Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 331
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
Właśnie zaczęłam 22 tydzień według OM i czuję się świetnie maluch dziś wyraźnie mnie skopał dwa razy tak że aż mnie brzusio zabolał no i na rączce poczułam małego kopniaczka 😉 Świetne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłe mamusie ja jestem w 22i 4dni ja już od dawna mam bóle macicy z rana 🤔tak jak bym się udeżyła z całej siły maleńka tak daje mi popalić 😮a już mam 2letniego synka który się tak czule wtula w brzuszek 😆 piękne uczucie a brzuszek mam jak w siódmym miesiącu 😉 pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,
moje maleństwo też czasami jak kopnie to aż się wystrasze i podskocze 🙂
co do wtulania to tatuś jest w 7 niebie - okazało się że podobno będziemy mieli dziewczynkę więc mąż oszalal z radości... ma manie tulenia się do mojego brzuszka i zaczepaania dzidzi - hehe śmieszny widok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam mamusie 🙂
ja rowniez zostane mamusia jestem w 22 tygodniu ciazy moje malenstwo tez bardzo kopie 🙂 ale nie dawno co wrocilam ze szpitala poniewaz grozilo mi poronieie.... 😞 teraz biore luteine dopochwowo... mam pytanie czy ktoras z was brala lub bierze nadal luteine?? nie wiecie moze do kiedy sie ja bierze??? pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 🙂 ja jestemw 22 tyg ciązy póki co przytyłam tylko 5 kg 🙂 a dziecko sie tak rozwija dobrze jakbym byla w 25 🙂

czuje sie super dziecko bardzo duzo wariuje tylko mam problem ze skurczami w łydkach;/
ginekolog przypisala mi witaminy tylko jakos narazie nic nie daje;/ pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 witajcie mamusie tez jestem w 22 tygodniu bedziemu miec chlopczyka i dziewczynke maluszki sie rozwijaja prawidlowo jak na ten miesiac maja po 380 i 400 gram i kopia ja nie wiem ale bardzo fajnie luteine tez biore i pewnie bede brlala ja do kaca razem z magnezem bo miesiac temu lekaz stwierdzil ze szyjka mi sie skraca mialam miec zalozony szew przy kolejnej wizycie ale po 2 tygodniach lezenia i zwiekszeniu dawki luteiny 2x2 stwierdzil ze jak dalej tak bedzie to jest super nic sie nie dzieje odpoczywac i zbieram energie dla maluchow czasami jest ciezko bo wiekszosc dnia musze lezezec unikac sprzatania zginania sie zero wysilkow a czlowiek chcial by jak najwiecej zrobic przed ich przyjscie i sie nie da ale glowa do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
witam. ja czuje sie doskonale! tylko w upalne dni puchna mi mnogi jak diabli a tak bez wiekszych zmian, synek kopie jak opentany , pierwsze ruchy poczulam juz miesiac temu, jego ulubiona zabawa to kopniaki w pelny pechez, oj bedzie gagatek bedzie.
pozdrawiam wszytkie przyszle mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witajcie w 22 tygodniu 🙂
Od jakiegoś już czasu czuję się świetnie. Podobno też tak wyglądam 😜 Wszyscy obstawiają synka. Chyba do parki dla mojej Natali. Może za 5 dnia na usg się wyjaśni 🤨
Bardzo często siusiam. Poza tym nic nam nie dolega. No chyba, że mi maluch najedzie na coś szczególnego to wtedy zaboli. Ruchy czuję już od 18 tygodnia
Wczoraj kupiłam pierwsze słodkie ciuszki 😉

Buziaki dla Was Wsiech 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witajcie 🙂jestem tu pierwszy raz i chcialam sie zapytac czy ktoras z was ma plamienia?ja mam od czasu do czasu plamienia i troche sie martwie,za kazdym razem ide do szpitala to sprawdzic i wszystko ok,mieszkam w angli a oni maja troche inne podejscie do takich spraw,wiec jak myslicie jaka moze byc przyczyna? pozdrawiam Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie zaczynam 22 tydzień. Dzidzia zdowa i duza. Boli mnie troche kregosłup promieniując na lewe udo. I mam plamienia. Właśnie teraz leże w szpitalu. Plamienia po 2 dniach ustępują i mam nadzieje ze bedzie ok. Ogólnie czuje sie bardzo dobrze 🙂 Pozdrawiam mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamuśki.
Ja poczułam ruchy dzieciątka już w 16 tyg ciąży, (2 ciąża 🙂), i czułabym się teraz na prawdę świetnie, gdyby nie te okropne pobolewania spojenia łonowego. Istna masakra, czasami muszę przykucnąć, kiedy mnie złapie ten "tępy ból".... Słyszałam, ze to normalne w ciąży i trzeba to przejść. Ale przypominam sobie, że w poprzedniej ciąży spojenie łonowe dało o sobie znać na ok 1 miesiąc przed porodem.
Czy i wy odczuwacie takie dolegliwości? Próbowałam ciepłe okłady z termoforu, ale niewiele to pomaga...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...