Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • Odpowiedzi 206
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale tu cisza.
Jak sie czujecie?
U nas wszystko w normie, mimo ze nie mamy zadnych badan.
Zelaza mamy full, cisnienie piekne, lobuz juz sie ustawil do porodu a nawet lezy bardzo nisko, co z kolei odczuwa moj pecherz. 14kg do przodu, ale na szczescie prawie wszystko poszlo w brzuszek.
Ogolnie to mam juz dosyc, ale glownie ze wzgledu na to ze maly duzo sie rusza, wrecz szaleje, o roznej porze dnia i nocy. No i zadyszki, nie moge sie naoddychac, ciagle brak mi powietrza.
W domu btakuje jeszcze wielu rzeczy dla naszego lobuza, ale mysle ze do konca maja sie wyrobimy 🙂.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No rzadko zagladam, jakos tak.
Nie chce czytac roznego typu dolegliwosci, rodzajow badan itp itd, bo pozniej sie zamartwiam i mysle czy u mnie wszystko jest ok, albo wmawiam sobie cos czego nie ma.
Poza tym, prawda jest taka ze nie moge sie podzielic nowinkami badan, bo ich nie mam 😁.
Pracujemy nadal, pelny etat, ale jeszcze tylko 3 tygodnie. 4 tygodnie przed porodem obowiazkowo trzeba przerwac prace, takie przepisy. Moze i dobrze, bo trzeba przygotowac wszystko, spakowac sie na porod, ciuszki poprac i poprasowac, troche jeszcze mam do kupienia.
Odnosze wrazenie ze maly raczej wczesniej sie wykluje, bo bardzo szybko zaczal rosnac no i juz jest ulozony do porodu, a ze wzgledu na to ze non stop sie wierci, wydaje mi sie ze jak juz bedzie na tyle duzy ze poruszanie sie bedzie zbyt trudne to bedzie chcial wyjsc.... ale czy ja wiem? gdzies wyczytalam ze kazdej mamie sie wydaje ze dziecko urodzi sie przed terminem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ile waży Twoje szczęście? Mnie tam się wydaje że donoszę do terminu, choć nie na rękę mi to bo 2lipca mam wesele szwagierki a termin porodu na 25 czerwca. Kurcze powinnas nagrodę dostać za to że tak długo pracujesz. Ile Ci przybyło kg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie powiem Ci dokladnie ile wazy, bo tutaj sie nie dowiem u poloznej. Pod koniec tego tygodnia pewnie ok. 2kg bedzie wazyl. Ja przytylam narazie 14kg. Glownie poszlo mi w brzuszek i w uda.
Nam tez troszke przykro bo tatus zostawia nas w sierpniu i jedzie na wesele siostry. My w domku zostaniemy bo strach takiego miesiecznego maluszka ciagnac tyle km.
No jeszcze chwile popracujemy i basta. Juz mi ciezko.
A Ty ile przytylas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mamusia
czesc dziewczyny 😉 jestem w 32 tygodniu obecnie czuje sie ok. Jest jedno ale. Strasznie ale to strasznie mam ucisk na pochwe(od srodka) boli mnie wszystko tam na dole, jestem spuchnieta. Kregoslup tak samo, czasami nie moge sie z lozka podniesc 😮 masakra jaakaś!
Zgage miewam ale to juz mniej.. Za to kopniakami w zebra i wierceniem bardziej wypychaniem nadrabia moj synus 😉 😜 😜 hehe 😁 😁 takze ciekawie ogolnie.
Termin mam na 3.12 ciekwe czy rozpakuje sie na czas 🤔 🤔 lekarz mowil,ze mam sie przygotowac na koncowke listopada.. hmm zobaczymy 😉 wane by byl zdrowy maly!! a wy jak sie czujecie dziwczyny? Pozdrawiam goracoo!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...