na monitorze, a moje wszystki sukienki już wyprane i czekaja na prasowanie i miejsce w szafie, oby się potwierdzila Marcelinka, bo lumpeks otworzę haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze te sny to mnie też prześladują...co noc coś mi się śni najczęściej związane z dziećmi. Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty, capslock mam nadzieję że uda Ci się podejrzeć dzidzię i że będziesz wiedziała kogo nosisz 🙂. Ja wizytę mam w piątek i mam nadzieję, że lekarz potwierdzi dziewuszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki kochane za wasze ciepłe słowa...jest prawie 12 wizyta o 17tej zobaczymy...juz tylko tym żyje ...nawet na gotowaniu obiadu nie mogę się skupić...co do snów to też mam je strasznie dziwne i wszystkie powiązane z moja ciążą...wszystkie nie realne ale naprawdę coś nam się dzieje dziwnego...że akurat teraz i praktycznie wszystkie mamy takie dziwne sny...chyba faktycznie nasze mózgi są na przegrzaniu...bo non stop tylko tym żyjemy...bo jak tu nie myśleć o tych naszych malutkich skarbkach??jak zwróciłam uwagę to raczej jest przewaga dzidziusiów-dziewczynek...ja juz wieczorem dam wam znać kogo ja noszę pod sercem...
jak na razie wszystko inne jest nie ważne...czekam na poznanie płci...a wtedy dopiero zacznę szaleć... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...