Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
Witam.
Jak narazie czuję się dobrze tylko plecy mi wysiadają. Córcia kopie jak szalona wieczorami 🙂 W przyszłym tygodniu będziemy się bawić na moim ślubie zobaczymy czy disco polo jej będzie odpowiadać 😁
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Jak narazie czuję się dobrze tylko plecy mi wysiadają. Córcia kopie jak szalona wieczorami W przyszłym tygodniu będziemy się bawić na moim ślubie zobaczymy czy disco polo jej będzie odpowiadać
Pozdrawiam

p.s wpis podspodem to mój zapomniałam się zalogować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam 🙂
Ja też się czuję dobrze, nawet na kręgosłup narzekać nie mogę. Maleństwo kopie coraz mocniej, chociaż czasami zastanawiam się czy to normalne, że dostaję takie kopniaki/uderzenia całkiem w dole w brzucha baaardzo niziutko i czasami nawet lekko bolesne, coś na pograniczu bólu a takiego tępego tarcia... Macie też tak????

A co do szkoły rodzenia to ja muszę sobie odpuścić 😞 u mnie w mieście słono sobie za to liczą... No ale w gruncie rzeczy dawniej nie było takich możliwości i też kobiety dawały radę. Myślę, że i ja dam 🙂

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na ten okres czuję się wyjątkowo dobrze 🙂 tylko strasznie bolą mnie plecy 😞 a tak jest OK 🙂 dzidziuś kopie jak szalony i czasami budzi mnie w środku nocy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja też się czuję bardzo dobrze 🙂 mały wierci się o każdej porze dnia i nocy... najchętniej wtedy jak siedzę w pracy 😉 wtedy to już ma totalną jazdę 😁 sama do siebie się śmieję bo to łaskocze 🙂 🙂poza tym dłuugie spacery , szalone wyprawy z psem... to chyba bardzo mnie podbudowuje fizycznie 🙂 pozdrawiam mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
😁 witam przyszłe mamusie !!!! ja w tym tygodniu czuje sie dobrze chociaż trochę klatka piersiowa mnie pobolewa i te skorćże łydek .Jeszcze nie wiem jaka płec dziecka ...ale 4 ide do lekarza i mam nadzieje ze sie dowiem ....już bym chciała aby nasze maleństwo było już z nami co jak co ciąża to ciężki okres i psychiczny i fizyczny .pozdrawiam ... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie czuję dzidziusia 😞nie wiem dlaczego...a już w sumie mi się kończy 21 tydzień...ale jutro idę do lekarza i wszystkiego się dowiem...mam nadzieję że dzidziuś pokaże też swoją płeć 🙂czy któraś z Was też tak późno dzidzię poczuła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam. Muszę powiedzieć że u mnie też jest koniec 21 tygodnia i też tak dokładnie nie czuje jeszcze ale tylko tyle że jakieś kucia po obu stronach i tyle że też całe mięśnie brzucha bolą możliwe że to dzidzia się rozpycha. A tak do płci to też jeszcze nie wiem może teraz we wtorek się dowiem ale kto tam wie. Ale ogólnie obojętnie co będzie grunt że zdrowe 🙂 Może jeszcze poczujemy maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak muszę powiedzieć że dobrze się czuje. Jedynie co to że rano jak wstanę z łóżka jest wszystko oki i dobrze się czuje później po obiedzie to okropnie mi się spać chce i tylko tyle. A tak to nic dzidzi się nie dzieje rośnie. Pozdrawiam przyszłe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 21 tygodnia 😜 Ja zaczęłam czuć pierwsze kopniaki pod koniec 20 tygodnia 🙂 Ogólnie czuję się dobrze, ale tak jak i Wam dokucza mi uczucie ciągłego niewyspania... W nocy się budzę ok 2-3 razy, bo a to siusiu, to znowu coś małego przekąsić ☺️ Ja znam płeć od 13 tygodnia tak się malutki Filipek ładnie układa, że wszystko było dokładnie widać. A jeśli chodzi o bóle a raczej takie jakby skurcze mięśni, to też tak mam szczególnie po nocy jak wstaje, to czuje jakby brzuszek ciągnął do dołu... Cóż taki juz urok :P Nie moge się doczekać aż kruszynka pojawi się na świecie 🙂 Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w 21 tygodniu 🙂
Czuję się świetnie. Nic tylko słyszę, że ładnie wyglądam to na pewno będzie chłopak. Być może za tydzień na usg się dowiem.
Ruchy czuję już od 18 tygodnia. Najbardziej mój Maluszek szaleje wieczorem.
Brzuszek rośnie 🙂
Z tych słabszych stron to pobudki w nocy. I zasnąć nie mogę to potem w dzień zmęczona bywam. Na spacerach potrzebuję odpoczynków bo nogi i kręgosłup wysiadają.
Prztyłam 3-4 kg

Pozdrawiam w drugiej połowie tego pięknego stanu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂
ja się czuję bardzo dobrze i podobno wyglądam też ładnie i kwitnąco 🙂 dlatego wszyscy mówili że będzie chłopiec i sama też miałam takieprzeczucie a tu się okazała że to maleńka cureczka dodała tyle piękności swojej mamusi 🙂 nasza Agatka ładnie się rozwija, wszystkie badania w normie 🙂
czasami mam zgagę ale mówią że to na włoski 🙂 no i w nocy trochę się męczę bo czsto się budzę, ale nie jest tak źle 🙂 tatuś Agatki masuje mi brzuszek balsamem na rozstępy 🙂 i leci do sklepu po coś słodkiego kiedy mam ochotę 🙂 no i w końcu poznałam ruchy Agatki bo czułam wcześniej "coś" w brzuszku ale nie wiedziałam czy to ona czy żołądek, ale już wiem że to moja cureczka fika koziołki 🙂
ciąża mi służy, tak się czuję i podobno tak wygldam więc jest suuper 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂 jestem w 21 tyg chcialabym bardzo zeby moja córeczka zaczela sie choć troszkie ruszac ale narazie niestety nic nie czuje.. 😞 nie moge sie doczekac tych pierwszych ruchów Amelki.. czuję sie swietnie przytylam ledwo 2 kilogramy.. 😉 pozdrawiam przyszłe mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...