Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunia kupilam ten granatowy..Narazie mamy w domu stelaz i fotelik a gondola i spacerowka przyjda w przyszlym tygodniu..Mielismy duzo radosci wczoraj z mezem jak go rozpakowywalismy..Maz to tak sie cieszyl, ze psa wozil :P
Fajnie, ze kupilas kombinezon..Ja do Pepco teraz czesto zagladam, mozna tam znalezc naprawde super ubranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ci Nasi mężowie to chyba będą rozpieszczać te Nasze pociechy. Ja też większość rzeczy w Pepco kupuję, bo maja normalne ceny,bo np. w Smyku to jakaś masakra jest, ale fakt większy wybór i bardzo ładne ubranka ;-) Zazdroszczę Ci, że macie już wózek, sama bym kupiła teraz, ale jeszcze muszę trochę kasy pozbierać. Na razie kupuję łóżeczko i resztę wyprawki ;-) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach no mnie też się tak wydaje, że będą rozpieszczać 😁 chociaż mój mąż twierdzi, że nie 😜 i do tego będzie pilnował, żebym ja nie rozpieściła 🙂

kurde ja coś dzisiaj źle się czuję, tzn. mam bardzo twardy brzuch i boli mnie ;/ dzisiaj do końca posprzątam sobie mieszkanie, a zostały mi dwa pokoje, bo kuchnia i łazienka zostały wczoraj posprzątane! 🙂
Pozdrawiam ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 jak boli cię brzuch to może odpuść sobie dzisiaj to sprzątanie, albo poproś kogoś z rodziny o pomoc. Ja też po sprzątaniu (na raty) miałam problem z bólem brzucha ale zrobiłam sobie przerwe poleżałam i przeszło. Mam nadzieję że tobie też szybko minie! Nie forsuj się, nie warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej Przyszle MamuSki 😉
Coraz blizej do Spotkania sie z naszym Malenstwem <3
Co tam u was? Jak sie czujecie?
Bo ja dzis nawet dobrze sie czuje 😉
Jutro mam Wizyte u ginekologa, Zobaczymy co tam ciekawego slychac u Maluszka 😉
Moze sie wkoncu zapytam co bede miala, bo nie chcialam wiedziec. ale juz nie moge sie doczekac i musze wiedziec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA MAM CHRZEŚNICĘ JULCIĘ ...ŚLICZNA MĄDRA I BARDZO GRZECZNA DZIEWCZYNKA...I CHYBA WSZYSTKIE JULCIE SĄ TAKIE... 😜JA SWOJEJ MALUTKIEJ CHCE DAĆ NA IMIĘ MARTYNKA ALE ZOBACZYMY CZY NA KONIEC NIE OKAŻE SIĘ CHŁOPCEM... 🤪 OSTATNIO URODZIŁY DWIE MOJE ZNAJOME I KAŻDA URODZIŁA DZIECIĄTKO INNEJ PŁCI NIŻ SIE SPODZIEWAŁA...WIĘC TERAZ SAMA NIE WIEM CZY OBY LEKARZ SIE NIE POMYLIŁ W SWOJEJ OCENIE... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc nawet mnie nie strasz.Bo jak Julia okaze sie Wojtusiem,to ja bede mogla sklep z sukienkami otworzyc 🙂A imie Julia podobalo mi sie od zawsze.A drugie imie Julcia bedzie miala po mojej SP mamie,tak wiec bedzie mala Julia Janina.Dziewczyny czy wam tez tak szybko czas leci?Nawet nie wiem kiedy,a tu juz 3 trymest sie zaczal 🙂Mam nadzieje,ze do samego koca bedzie tak zasuwal 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do Was dziewczyny choc ja o tydzien młodsza jestem 🙂
Mnie się tez bardzo podoba imię Julia.... no ale cóż moja siostra tak ma na imię więc odpada 🙂 ale bedzie chyba Karolinka albo Magdalena.... choc nie mamy jeszcze wybranego imienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że imię Julia zaczyna być bardzo popularne, moja tez Julka będzie 🙂
A z tym czasem, to faktycznie zasuwa, jak szalony! Dopiero co się dowiedziałam, że w ciąży jestem a tu pach-III Trymestr 🙂

Dużo już przytyłyście? Jak się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 😉
Capslocc - ja mam 4letnią siostrzenice o imieniu Martynka, od małego jest strasznym łobuzem nie powiem jaki z niej już kłamczuszek 😜 a mówiiłam mojej siostrze ze Martynki to łobuzy, wszędzie wejdą 😉 hihi . Ja jak będę miała córeczkę będzie miała na imię Julia, Julianna albo Amelka 😉 no zobaczymy.. a jak syn to Bartuś ; )
Lehorka - dopiero się dowiedziałaś , że jesteś w ciąży??

Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie Martynka - bardzo podoba, ale już mamy jedną w rodzinie i jest śliczna niczym Aniołek i dobrze umie tą swoją rozczulajacą urodę wykorzystać 🙂
Julię też już mamy nieco starszą w rodzince męża... A dla mnie wybór imienia dla dziewczynki to był kłopot, dla chłopca mieliśmy wybrane a mimo że oboje chcieliśmy córeczkę - to z imieniem był problem... Ale chyba będzie Nikola... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD u mnie teżchyba będzie Julia, bardzo mi się podoba to imię.
miałaam ałe nerwy bo Kruszynk przez 2 dni nie dawała znac o sobie i trochę sie denerwowałam ale wczoraj wieczorem nawet mąż zauważył jak rusza mi sie bluzka od ruchów małej. mam cały czas diete. a chęc na słodkie przerasta wszystko. najgorszy cukier mam zawsze po śniadaniu. nie chce brac insuliny. od badania tego cuku boląmne już palce strasznie.
czy któraś z was też tak ma??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam problem z palcami zwłaszcza w nocy, ale to chyba nie od cukru tylko woda się zatrzymuje i puchną palce i jest to tzw zespol ciesni nadgarska i po ciązy przechodzi, mnie do tego bolą wszystkie stawy biodra kolana i łokcie więc czekam aż to się skończy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...