Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziś byłam w sklepie i zobaczyłam małe różowe body byłay tak śliczne że nie mogłam się oprzeć i je kupiłam choć obiecałam sobie że nie będe nic kupować aż do stycznia (tak żeby nie zapeszyć) o i się posypało Już będe unikać takich sklepów chociaż do grudnia.
Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki EdytaS za dobre słowa. Jutro jadę do mojego lekarza i się dowiem co dalej. Dziś znowu mam delikatne kłucia w brzuchu, ale to już nie to co w piątek. Ja też nie mogę się oprzeć sklepom z ciuszkami i parę sama kupiłam, poza tym mój mąż również nakupował body i śpiochy ;-) Pozdrawiam Wszystkie mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w 21 tyg 🙂)) u mnie brzuch wciąż prawie niewidoczny, chyba, że ktoś się dobrze przyjrzy :P kot chyba tylko czuje, bo non stop do brzuszka się przytula 😁
Ciuszków dla Dzidzi na razie brak, za to sobie w końcu na allegro kupiłam kilka fatałaszków 🙂)
A tak poza tym to we wtorek USG, a Miś idzie ze mną pierwszy raz... umieram z ciekawości jaka będzie Jego reakcja, gdy pierwszy raz zobaczy swojego synka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja idę dzisiaj.
Wizytę mam co 3 tygodnie i też mam za każdym razem USG. Po za tym normalne badanie ginekologiczne na kązdej wizycie.
USG najpierw dopochwowe - lekarz sprawdza ułożenie błon, a potem przez brzuch oglądam fasolkę.
Najbardziej wkurza mnie to, że jestem już po połowie a nadal nie znam płci dziecka. Może dzisiaj się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
Ja wlasnie po wizycie 🙂 Corczka zdrowa, wazy 370 g. Chcialam zrobic 3d ale lekarz wlaczyl obraz i nie bylo sensu tego robic, bo jeszcze za wczesnie. Powiedzial mi, ze obraz najlepszy jest ok 24- 26 tygodnia. Dalej musze lezec i sie oszczedzac. Od poczatku ciazy przytylam 3 kg. Zawsze te wizyty u lekarza poprawiaja mi humor 🙂 i juz sie nie moge doczekac kolejnej wizyty. ktora bedzie za 2 tygodnie i okaze sie czy moge chodzic czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po wizycie 🙂)) Synek rośnie jak na drożdżach i już waży 395 gram 🙂)) Położenie dalej pośladkowe, ale teraz w poprzek, więc już o 90 stopni się przekręcił :P zobaczymy co dalej... pan Doktor fotek Dzidzi nacykał :P nawet uśmiech na jednym widać 😁 a Miś szczęśliwy się popłakał... kochanie moje najsłodsze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dziś byłam u lekarza i z Pawełkiem wszystko ok. Po piątkowej akcji nic mu się na szczęście nie stało. Muszę zrobić badania moczu, bo może mam w nim piasek i to mogło być przyczyną takich mocnych skurczy. Dostałam zwolnienie na dwa tygodnie, więc teraz trochę odpocznę, tzn. po piątku - trzymajcie kciuki bo się bronię ;-) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmka i Niunia ciesze sie, ze wszystko dobrze i maluchy sa zdrowe 🙂 To najwazniejsze 🙂 Ja dzisiaj zakupilam pierwsze ciuszki dla malutkiej 🙂 Nie moge sie doczekac tego marca ! Wiem, ze ogolnie to czas szybko leci ale ja juz tak bardzo bym chciala przytulic moje dzieciatko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Mam takie pytanie: wczoraj wieczorem bolała mnie prawa strona brzucha, później doszly do tego kłucia w podbrzuszu... Mam wrażenie jakby mała była ciągle na dnie brzucha, co powoduje bóle i ciężkość. Od jakiegoś czasu czasami twardnieje mi brzuch trwa to jakieś 20 sekund i ustępuje (powtarza się czasami 3-4 razy dziennie).... Nie wiem co mam robić, wczoraj chciałam jechać już do szpitala ale jak się położyłam w bezruchu to jakby ulżyło... Może to być spowodowane wysiłkiem? Ciągle czuję jak córcia się wierci, ale jednak się niepokoję... Czy skracanie się szyjki lub rozwieranie można jakoś poczuć??? Pozdrawiam i czekam na odp..



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie zaczely sie takie stawiania macicy 2 tyg temu, lezalam w szpitalu i dostawalam 4 dni kroplowke rozkurczowa. Gdy wrocilam do domu bylo to samo, poszlam do innego lekarza i kazal brac nospe forte plus magnez 3x dziennie. Biore trzeci dzien i jest troszke lepiej. A i jeszcze jedno. MAM LEŻEĆ. Niestety takie skurcze w tym tygodniu to nic dobrego i trzeba duzo leżec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Często to pojęcie względne. Mojego synka czuję najbardziej wieczorem. W dzień raczej nie, chyba, że się położę. Ale nie wiem czy to często czy rzadko... może dużo chodzisz? Dzidzia wtedy ukołysana zasypia. Ja znalazłam sposób. Wieczorem zanim pójdę spać piję ciepłe mleko, kładę się i głaskam po brzuszku.Wtedy czuję Maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Możesz nie czuć maleństwa, bo chowa się ono trochę głębiej w miednicy, albo przy kręgosłupie, dlatego możesz tego tak nie odczuwać, nie martw się później bedziesz chciała, żeby przestał :P:P
Ja jednego dnia mniej czuje a drugiego, non stop, aż czasem mam dość :P:P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...