Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Ja juz czuje sie lepiej w porownaniu do I trymestru. Mam apetyt chociaz pilnuje sie doszlo mi juz prawie 11 kg, kostki puchna ale te kopniecia mojego Malenstwa to przecudna sprawa. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ja sie czuje.. znakomicie !! 🙂 ale dzieci .. bo bede miala bliznieki .. zajely chyba juz cale miejsce w moim brzuszku .. 🙂) nie moge siedziec w jednej pozycji dluzej niz przez 30 min.. wtedy to dopiero daja o sobie znac .. 🙂).. ale pracuje jeszcze .. i codziennie robie porzadki w szafie 🙂)
zacza sie nawet szal zakupow .. jedni mowia, ze to jest jeszcze zdecydowanie za szybko.. ale ja wole sprawy wziac we wlasne rece.. prawdopodobnie ..za miesiac .. bede wygladala jak normalna kobieta w 9 miesiacu 😞 .. wiec.. w tym momencie .. staram sie .. zrobic jak najwiecej.. nie zostawie tego wszystkiego na glowie mego mezczyzny .. wiadomo jacy Oni sa 🙂.. kochani.. ale .. to my jestesmy od kupowania.. myslenia " co jeszcze" itd ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ostatnio były gorąc co trochę mnie męczyło ale ruchy naszego skarbu rekompensowały wszystko 😉 I tak jak przy pierwszej ciąży tak i teraz czuję się dobrze,bo ciąża to nie choroba choć trzeba pamiętać o ograniczeniach 😆Byle do września!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz zupełną racje co do kupowania ja mam 2 dzieci i teraz spodziewam się 3go 🙂 ja także mam zamiar kupować tak od 5 miesiąca moim zdaniem to nic złego... lepiej zacząć szybciej niż pózniej męczyć się z wielkim brzuchem 🙂... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,dla mnie to 1 ciaza, wiec sporo niewiadomych ,ruchy Malenstwa sa wspaniale i fakt ze to rekompensuje wszystko.Ja jednak w upaly bardzo zle sie czulam i ostatnio sie przepracowalam , lekarz kazal mi na m-c isc na zwolnienie i odpoczac.Bole brzucha i skurcze bardzo go zaniepokoily, a ja wciaz mysle czy nie przesadzam , przeciez to nie choroba i dopiero 6 m-c. i mam pyt . od ktorego tyg mowicie ze to 7 m-c ,zeby tak rowno wyszlo, z terminem, ja mam na 24 wrzesnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez ciezko znosze te upaly dzisaj u mnie pada deszcz i jeszcze nigdy tak sie nie cieszylam z tego powodu.Jak byly te upaly to nawet moj bobas byl ospaly i malo mnie kopal.Co do kupowania to tez powoli zaczynam w tym tygodniu kupuje lozeczko.A mam pytanie zastanawialyscie sie juz nad wozkiem jesli tak to jaki wybralyscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny tak przypadkiem przeczytałam wątek 🙂 co do wozka to naprawde WAm polecam firmy JEDO 😁 po prostu rewelacja!! łatwo sie prowadzi najwieksza dostepna gondola na rynku(dziecko w wieku 3m nie ma ciasno) Ładne kolory wózków. 5punktowe pasy , regulowana gondola! 🙂 rewelacyjnie wykonany , duzy kosz na zakupy, mozliwosc przełozenia gondoli albo spacerowki do przodem do kierunku jazdy, pompowane koła i jesst bardzo ładnyyyyyyyyyyyy 🙂 jestem mega zadowolonaa!! 🙂 a tu link http://www.allegro.pl/item1072020043_fyn_4ds_adapter_maxi_cosi_okrycie_torba_gratisy.html ja bardzo dlugo szukałam wymarzonego wózka i znalazłam 🙂 wiec Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam serdecznie,to moja trzecia ciąża :i jak na razie moje samopoczucie jest całkiem niezłe,upały mi nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie 🙂, za to gdy pada to mogłabym przespać cały dzień 😉 Dzidziuś coraz większy i coraz mocniej kopie,ale i też dużo śpi,czasem potrafi cały dzień przespać tylko od czasu do czasu się przekręci, ale za to wieczorem i w nocy tak daje czadu 🤪 że spać nie mogę.....a jak jest u Was????Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
🙂 ja tez jestem juz w 25 tygodniu dzieciaczki sie rozwjaja ok i maja po pol kilograma jeden zaczelam robic zakupy juz miesiac temu znalazlam super wozek szukalam go prawde mowiac juz od samego poczatku ale zdecydowalam sie go sciagnac ze stanow miesiac temu poniewaz ceny w polsce sa kosmiczne 😲 www.bumbleride.com indie twin pomaranczowy z pompowanymi kolami mowie wam wysmienity dla blizniakow lekko sie prowadzi i mozna go uzywac dla dziecka do 4 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już 25 tc 😉 wszystko super, nawet od upałów się przyzwyczaiłam 🙂

Marysiaa a ile Cię ten wózek kosztował?? kurde ja potrzebuję takiego podwójnego ale dla dzieci z małą różnicą wieku (synek będzie miał rok i 3 miesiące jak się urodzi drugi 😉). No i niestety ceny takich wózków nie bardzo mi odpowiadają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam czytając wasze wypowiedzi na forum, odnośnie robienia zakupów dla naszych pociech. W zupełności się z Wami zgadzam, nie ma co odkładać tego na tak zwana ostatnią chwilę... czas leci brzuszki rosną 🙂 i jest coraz ciężej funkcjonować - przynajmniej mi 🙂. W moim otoczeniu również pojawiły się głosy że to za wcześnie na takie zakupy itp. Za wcześnie. Matko przecież to już końcówka 6 mies. Poza tym chodzi również o względy finansowe, chyba lepiej jest po trochu kupić niż za jednym zamachem wydać masę kasy. Poza tym moje panie są wyprzedaże... 🙂
Także moje zdanie takie: KUPOWAĆ, KUPOWAĆ I JESZCZE RAZ KUPOWAĆ i nie przejmować się opiniami naszego otoczenia 🙂 Także życzę udanych zakupów Mamuśki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem w 25 tc Zakupy już zaczynam robić bo uważam że nie ma co na ostatnią chwile odkładac.Moje maleństwo też daje czadu w środku. Czasem o 2 w nocy dostaję takie kopniaki że już długo po tym zasnąć nie mogę. 😜 Ale to podobno tatuś był taki sam 😁 też taka wiercipięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Tez jestem w 25 tc 🙂 muszę przyznać że ciąża u mnie odbywała sie praktycznie bez zadnych dolegliwości 🙂 dopiero jakis czas temu pojawily sie bole krzyza ale da sie jakos wytrzymac 😜 Nasz synek dość mocno daje znac o sobie 😉 Odnośnie zakupów to już zaczynam składować potrzebne rzeczy bo nie lubie odkladac nic na ostatnia chwile a poza tym bym nie mogla czekac i czekac gdyz jestem niecierpliwa 😎
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 9 sierpnia mamy wizyte i 28 tydzien minie tak sie nie moge doczekac kacowki pani doktor mnie pocieszyla ze napewno urodze wczesniej zazwyczaj blizniaki rodza sie wczesniej o jakies 3 tygodnie zobaczymy jesli tylko beda mialy wage razem 5 kg to bedzie dobrze jak narazie samopoczucie jest jako takie musze lecez w domu wiec o zakupach trzeba zapomniec 😞 a tak mi tego brakuje musze niestety robic je przez internet dalej na tabletkach magnez zelazo bo zaczela mi sie anemia luteina bo dwa miesiace temu zaczela mi sie szyjka skracac i jeszcze dotego dostalam na wszelki wypadek fenoterol gsk jak dostane jakies skurcze przedwczesne czasami twardnieje mi brzusio wiec mam na zapas jak cos by sie dzialo pozatym wczoraj sie cieszylam ze nie mam zgagi jak to bylo z moja curcio no i kurka wykrakalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
i ja jestem w 25 tygodniu 🙂 Samopoczucie bywało szczerze mówiąc lepsze. Nie wiem czy to kwestia upałów czy czego... Puchną mi dłonie i stopy, mam niskie ciśnienie i ciągle chce mi się spać. No i doskwierają mi bóle miednicy i spojenia łonowego, co czasami bardzo utrudnia mi chodzenie. Dostałam skierowanie do ortopedy.. Poza tym wszystkim cieszę się każdym ruchem mojego maleństwa, nawet jak nocami daje do wiwatu i nie pozwala mamie spać 😁
Już bliżej niż dalej do końca!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysiaa a Ty to czemu wątka Październik 2010 nie odwiedzasz??:P jest tam też jedna mamusia co się bliźniąt spodziewa 😉 a wiesz już co będziesz miała??
w każdym razie ja (listopadówka) doczepiona październikówka zapraszam;D
http://www.brzuszek.net/forum,pazdziernik_2010,17,216974.html,str=0

Emcia - podobno tylko 20% KOBIET MA TO SZCZĘŚCIE I NIE PUCHNĄ JEJ NOGI I RĘCE W CIĄŻY... NIESTETY TYLKO 20..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
🙂 bo tak naprawde nie jestem pewna czy do ciagne do pazdziernika moj porod moze byc na kacu wrzesnia poczatek pazdziernika jak dotrzymam moja lekarka powiedziala ze pojade na cesarke jak tylko dzieci beda mialy razem 5 kg po dwa i pol jedno to bedzie super ale wiesz nigdy nie wiadomo ostanio to juz tak sie czuje beznadziejnie brzuszek taki wielki plecy bola po poludniu tylko lezenie bo juz nie da sie chodzic chociaz i tak nic nie robie w ciagu dnia i tak z kazdym dniem sobie mysle ze coraz blizej w nasteony poniedzialek czyli 9 ide do lekarza musze jeszcze zrobic test na cukzyce wtedy to bedzie kopanie dopiero hehehe i zobaczymy bedzie 7 miesiac ile beda wazyc maluszki czy przybraly juz na wadze troszke napewno napisze trzymajcie sie dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witam dziewczyny 🙂 ja mam za sobą 24 tydzień ... Karolek niezle już kopie i tak jak koleżance jego ulubioną porą na zabawe jast godz. 1,2 😜 cóż nie dosypia się ale mieć tzkie szczeście pod serduszkiem ...to sama radość 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wkraczam w 25 tydzien, jest super.dostałam juz troche ciuszkow i wybieram sie teraz sama na podboj sklepow.napewno kupie jakis kocyk, recznik, kaftaniki.....sama radość w dodatku mam to samo co wy KOP ZA KOPEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja weszłam dzisiaj w 26 tydzień ciąży i od kilku dni łapią mnie w pępku kolki - czy to normalne? Poza tym cieszę się moim Skarbem, które noszę pod sercem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w 24 tyg .... pisze teraz poniewaz zainteresowalo mnie dlaczego w 25 tyg kupujecie juz lozeczka i wozki? to tak w razie gdyby malenstwo urodzilo sie przed czasem? jest to moja pierwsza ciaza i prawde mowiac to nie wiem do konca kiedy powinnam zaczac kupowac lozeczko badz wozek - myslalam zeby zaczac to robic miesiac przed moim terminem ale widze ze wy robicie to o wiele szybciej 🙂
co do firmy JEDO to faktycznie wozki maja swietne ... szkoda ze na sngielskim ebau ich nie ma za tp sa podobne wozki do tej firmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...