Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie ja jestem w 24 tygodniu i 4 dni dzis bylam u ginekologa i powiedzial mi ze muj maluszek jest ustawiony głowka ku dołowi strasznie sie tego boje ze maluszek juz chce wyjsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My już szczęśliwie kończymy 24 tydzień 🙂
Czuję się świetnie choć brzuszek coraz większy i coraz ciężej, kręgosłup pobolewa. Nogi też - jak się za dużo nachodzę.
W nocy coraz mniej wygodnie i moja księżniczka ciśnie ostro na pęcherz ale jak wariuje cały świat przestaje istnieć. Liczy się tylko ten cały wibrujący brzuszek 🙂
Jej strasza siostrzyczka Natala też coraz czulej rozmawia z brzuchem i całuje go. Coraz częściej rozmawiamy o tym jak to w ogóle będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem juz w 36 tyg. 🙂:ale od trzech dni czuje sie fatalnie nie moge spac poniewarz zgaga mi tak dokucza jakjuz zasne to sie budze jestem coraz bardziej zmeczona ☺️juz tak bym chciala zeby to sie juz skonczylo zebym juz urodzila coreczke 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość napisał(a):
witajcie ja jestem w 24 tygodniu i 4 dni dzis bylam u ginekologa i powiedzial mi ze muj maluszek jest ustawiony głowka ku dołowi strasznie sie tego boje ze maluszek juz chce wyjsc


Moja też była tak ułożona jak byłam na usg połówkowym 🙂 bez obaw - dziecko zmienia co jakiś czas pozycję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam w 24 tygodniu wszystkie brzusie 🙂 U mnei walsnie co sie tylko zacza 🙂 Czuje sie dobrze , energia dopisuje, choc pracowac juz nie dam rady 😉 Ale juz od poniedzialku wolne. Duzo jem i powoli juz nie wiem co mam jesc bo wszystko sie tak szybko nudzi... Z odwiedzinami Wc tez sie nic nie zmienilo- staly bywalec. Brzusio rosnie no i znowu piersi zaczely troche bolec a raczej brodawki. Pozatym wszystko po staremu. Pozdrawiam i zycze powodzenia w tym tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie, jestem w 24 tygodniu ciąży. Zaczęłam ostatnio odczuwać kilkusekundowe napięcia macicy kilka razy w ciągu dnia. Lekarka nastraszyla mnie trochę, że to może być objaw przedwczesnego porodu, ale na szczęśćie szyjka macicy sie nie skraca , jest ok. Mimo wszytsko martwie się a to moja pierwsza ciążą. Miałyście coś podobnego?

Kasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny! ja również zaczynam 24 tydzień 😉 ogólnie czuję się dobrze, tylko czasami odczuwam taki dziwny ból podbrzusza, zazwyczaj jak przewracam się z boku na bok, albo jak za dużo sobie porobię w ciągu dnia... Ale na szczęście on szybko mija. Czy Wam też się coś takiego dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja też wskakuje do 24tygodniowek 🙂 U mnie kilogramy w normie, tylko idzie w brzuch 🙂 Ale już zaczynam coraz bardziej odczuwać kregosłup, szczególnie w pracy i troszkę mi nogi puchną, ale dajemy rade ( jeszcze) .... Nasz Synek szaleje całymi dniami,wierci się, rozpycha, kopie a ja cały czas uśmiechnięta, tyle radości mi to daje. Koleżanki w pracy już chyba nie mogą mnie słuchać bo cały czas nadaje o dzieciach 🙂 Myślałam,że nie będę taka a tu jednak 😁 Mam smaki na wszystko, teraz postanowiłam, że będe uczyła się piec ciasta 😁 Już zakupiłam wałek, blachę do pieczenia.... Jestem ciekawa czy się sprawdzę w roli cukiernika 😁 Pozdawiam Was serdecznie i życzę dużo uśmiechu i zdrówka. Nie dajcie się grypskom żadnym !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja wskakuje tutaj.. 🙂
Dobrze sie czuje, jedyne co to klopoty ze snem..Niestety musimy z mezem spac osobno, bo biedny tez sie nie wysypia przeze mnie. Jak juz zasne, to budze sie co chwile na siku 🙂
Fajnie, ze dlugi weekend sie zaczal. Bede mogla meza wyciagnac na jakies zakupy dla Maji 🙂
Moja mama pokazywala mi dzisiaj przez skype jakie ciuszki kupila 🙂 Sa super..Zaluje teraz, ze juz nie mieszkam w Stanach, bo ceny ubranek sa smieszne (np. spodenki, body i bluza w przeliczeniu wyszlo 20 zl).A w Polsce byle jakie spioszki kosztuja powyzej 20 zl.
A tak poza tym to gdzie robicie zakupy? Bo ja bylam narazie w H&M i Cubus, ale nie ma za duzego wyboru 😞
Pozdrawiam brzuszki i zycze milego weekendu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Mi również kilogramy na razie poszły w brzuszek i myślałam że będę gorzej wyglądała i się czuła ale jak na razie jest ok 😁 Dopóki ktoś ze znajomych nie spojrzy na brzuszek to nie widzi z twarzy że jestem w ciąży 🙂
Bo brzuszka to już nieda się ukryć...chociaż ja nawet nie chciałabym go ukrywać ☺️
Też mam problemy ze snem 😞-u mnie wygląda to tak że ciężko mi zasnąć ale na szczęście jak już zasnę to nie budzę się w nocy na siusiu tak jak Ty Maju 🤢
Rzeczywiście tanio te ubranka i masz rację u Nas nawet dla noworodka takie maluteńkie body trzeba liczyć już od 20 😞
Ja już mam trochę ubranek 🙂
A jeśli chodzi o to gdzie robię zakupy to kupiłam sobie trzy tuniczki w takim typowo ciążowym sklepie w moim mieście były trochę drogie ale są rewelacyjne i nadają się aż do końca ciąży...spodnie zamówiłam na allegro dresowe i jeansy ale nie jestem z nich zadowolona muszę w nich zwęzić nogawki a tymczasem noszę zwykłe spodnie tylko kupiłam taką ozdobną gumeczkę i sobie robię pentelkę na guziczek i na razie jakoś się mieszczę-ale ciekawe jak długo 😆...a ta gumeczka mi się rozciąga i nie gniotę brzuszka jak siadam...noszę dłuższe bluzki to tego nawet nie widać 🙃...no właśnie bluzki i swetry to nie problem bo można kupić w różnych sklepach nie wszystkie rzeczy są przecież obcisłe... 🙃 Życzę miłego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja poszlam w brzuchu i udach ale tak ogolnie kazdy gada ze nie tyje za duzo. Nawet gin ostatnio mi powiedzial ze jak tak dalej pojdzie to bede miec max 10 kg na plusie wiec jakos sie nie martwie 😉
Co do ubranek moja kolezanka wlasnie urodzila i powiedziala ze szkoda kasy na drogie ciuszki i najlepiej kupic tansze ale zeby bylo 100% bawelna. Zreszta stwierdzilismy z moim ze skoro mam termin na koniec lutego to potrzebne sa nam tylko spiochy i pajece na poczatek i kupujemy takie dla maluszka od 0 do 3 mc. Po stwierdzeniu kumpelki mam sie zaopatrzyc w duza ilosc spiochow bo to ponoc masakra na poczatku jak malemu sie np mleko ulewa i spiochy ida ciagle a z praniem i suszeniem tego itd nie da sie wyrobic.
Pozdro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm ja tam widze wszystkie tygodnie aż do 40 🙂
jak dobrze, że jest długi weekend, za chwile wybieram się na małą wycieczkę do lasu, żeby malucha dotlenić 😜
co do brzuszka, mam taki rozlazły , poszło na boki i w biodra, czyli typowy na dziewczynkę, tak naprawdę dopiero od 3 tyg. zaczął się rozrastać do przodu, noszę długie bluzki i już sobie zamówiłam na allegro dwie śliczne tuniczki, tylko, żeby pasowały.
Maja P ja coraz bardziej jestem skłonna wybrać Kamieńskiego, właśnie wczoraj czekając w kolejce do gina rozmawiałam z dziewczyną, która niedawno tam rodziła, opieka pierwsza klasa, położne najlepsze w mieście, tylko cały czas mam na uwadze odległość, mieszkam na drugim końcu Wrocławia i przeraża mnie dojazd 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ammi ja napisalam do Ciebie na 23 tygodniu o szpitalu na Kamienskiego (nie wiem czy przeczytalas, napisalam w poniedzialek)..Tez wybieram ten szpital 🙂 Moze w tym samym czasie bedziemy tam lezec 🙂 Moj brzuszek jakos szybko zaczal teraz rosnac..Jeszcze nie dawno nic a teraz jest juz duzy. Nie wiem jak to mozliwe 🙂 Ale ciesze sie 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...