Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Petrusia napisał(a):
witam brzuszki 😉
Jak sie czujecie? Bo ja Dobrze 😉
Mam takie pytanie jak to jest, ginekolog mi mowil ze jestem juz 25tygodniu ciazy a tutaj na tej stronie Pisze ze jestem w 24.Tygodniu, nic nie rozumiem ..

A na kiedy macie termin ?? Bo ja na 23.Marca 🙂)



To nic u mnie już tu 25 tydz od 2 czy 3 dni a tak na prawde to dopiero zacznie mi sie jutro 25.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwne to liczenie, dlatego myślę że na wszelki wypadek już tak od końca lutego 😉 warto byśmy miały wzmożoną czujność. Wyliczenie mojego terminu całościowo było skomplikowane, bo mam nieregularne cykle, tak więc tylko po rozmiarze córci można się zorientować, który to tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda napisał(a):
Rzeczywiście dziwne to liczenie, dlatego myślę że na wszelki wypadek już tak od końca lutego 😉 warto byśmy miały wzmożoną czujność. Wyliczenie mojego terminu całościowo było skomplikowane, bo mam nieregularne cykle, tak więc tylko po rozmiarze córci można się zorientować, który to tydzień...



U mnie też było to skomplikowane kiedys miałam miesiączke regularnie co 29 dni i nawet o jednej porze dostawałam, a po poronieniu, tak mi się rozregulowało wszystko, ze raz miałam co 28 dni a później co 36... Staraliśmy się o dziecko więc metoda kalendarzyka małzenskiego czy chocby testy oulacyjne nie wchodzily w gre, bo trzeba miec regularnie miesiaczke, az w koncu sie udalo od tak, bez wiekszych staran 🙂 Ale fakt, trzeba byc juz przygotowanym pod koniec lutego 🙂 a co do petrusi to mozna bardziej dokladnie ustalic termin podczas usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja malutka to najbardziej daje czadu jak sie wieczorem poloze.I jak autem jedziemy 🙂Chyba po tacie to lubi 🙂 🙂Chociaz czasem potrafi pol dnia przespac i ja jak zwykle wtedy zaczynam sie martwic,czemu sie nie rusza:P Bo juz przywyklam do tego,ze ona taka ruchliwa jest 🙂Uwielbiam,jak mi sie lobuz rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A CO TU TAKA CISZA...WÓZKI JUŻ KUPIONE BO JA NADAL SIĘ NIE MOGĘ ZDECYDOWAĆ...POZA TYM JUŻ ŻYJE ŚWIĘTAMI I PREZENTAMI KTÓRE MUSZE JAK NAJSZYBCIEJ POSZUKAĆ I ZAKUPIĆ...A NORMALNIE OSTATNIO CO SIĄDĘ DO KOMPUTERA ...TO ZACZYNAM PO CHILI ZASYPIAĆ...CAŁY DZIEŃ MAM TAKI JAKIŚ SENNY... 😉U WAS TEŻ JUŻ ŚWIĘTA?
JA MUSZE SIĘ ZORGANIZOWAĆ BO SIE Z NICZYM NIE WYROBIE A WIADOMO TRADYCJA MUSI BYĆ PODTRZYMANA CO ROK... 😁..A BRZUSZEK CORAZ WIĘKSZY I WIĘKSZY...CIĘŻKO MI SKARPETKI ZAŁOŻYĆ...NIE MÓWIĄC O KOZAKACH JAK GDZIEŚ MAM WYJŚĆ... 😠A JAK U WAS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
capslocc a już miałam nadzieję ze napiszesz że też już masz wózeczek 🙂 🙂
i ze kupiłaś austin, bo bym cie zaraz napastowała pytaniami 😁 😁

NO I FAKTYCZNIE CAŁY CZAS MAM GO NA UWADZE..ALE JESZCZE PODOBA MI SIĘ X-LANDER ALE JUŻ SAMA NIE WIEM...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak pamiętam, wklejałaś stronkę z x-landerem też fajny
ja tez mam taki mętlik w głowie, siedzę na allegro i oglądam i oglądam i za niedługo mnie kwiecień zastanie 🙂 🙂 🙂
dawno mnie tu nie było, jak już to na kwietnióweczkach 2011 pisze
samopoczucie i zdrówko w porządku u was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajce dziewczyny ja aktualnie tez ostro mysle nad wózeczkiem 🙂 Byłamw pary sklpeach zaczerpnac opini no i samemu pooglądac bo wiaodmo ze na internecie to rónie bywa. Bardzo rzeczywiscie zachwalaja te x-landery. Ja chciałm jeszcze pooglądac Espiro i Implasty, które tu dziewczyny zachwalały. Ale w sklepach niestety nie podzielali tych zachwytów mówili głównie ze implasty są bardzo drogie a jakoscią nie dorównują ani do x-landerów ani do Espiro nawet. Teraz to juz kompletnie nie wiem co robic tym bardziej ze faktycznie Espiro ale model tylko gtx mi sie podoba faktycznie ejst mały, zgrabny i fajnie mi sie nim jezdziło bynajmniej po sklepie. Z x-landerów z kolei podoba mi sie model Xq a rzadako go mozna w sklepie zobaczyc i nawet na allegro nie ma tego modelu z 2010 roku 😞 a zalezało mi na nim ze względu na małe kółka z przodu i spoacerówke zakładana w obie strony! Implasta milei tam z kolei tego boldera ale jakos mało ciekawie wygladał a w necie taki super nie wiem moze to był jakis model z poprzednich lat.....diabli wiedzą. Rozmawiałam wczoraj z koleżanka któa sama ma espiro gtx a znajomi jej x-landera ale nie wiem jaki model i z jednego i drugiego są bardzo zadowoleni 🙂 Mamu co prawda jeszcze trochę czasu ale trzeba po malutku jakies decyzje podejmowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wybór wózka to największy problemmm.... Jak ja chodziłam po sklepach to wszyscy sprzedawcy zachwalali xlandera, jeżeli chodzi o implasty to jeżeli były na sklepie - to sprzedawcy również mówili że tak fajny itp, a gdy nie mieli go na składzie twierdzili, że jest przereklamowany i drogi i takie tam... Uznałam, że to kwestia chęci sprzedaży swojego towaru, sama nie wiem xlandery są jak dla mnie bardzo fajne ale mają małą kolorystykę niestety... a ja od zawsze marzyłam o konkretnym kolorze wózka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś mam wizytę u lekarza - w końcu się doczekałam 🙂 I mam nadzieję, że zobaczę swoją córeczkę bo już doczekać się nie mogłam... i że wszystko będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalena jak tam po wizycie?Podejrzalas coreczke? 🙂 Lehorka my tez mamy juz wozek.Wybralismy silver crossa 3D.Jest maly,lekki i poreczny.A do tego ma niesamowicie czerwony kolor,jeszcze bardziej zywy niz na zdjeciu z zakladki 🙂W zasadzie to juz wszystko dla malej mamy,ciuszki leza poprane i poprasowane w komodzie,lozeczko tez juz stoi i tylko my musimy jeszcze na skarbenka poczekac 🙂
A to jest nasz wozek.Juz kiedys wrzucalam tego linka,wiec pewnie czesc z was juz go widziala
http://www.silvercross.co.uk/prams-and-travel-systems/3d-classic-pram-system/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ja już po wizycie 😞
Córcia zdrowa i waży 715 g, ale najgorsze jest to że skraca mi się szyjka niestaety - lekarz twierdzi że na razie nie ma powodów żeby się martwić ale faktycznie trochę za szybko to następuje... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...