Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

ej normalnie musze wam to napisac zawiozłam babcie do kościola moje dwie i sąsiadkę one do wysiadania a ja się pytam swojej "o Boże co ty masz na nogach "????????????a on aniczego nieświadoma odpowiada "co?????"
a ja mówię no KAPCIE!!!!!!!
chciałam ją zawieść żeby się przebrala bo jeszcze się przeziębi a on anie chciała mnie fatygować bo u nas do jazdy masakra nie widać ulicy i poszła na mszę w kapciach!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie do tej pory się śmieję nie mogę przestac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to dobrze, zobaczymy. Niby moja mama mowila ze u niej do 5 miesiaca tez nikt nie widzial. Ale mysle ze nie mam sie co z nia porownywac bo moja mama ma zupelnie inna figure niz ja, ja poszlam po tacie wiec naleze do tych szczuplych. Moja mama tak dobrze nie miala 🙂 Wiec podejrzewam ze moze i nie bylo widac ale dlatego ze nie byla zbyt szczuplutka. Tzn nigdy nie byla gruba ale zawsze miala roche wiecej ciala 🙂 Dzisiaj to juz przeszlosc bo jak sie wziela za siebie jakies 10 lat temu to tak juz zostala 🙂 Super zgrabna. Ale nie moze niestety zaczac normalnie jesc bo bylo by kiepsko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no moja mama dosyć proporcjonalna a ja też po tacie wyskoczyłam w górę i chudzina niesamowita, przytyłam natomiast 10 kg a brzuszek dopiero od tygodnia sie zaokrągla kto nie wie o ciąży nawet by nie zauważył
ale jakie mam uda teraz i twarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CHOMIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, ja przytyłam około 7 kg ale najwięcej na początku, teraz tylko brzuch mi rośnie a przybywa 1 kg na miesiąc (mam wrażenie, że brzuch rośnie ale gubię w innych miejscach). Pewnie niedługo i tak się to zmieni, choć oby nie za bardzo bo kręgosłup już mnie bardzo boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Witam moje drogie 🙂 Mam do Was pytanie, czy macie jakiekolwiek problemy ze sluzowka ?? Bo nie wiem czy moj problem mam laczyc z ciaza. Od dluzszgo juz czasu mam w nocy zatkana jedna dziurke i wiecznie leci mi z niej krew. Dlatego ze jest strasznie wysuszona wszystko mi tam zasycha i zbieraja sie zaschniete skrzepy.. strasznie mnie to denerwuje juz bo utrudnia oddychanien i nie wiem co tak naprawde to powoduje 😞 Czy mialyscie podobne problemy??

Ja też mam ten kłopot i ginekolog powiedział mi, że tak może być w ciąży. Dodatkowo mam duże kłopoty z zatamowaniem krwi nawet przy bardzo małych skaleczeniach - podobno to normalne w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ten kręgosłup! Teraz jeszcze przy przeprowadzce to czasami wieczorami płakałam z bólu, choć ja i tak nie nosiłam. Ale samo upilnowanie mojej Zośki...Już i tak 4 dni w tygodniu odbierają ją z przedszkola moje koleżanki i babcia i to dla mnie duże ułatwienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E, tylko kręgosłup jest problemem.Wierci się generalnie tylko jedno i to dość spokojnie. Drugie jest bardziej schowane więc co najwyżej kopie swoje rodzeństwo 🙂 Zresztą wykłady ciekawe no i planując ciążę bardzo uważałam na proponowany rozkład zajęć, czyli dziś tylko jakieś 2,5 godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A najlepsze jest to, że uczelnia blisko dziadków mojego męża i ja na studia a mąż i Zosia na wizytę rodzinną (dziadkowie+teściowie), z której ja jestem zwolniona (!!!), no a jednocześnie "po trasie" więc dojazdy dla mnie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o moj kregoslup to narazie mnie nie boli moze czasami ale mysle ze to jest tez kwestia naszego ruchu 🙂 jezeli sie siedzi przez wiekszosc dnia nic dziwnego ze moze nas bolec dlatego ja staram sie wstawac od kompa isc na zakupy czy nawet cos porobic w domu 🙂 puki co pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dobrze, że już się ogarnęli w tej naszej Warszawce ze śniegiem na ulicach to nie będzie problemu z dojazdem 🙂

No właśnie. Ale dziś ma znowu padać i mam nadzieję, że poczeka aż dotrę na uczelnię, a jeszcze lepiej do nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
jesli chodzi o moj kregoslup to narazie mnie nie boli moze czasami ale mysle ze to jest tez kwestia naszego ruchu 🙂 jezeli sie siedzi przez wiekszosc dnia nic dziwnego ze moze nas bolec dlatego ja staram sie wstawac od kompa isc na zakupy czy nawet cos porobic w domu 🙂 puki co pomaga

Też coś tam robię, ale nie każdy może. W poprzedniej ciąży leżałam od 6miesiąca, nie mogłam chodzić do szkoły rodzenia (potem wybłagałam same zajęcia teoretyczne) , teraz lekarz w ogóle nie zgodził się, żebym pracowała itd.W sumie jak leżę to mnie boli najmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki od wczoraj mnie tu nie bylo a tu tyle czytania 😮
widze ze dzis głownie problem kregosłupowy 🥴
mnie tez boli ale lekarz mi powiedział ze to po pierwsze wina hormonow za sluzowke tez one odpowiadaja na poczatku ciazy myslalam ze sie udusze bo dodatkowo jestem alergiczka to wogole nie mogłam oddychac 🥴 a po drugie to tez boli bo obciązenie ma wieksze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
hej laseczki od wczoraj mnie tu nie bylo a tu tyle czytania 😮
widze ze dzis głownie problem kregosłupowy 🥴
mnie tez boli ale lekarz mi powiedział ze to po pierwsze wina hormonow za sluzowke tez one odpowiadaja na poczatku ciazy myslalam ze sie udusze bo dodatkowo jestem alergiczka to wogole nie mogłam oddychac 🥴 a po drugie to tez boli bo obciązenie ma wieksze 😆



hej a jesli o alergie to mam pytanko bierzesz jakies leki przeciwalergiczne ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bylam na poczatku ciazy u alergolog i dała mi tylko jakies krople na katar bo nos miałam zawalony i pomagalo a tabletki mi odradzala ze krople pomoga ... bo nie koniecznie tabletki w ciazy zdaja egzamin...teraz juz jest lepiej bo nic nie pyli,ale i w necie jak czytałam to ze nie powinno sie brac tego typu lekarst bo wiekszosc to leki sterydowe...
a ty na co masz alergie?
chociaz kazdy lekarz moze ma inne zdanie na ten temat bo z nimi to tez roznie bywa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...