Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 128
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Brzuszek pokazał 28 tc 😁 Czuję się dobrze, ale.. jak zwykle jakieś ale:/ do 27 tc przybierałam na wadze góra 2 kg/miesiąc.. a teraz ruszyłam do przodu.. chce mi się jeść, czuję jak rosnę.. W pierwszej ciąży miałam tak samo...

Dzidzia od kilku dni coraz bardziej ruchliwa 😉 Wcześniej tylko rano i wieczorkiem mocniej dawał o sobie znać a teraz w ciągu dnia również 😁 W środę wizyta - zobaczymy ile waży! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też 28 tydzień 🤪 czuje sie naprawde dobrze ale niestety znów w wymazie jakies bakterie 🥴 wizyte u ginka mam w środe pewnie znów dostane antybiotyk - normalnie załamka 😞 mała jest teraz bardzo ruchliwa w nocy czasem spać nie moge przez te kopniaki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Czuję się w miarę dobrze 🙂 maleństwo kopie i się kręci przed snem i tak samo z rana,nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka ale jest bardzo ruchliwe,ale to miłe uczucie 🙂tatuś maleństwa jak włoży rękę na brzuszek to się uspokaja więc mam sposób na szybki sen 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej Mamuśki ! 🙂 Ja też zaczynam 28 tydzień 😁 Czuje się dobrze ale jestem bardzo ociężała. Nic mi się nie chce mam lenia w tyłeczku i chyba kilka kamieni hi hi hi 🙂 🙂 Malutka kopie jak szalona !!! 🙃 Czasem aż mnie brzuch boli o jej fikołajków hi hi hi 😁 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Witam i ja!
Nawet nie wiem kiedy ten czas tak zleciał a to już 28 tydzień 🙃 Coraz bliżej i bliżej....
Czuje się dobrze poza drobnymi wyjątkami , ale te mrowienia w palcach u rąk, opuchnięte nogi, nocne schadzki do wc to nic, gdy maluch rozwija się prawidłowo i wierci nieustannie 😉

Widzę że tu jakoś cicho,ale do czasu , marcówki rozruszają ten wątek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja juz tu wskakuje!
Choć z tymi tygodniami to różnie bywa. Tutaj tygodnie zmieniają mi się w poniedziałki, według takiego kółeczka które mają położne u lekarza to wychodzi że już od soboty jest 28 tydzień, a na stronce e-dziecko wychodzi że już w piątek się zaczął.A termin porodu wszędzie ten sam. I bądż tu mądry! No, ale najważniejsze, że to już coraz bliżej!!! I bezpieczniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zostałam na 27 😉 ale jak wszystkie to wszystkie! ;D no mnie lekarz powiedział, że 28tc zaczyna mi się w pn, ale tutaj zawsze w środę 😉 więc ja nie wiem jak to już liczyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, trzesiemy tym forum 🙂 Dobrze jest wiedzieć, że jak sie ma gorszy dzień to mozna sie tym podzielić z innymi ciezarnymi, które to zrozumieja 🙂 Obyśmy wytrwały w takim gronie do konca ciąży i pozniej tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie zgaga raz na tydzień, cieszę się, bo były częściej. No dzisiaj byliśmy z mężem na zakupach, bo chciał kupić sobie buty, a ja już po ok. 15 minutach chodzenia już nie mogłam, bo tak krzyż mnie bolał:/ po prostu tragedia.. A poza tym bardzo brzuch twardy mam i dzwoniłam do swojego lekarza, kazał mi jutro zrobić badanie CRP i brać 3 razy dziennie nospę, jeśli nie przejdzie do piątku, to mam do niego przyjść na wizytę i zobaczymy co i jak.. mam nadzieję, że dobrze będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie zobaczylam stopke mojej malutkiej..Caly czas sie mi brzuszek skacze i faluje wiec sie wpatruje i nagle widze malutka stopke, ktora sie ladnie wypiela 🙂 Chcialam to nagrac ale jak tylko sie ruszylam to przestala...mimo, ze seans trwal jakies 20 minut.chyba musze trzymac aparat zawsze przy sobie, zeby byl na zas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, że prawie wszystkie równo wskoczyłyśmy na 28, marcówki szaleją 🙃 a z tymi terminami to faktycznie dziwna sprawa, wczoraj byłam u lekarza i wg. karty to jestem już 29 tygodniu 😲 ale ja się trzymam tego co brzuszek pokazuje.
Maja to musiało być niezwykłe uczucie 🙂 a moja to dzisiaj jakaś senna, w sumie dopiero przy kąpieli zaczęła swój popis w rozciąganiu brzucha, ale kiedy tylko pojawił się tatuś, nagle przestała, na nic nie reagowała, uparciuch z niej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja tu do Was wskakuję 🙂Zasiedziałam się w tym 27...nawet przed chwilą tam napisałam...
Maja też miałam nagrać takie szaleństwa dzieciaczka ale jakoś akurat wtedy nie mam nic pod ręką do nagrywania...a nie chcę się ruszać by tego nie przerywać..to fajne uczucie 🙃zawsze się zastanawiam czy to nóżka czy rączka 🙂
U mnie terminy są zgodne...
Ja dobrze się czuję ale od dwóch dni mam straszne skurcze w stopach 😞Wczoraj w nocy budziłam się trzy razy i za pierwszym to był taki ból że myślałam że się zaraz popłaczę...-aż mąż się wystraszył...Takich to nigdy w życiu nie miałam 😞W czwartek idę do lekarza to może coś na to poradzi...też tak macie?Mnie do tej pory łapały ale nie aż takie bolesne 😞
Spróbuję dziś przed snem rozlużnić stopy masażerem takim na wodę...może to pozwoli mi przespać tę noc...Życzę Wam miłej nocki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...