Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Ja dzisiaj chyba mam najgorszy dzien podczas mojej ciazy..Zjadlam pare sliwek suszonych, brzuch mnie strasznie boli. Caly jest twardy i bardzo kluje z kazdej strony..Do tego biegunka okropna..Nie moge spac. Mam nadzieje, ze nic nie zaszkodzi malutkiej. Ogolnie juz kilka ostatnich dni bardzo malo sie rusza. Zaczelam sie martwic czy wszystko ok :/ W poniedzialek mam isc do lekarza, nie wiem czy czekac czy dzwonic jutro do niego..
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Czesc dziewczyny 🙂
Ja dzisiaj chyba mam najgorszy dzien podczas mojej ciazy..Zjadlam pare sliwek suszonych, brzuch mnie strasznie boli. Caly jest twardy i bardzo kluje z kazdej strony..Do tego biegunka okropna..Nie moge spac. Mam nadzieje, ze nic nie zaszkodzi malutkiej. Ogolnie juz kilka ostatnich dni bardzo malo sie rusza. Zaczelam sie martwic czy wszystko ok :/ W poniedzialek mam isc do lekarza, nie wiem czy czekac czy dzwonic jutro do niego..
Pozdrawiam.

Maju jeżeli masz taką możliwość to dzwon a on zdecyduję czy masz teraz przyjechać czy w poniedziałek zawsze bedziesz spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
MajaP ja ostatnio też tak miałam że mojamalutka ruszała się mniej niz poprzednio, a ruchy były bardzo delikatne. Troszkę się denerwowałam że coś sie złego dzieje, ale wszystko było dobrze. Zadzwoniłam do mojego lekarza i powiedział mi że czasem dzieciaczki też maja gorsze dni i nie chce im sie łobuzować! Ale jeśli bardzo sie martwisz to nie czekaj tylko dzwoń Twój spokój i pewność że malutka jest cała i zdrowa są najważniejsze. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki jak tam samopoczucie 🙂 moj synek tez czasami sie mało rusza to pewnie przez tą pogode ;// czy was tez boli strasznie kosc ogonowa?? bo ja jak siedze to mam taki bol ze hoho a wstaje z krzesla 5 min tak boli 😞( i jeszcze głowa dokucza tez 😞 Ale dla dzidzi wszystko moge wytrzymac 🙂 Buziaki Wielkie Brzuchy hehe Pozdrawiam :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Paulinkaaa9115
kość ogonowa to może nie ale mam taki okropny ból w pachwinie, niemalże od samego początku ciąży, ani chodzić, ani leżeć, a zakładania spodni czy butów trwa wieki, ale jak napisałaś dla małej zniose wszystko. Oby tylko rosła zdrowa
Widze że jesteś ze Szczecina. Mieszkasz w samym Szczecinie czy okolicach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!

No ja dzisiaj byłam na tych badaniach zapłaciłam 33zł, ale tylko dlatego, że receptę mam na nowe nazwisko, a dokumenty mam jeszcze na nazwisko panieńskie.
Dla mnie ta glukoza jest okropna w smaku, wcale się nie dziwie, że lekarz powiedział mi, żebym wzięła kawałek cytryny, żeby sobie wkropić do tego! No ale jak to ja oczywiście zapomniałam..:/ No i siedziałam tam dwie godziny:/ bo najpierw na czczo pobrali mi krew, czekali na wynik, potem dali tą glukozę do wypicia i znowu musiałam czekać godzinę, bo po wypiciu tego trzeba odczekać godzinę, żeby mogli pobrać ponownie..
Wyniki mam odebrać jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaP ja z piątku na sobotę miałam biegunkę i do tego jeszcze wymiotowałam..Strasznie mnie brzuch bolał tak samo jak Ciebie i nie mogłam spać, ale następnego dnia było już dobrze. Mój maluszek też się ostatnio mniej rusza niż zwykle, ale też mają gorsze dni dzieciaczki tak jak my 🙂
wszystko na pewno będzie dobrze.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kość ogonowa i mięśnie wokół kręgosłupa, bo ten jakoś sie trzyma 🙂 to ból bardzo uciążliwy. Mam wrażenie, jakby ktoś kazał mi siedzieć nieruchomo na twardym, nieregularnym kształcie ... drewna 😜 No cóż...

Pozdrawiam Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Ja też strasznie cierpię z powodu bólu w krzyżu, to jakaś masakra. Czasami nie mogę się podnieść. Moja gin zaproponowała mi, żeby poszła na akupunkturę, ale boję się igieł i raczej nie skorzystam. Na pocieszenie dodała mi tylko, że ból będzie gorszy ;-) Trzeba to wytrzymać, jeszcze troszkę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe widze dziewczyny , że podobnie przechodzimy ten tydzień, moja niuńka też coś ostatnio przycichła, od czasu do czasu da znać, ale to nie to samo co wcześniej, no i też ból w krzyżu i biodrach, eh uroki ciąży.
Jutro ważny dzień, badanie na glukozę, dzięki dziewczynki za dobre rady, mnie to czeka po raz pierwszy, 2 godz. niepewności no i głodu, przecież trzeba być na czczo i jeszcze swoje odczekać, a ja nigdy nie wychodzę bez śniadania 🥴 dam radę, dam radę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja miałam dzisiaj to badanie, najgorsze były te dwie godziny czekania! :/ ale jak wypijesz tę glukozę to głodna wcale nie jesteś, ja przynajmniej tak miałam 🙂 ale siedziałam tam i się napatrzyłam na tych ludzi, którym pobierali krew! Najgorsze było jak z takim małym dzieciaczkiem przyszli..może miał z 5miesięcy..a jak płakał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ammi dasz rade 🙂 zobaczysz, ze to nie jest takie straszne 🙂 Jak mamy przezyc porod to wypicie glukozy przy tym to pryszcz :P Ja na to badanie poszlam z mama, akurat byla w Polsce, to mi sie nie nudzilo.. Moze popros kogos, zeby z Toba poszedl, zawsze razniej 🙂
Ja juz dzisiaj zdecydowanie lepiej sie czuje..Nie dzwonilam do lekarza. Pewnie to przez te sliwki 🙂
Jesli chodzi o bole kregoslupa to polozna powiedziala mi, zeby jak najmniej siedziec. Jesli lezymy, to warto podlozyc cos pod kolana, zeby nogi byly wyzej..A jak stoimy, np gotujac obiad czy zmywajac naczynia, to zeby noge jedna zgiac w kolanie i trzymac na palcach (mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi :P). Mi to jak narazie pomaga.
A tak poza tym to dzisiaj jedziemy z mezem kupic wozek 🙂 Maz tak wykombinowal, ze wezmie fakture na niego i sobie wliczy to w koszta. Niedlugo tez zaczniemy robic pokoik..W koncu go przekonalam, bo do tej pory mowil, ze pokoj sie zrobi jak juz dziecko sie urodzi..Mam nadzieje, ze znowu zdania nie zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my będziemy malować pokoik i zaczniemy powoli coś kupować dla dziecka, m.in. właśnie wózek 🙂 na pewno skorzystam z rad, które dała Ci położna i zoabaczymy czy to coś da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mężuś właśnie robi remont, ale nie malujemy ścian. Mam białe i myślę, że to neutralny kolor i może taki zostać. Wózek kupię dopiero jak się bobas urodzi. Na razie za dwa tygodnie będę jechała po łóżeczko, pościel, wanienkę itp ;-) Już się nie mogę doczekać. Podrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie wszystko dostanę, a w sumie pożyczę tak jak fotelik do auta ten najmniejszy do 6miesiąca, taki mebelek 3 w 1, czyli wanienka,przewijak i komoda no i łóżeczko turystyczne, więc takie zwykłe trzeba kupić 🙂 ja kupię wózek gdzieś z tydzień przed porodem 🙂 no my malujemy na zielono to też neutralny kolor 🙂 ja jak chodzę po sklepach z jakimiś ciuszkami dziecięcymi to już bym wszystko kupiła, tylko mąż mnie hamuje i w sumie dobrze! 😁
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po badaniu, jak dobrze, że już po wszystkim 🙂 Maja oczywiście wzięłabym z chęcią towarzysza, ale z samego rana wszyscy ode mnie byli w pracy, no i z tego wszystkiego przeoczyłam swoją kolejkę, poczekałam sobie 15 min dłużej, ale nie to było najgorsze, zaraz po badaniu pędziłam do pracy, no i mi się słabo zrobiło, musiałam wypić herbatę, zjeść porządnie, trochę mi przeszło, a malutka zaczęła strasznie się wiercić, też jej się to nie podobało 😉

Co do zakupów, mam duży dylemat w wyborze wózka, dlatego jeszcze nie kupujemy, Maja a jaki wózek będziesz miała? z kolei niedlugo kupuje komplet pościeli, łóżeczko i powoli zacznę kompletować ubranka 🙂 Pokoik będzie malowany już po Nowym Roku, kiedy pójdę na zwolnienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety okazalo sie, ze moj wozek juz nie jest dostepny w Polsce i nie beda go sprowadzac. Chcialam Inglesina Otutto. Teraz nie mam pojecia jaki mam kupic. Bardzo chcialam granatowy, ale malo firm ma ten kolor. Zastanawiam sie nad Mutsy lub Maxi Cosi Mura. Podobaja mi sie tez Bugaboo ale jak uslyszalam cene to sie przerazilam 3800 zl sama gondola ze spacerowka!!! A Ty nad jakimi sie zastanawiasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdzieś już pisałam o wózku, mi się podoba X-LANDER - XA, ale waga mnie przeraża, wypatrzyłam go na stronce : www.swiatwozkow.pl spróbuj poszukać tam swojego wózka, może coś znajdziesz 🙂 mają świetne promocje, ja od nich na pewno zamówie łóżeczko, są cudne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...