Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja mam niby na 17 ale wiecie z pierwszym to + - dwa tygodnie więc na święta mogę nie zdążyć a w szpitalu nie chcę spędzać tego czasu więc trzeba będzie bliżej terminu jakiegoś przyspieszacza włączyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W umiarkowanych ilościach pepsi raczej nie zaszkodzi, jedynie brzusio będzie wzdęty. ja również od czasu do czasu muszę się napić coli, choćby po to, żeby trochę podwyższyć poziom cukru we krwi. Co z kolei daje mi powera, bo od kiedy odstawiłam duże ilości kawy potrzebuję czegoś, co da mi małego kicka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przez caly dzien mnie nie bylo i tyle stron musialam przeczytac 🙂
Co do slubu ja żyje ze swoim bez niego i jakos nie ubolewam z tego powodu a napewno nie mam zamiaru brac go tylko dlatego bo malenstwo jest w drodze ludzie gadaja i zawsze beda gadac 🙂
Co do pepsi naszczescie nie mam zachcianek na to 🙂
Ja mam nadzieje ze tez urodze przed swietami bo mam termin na 15 ale wg usg wychodzi 20 😁 zobaczymy a jezeli chodzi o znieczulenie to w szpitalu w ktorym chce rodzic mozna bez problemu dostac znieczulenie tylko trzeba wczesniej wlasnie uzgodnic to z anestezjologiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 My już na nogach. Ale jesteśmy głodne. Dzisiaj mam trochę roboty. Przyjadą meble do salonu a potem z Almy24.pl przywiozą zakupy - dobrze, że są takie firmy, człowiek nie musi dźwigać zakupów w te śniegi i mrozy - wszystko do domku przyniosą, nawet bułeczki 😉 To są te nieliczne momenty kiedy cieszę się, że mieszkam w Warszawie 😉 Muszę też przygotować jedzenie na jutro, po pół roku robimy parapetówkę w końcu. Wstawać leniuszki 😁 sama mam tu pisać? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja tu siedzę od trzech godzin i aż mi się spać zachciało dlatego zaraz śmigam pod kołderkę tylko muszę w piecu CO rozpalić bo coś nam zimno
też chciałam dziś posprzątać i pewnie to zrobię w koncu!!!!!!!!
co do parapetówki to my myślimy już nad tym od kilku mcy ale jakoś nie mogę się zebrać żeby ich wszystkich zaprosić
pośpię troszkę bo później muszę odebrać małą ze szkoły i zawieźć babcie do kościoła- ale ze mnie dobra wnusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siedzisz tu od trzech godzin? A co Ty spać nie możesz? Przyznam, że się pogubiłam... Jaką małą musisz odebrać? 😮
A co do parapetówki to my też się zbieraliśmy długo, mieszkamy na swoim od lipca, ale dopiero teraz udało nam się zorganizować imprezkę, poza tym bodźcem była też moja ciąża. Stwierdziliśmy, że to ostatni moment, potem już nie będę miała siły a na wiosnę to już będzie z nami nasza kruszynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta owa mała to siostrzenica męża
no właśnie dlatego od trzech bo żeby zdążyć do szkoły na czas musiałam wstać wcześniej bo przecież mam jeszcze psy
podlałam moje trzy kwiaty i musze usunąć psa z domu bo jak zacznę odkurzać to zacznie biegać za odkurzaczem bo on ma nie równo pod sufitem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jest bardzo niziutko ale lekarz powiedział że to normalne ja już zaczęłam nawet zauważać nie tylko czuć jej ruchy i to bardzo bardzo niziutko, powiem tak niżej już się chyba nie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...