Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 135
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 3 tygodnie później...
jak mocno przygrzeje słoneczko, to moje palce u nóg zamieniają się w małe serdelki... 🙂
ostatnio zauważyłam że momentami mocno bolą mnie nogi od kolan w dół..,
z poruszaniem się nie mam problemów, ale powoli czuję że nie jest to już ta sprawność fizyczna co kiedyś 🙂 jednakże i okna umyje i firanki powiesze jeszcze bez problemu...z dużymi przerwami na odpoczynek, ale daję radę 😉

i coraz bardziej odczuwam tęsknotę za moją córeczką...chciałabym już bardzo mieć ją przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
no i zaczął się ostatni tydzień z dwójką (29) super..... najbardziej dokuczają mi te okropne upały w nocy nie moge spać cały czas ciepło, wentylator cały czas na pełnych obrotach a mi jest dalej ciepło.... ale pocieszam sie .... jeszcze troszke.... pozdrawiam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Jest coraz ciężej, szybciej się męczę i plecy bolą jak coś robię, np. przy myciu naczyń:/ już teraz muszę poprac i poprasować ciuszki bo później będę już tylko leżeć :p
mniejsza jest ochota na czekoladę, a kilogramami zajadam mandarynki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny jak to szybko leci 🤪 A pamiętam jak byłam w 3 miesiącu i tylko czekałam kiedy ten brzuszek zacznie rosnąć . Chciałabym mieć już córcię przy sobie. Na początku nie miałam żadnych obaw przed porodem, ale za to teraz z każdym dniem jestem pełna niepokoju.
Niestety dopadła mnie grypa 🤨 ale po dniu spędzonym w łóżku czuję, ze już jest lepiej. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam... 🙂Jakaś cisza nastała...czekam na kolejne 29tki aż troszkę rozkręcimy to forum 🙃
Czuję się dobrze ale rzeczywiście męczę się dużo szybciej...i już zaczynam sprzątania świąteczne bo tak w parę dni nie dam rady żeby sprzątać i gotować...eh trzeba wszystko rozkładać w czasie 🤔
Cieszę się z tego 29 tygodnia ale trochę mnie przeraża to że zbliża się 30 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie 🙂 ja sie czuje dobrze.Nogi od kolan do stop nieraz bola brzuszek rosnie jak na drozdach.Juz bym chciala miec synka kolo siebie ale jeszcze 9 tygodni i bedzie zemna 🙂 Ale ten czas leci dopiero co sie dowiedzialam ze jestem w ciazy a Wy jak tam? 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka i ja dołączam do Was!
Oktawia widzę, że tym razem mnie wyprzedziłaś 😉 coraz szybciej te tygodnie lecą, znowu nie wiem kiedy stuknęła 29tka,ostatnia 2.. Jak sobie pomyśle, że zostało tak mało czasu to zaczynam się normalnie bać, czy sobie poradzę?, jak to będzie?
Faktycznie zmęczenie łapie szybciej, ale to też chyba przez tą pogodę i w ogóle tak szybko robi się ciemno za oknem. Już niedługo Święta, a w tym roku będą szczególne ,bo z naszymi maluchami w brzuszku 🙃 Też muszę jakoś rozłożyć sprzątanie i gotowanie, chyba zacznę już od jutra.
A tak w ogóle zauważyłam, ze w marcu znacznie więcej dziewczynek przyjdzie na świat 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez rodzilam w marcu ale w 1996 roku dokladnie 4 marca...bardzo fajny miesiac...wyszlam z moim Kacperkiem po 2 tyg na dworek tak bylo cieplutko..pozdrawiam marcoweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...