Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 442
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
hej brzusie zaczełam 36 tydzień czuje się super 🙂nic mi nie dolega zgaga mineła co się bardzo ciesze 🙂plecy przestały boleć chyba są juz przyzwyczajone do tego ciężaru 🙂 🙂 😁tylko nocki są troche męczące te wstawanie do wc no i przekręcanie się z boku na bok 😞 już chyba sie nie wyśpie tak porządnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny! Wróciłam własnie od mojego lekarza, mały waży około 2900 i ułozony już głowką w doł. Mam Juz rozwarcie! Ale powiedziała ze jak sie urodzi wcześniej to nic mu nie będzie. wiec oczekuje wielkiego finału lecz moze posiedziec w brzuszku jeszcze troszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mój synek to taki ruchliwy w tym prawym boku to albo łokieć albo stópka mnie atakuje....ponoć tatus taki tez był ale w sumie do tej pory mu zostało i na miejscu nie usiedzi 😜 ja chyba 25-go będe miec ta cesarke(W SUMIE PREZENT NA URODZINY BO MAM 18-GO) wiec też już przygotowuje sie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maluszek wazy okolo 3 kilo moze ciut mniej 2900 cos takiego ale ja gdy sie urodziłam ważylam 2400 w 42 tc!, lekarz powiedział ze mniejsze dzieci rodzi się łatwiej ale to niekoniecznie 😉 Ja juz mam rozwarcie wiec musze uwazac by nie zacząć rodzic w kazdej chwili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tez słyszałam ze mniejsze dzieci lepiej sie rodzi, no dlatego mam nadzieje ze urodze szybciej. a ty uwazaj na siebie jak juz masz rozwarcie, w sumie mój gin mówił że jak sie rodzi w 36tyg i później to nie jest tak źle bo dzieciaczek jest juz rozwinięty. powiem ze teraz to już tylko nadsłuchuje gdzie mnie boli itd. boje sie ze mi wody odejda a ja tego nie zauwaze... zobaczymy jak to bedzie ale ja juz nie moge sie doczekac chciałabym miec porod za soba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie jestem do końca zadowolona z tej cesarki ale co zrobic 🥴 ja jeszcze nie zauważyłam aby mi br 🥴uch twardniał. Ja sie urodziłam 2550 także nie byłam za duża a mój synek to pewnie sie urodzi ponad 3 kg ostatnie usg bede mieć 22-go bo wtedy mam sie zgłosić do lekarza zrobią mi ktg usg musze miec wynik z wymazu z pochwy no i dostanę skierowanie do szpitala na 25-go no chyba że moje dziecko będzie chciało samo wcześniej wyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiek851 nic sie nie martw będzie dobrze, ogólnie my wszystkie powinnyśmy przestać sie martwić na zapas, ja z natury jestem straszna panikara wierzcie mi ale ta ciąża nauczyła mnie opanowywać strach, lekarze,położne,rodzina,skoro oni są dobrej myśli no to ja już musze. Zobaczycie jak ten cały strach się ulotni gdy bedziemy trzymać w ramionach nasze pociechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ja tez jestem panikara straszna ale wmawiam sobie ze tylko kobiet na świecie dało rade urodzic to ja tez dam 😁 😁 a co do cesarki tez miałam miec ale juz jest ok 🙂wole urodzic naturalnie wierzcie mi dziewczyny 🙂a wody to chyba raczej poczujemy jak poleca zaczna sie skurcze to chyba wiadomo ze czas juz na nas 🙂 🙂nie martwmy sie na zapas bedzie ok zobaczycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...