Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 145
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 4 tygodnie później...
hej milo mi jestem ola z jastrzebia zdroju a ty skad jestes jestem w trakcie 31 tygodnia ciazy ja roznie sie czuje jak mam plany wyjechac gdzies dalej wyjechac autobusem to jak za godz wruce do domu to boli mnie brzuch bo wsztstko obczaskam chodzeniem odezwij sie ale jakbys mogla to na moje gg 13635514 dziekuje milo by mi bylo z toba popisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
jedyne co dokucza to upały...nogi nie tyle puchną co bolą!
czasami mam też mega zgagę, nad która ciężko zapanować.
a ostatnio budzę się co przewrót na drugi bok w nocy, ale nie z powodu dużego brzuszka, bo aż taki duży nie jest jak na ten tydzień...
czasem przychodzi też taki stan że ma się tego wszystkiego dość...jestem wkurzona na wszystko i wszystkich, ale w większości czasu czuję się bardzo dobrze, zwłaszcza jak ułożę się na boku i z bocznej części brzuszka czuję jak moja córeczka przesuwa po nim nóżkami czy rączkami 🙂

nie umiem się już jej doczekać.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
no i po wizycie , gin powiedział że wszystko w porządku z małą, zrobił mi usg 4d więc widział jak mała wygląda super sprawa to usg 🤪 dziś zrobiłam reszte zakupów - wyprawki - teraz mam już wszystko i juz nie musze buszować po sklepach , teraz tylko odpoczynek i odliczanie do porodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Coraz bliżej do końca, więc brzuszek coraz większy 🙂
Czasami męczy zgaga i nudności, szczególnie zaraz po posiłku. Zdarzają się również bóle podbrzusza takie podobne jak na okres, ponoć to takie pierwsze skurcze... Poza tym raczej wszystko w normie 🙂
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam w 30 tygodniu 🙂
Obie z Majką czujemy się świetnie. Ona buszuje aktywnie a ja czasami aż odczywam ból od tych kopniaków i rozciągania skóry na brzuchu. Ciekawe ile waży to moje Szczęście?
Poza tym wszystko ok. Na szczęście zgaga, skurcze, wzdęcia czy zaparcia mnie omijają (tfu, tfu odpukać) tylko brzuch coraz większy i cięższy ale jest ok 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Wiatam mamusie 🙂 30 tydzien zaczynam jak sie czujecie w tym tygodniu? ja nie moge spac po nocach bo mi nie wygodnie przekrecam sie z boku na bok;/ Juz niedlugo i synek bedzie zemna.Ciekawa jestem ile wazy na USG ide w 32 tygodniu dopiero bo lekarz powiedzial ze wtedy wszytsko dokladnie zmierzy niewiem o co biega.POzdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dołączam do szczęśliwych 30stek!
Mam nadzieje, że teraz to już będzie z górki, ogólnie czuję się dobrze, oczywiście bywają gorsze dni, a przede wszystkim nocki, ciężko się właśnie ułożyć, no i odbywam częste wędrówki do wc, mam problemy trawienne itp. ale tak musi być. Oby do marca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...