Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziękuję Ci bardzo 🙂
Ja mam chyba 15 szt. bodziaków na 56 i z 8 półśpiochów... I chyba z 15 pajacy (może trochę wiecej bo od siostry dostałam po jej synku)... Nie wiem czy starczy nawyżej dokupię, ale wydaję mi się że będzie dobrze... Niektórzy na 3 kompletach wychowują dzieci i też dają radę... Mi wszyscy mówią, że mam dużo tego wszystkiego, ale ja jestem przezorna i wolę mieć więcej niż mniej... Poza tym nie będzie mi się chciało codziennie prania nastawiać 🙂 będę wolała mieć czas na pielęgnację i wpatrywanie się w moje Maleństwo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra jak najbardziej sie z Tobą zgadzam.. bo z iloma ginek. miała kontakt tak wszyscy jedno myślnie twierdzili że cc to ostatecznośc ze kobieta powinna rodzić sama.. w szpitalach też tak jest i w niektórych to nawet ciezko załatwic na życzenie.. Ale ja rodze w takiej mmalutkiej prywatnej klinice, gdzie babki głownie idą na cc przewaznie dlatego że przeszły już poród naturalny 😉 albo bo sie boją bólu itd. Ja boje sie również to nie jest tak że ja kozak 😉) ale jak juz wspomniałam nie moge sobie pozwolić na 3 miesiaczne oszczędzanie sie dlatego chce sama.. I mówie/ kłopot mam straszny bo od gościa jestem uzależniona. A on mi tu teraz wmawia 😉) wielką głowe mojego synka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm.... ja mialam cc ze wzgledu na waskie biodra i polozenie posladkowe mojej corki a ze rodzilam pierwszy raz to mialam skierowanie na cesarke i np ja sobie chwale chodz nie moge porownac z porodem naturalnym mysle ze jak lekarz daje ci skierowanie bo masz wskazamnie to powinnas sie juz nastawic na ta cesarke to nie jest koniec swiata naprawde ja zaczelam szybko chodzic przeciazac sie nie mozna no ale czasem wiadomo jakie sa sytuacje ze trzeba i jakos mi nic nie jest zyje mam sie dobrze moja corka tez 🙂 glowa do gory bedzie dobrze 🙂 alee wez w znieczulwnieu ogolnym bo po zewnatrzooponowym musiasz lezec chyba z 3 dni na plasko bo migreny mozesz dostac a tak to spisz wstajesz i pokaa ci malenstwo po czym za pare godzin mozesz sie nim opiekowac 🙂
i to co pusza w tym raporcie ocesarkach to tez zalezyod organizmu nie mozna wrzucac wszystkich do jednego wora bo ja np nawal pokarmu mialam na drugi dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diamondsfm.... a doczytalam sie jeszcze u ciebie ze boisz sie o wage to genetycznie jest ustalone mi zniknal calkowicie brzuszek po 3 miesiacach wracz z opuchnie ciem po tej cesarce ..... a przytaylam 25 kilo w ciazy 😁 😁 cdo teraz mam inotaka linie malo wdoczna ale mam ta cieniutka brazowa ( ciekawe kiedy to zniknie calkowicie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edi no to gratulacje 🙂 🙂 Zawsze to jakieś zbliżenie do tego WIELKIEGO DNIA, może już niedługo....mnie coraz częściej boli brzuch jak na @ i to mnie cieszy ogromnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salamandra dziękuję za książkę 😆
Co do hemoroidów to na szczęście ich nie mam, słyszałam że są strasznie bolesne i ciężko przy nich dłuższy czas usiedzieć.

Dzisiaj miałam wizytę i ... za tydzień mam szykować się na cc. Pewnie we wtorek mnie przyjmą a w środę z rana już będę miała robioną cesarkę. No chyba że coś wcześniej się zacznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
WCZORAJ BYLAM U LEKARZA I MÓWI ZE NIE DOTRZYMAM DO TERMINU I ZE WSZYSTKO JUZ MIEKIE I ROZWARCIE JUZ MI SIE NIE KAZAL UMAWIAC NA WIZYTE.
MAŁY WAŻY WG USG 2970 🙂 MOWIL ZE POROD BEDE MIEC BARDZO SZYBKO ALE JEST MINUS M,ĄŻ NIE MOZE BYC ZE MNĄ BO TA GRYPA NIBY DALEJ JEST W SZPITALU I NIE WPUSZCZAJĄ.
EDI
JAK U CIEBIE WYGLĄDAl TEN CZOP?
JA NAWET PO BADANIU NIE MAM PLAMIEN A ZA KAZDYM RAZEM LEKARZ MOWI ZE MOGE MIEC TAKZE JA OSOBISCIE MYSLE ZE DO TERMINU DOTRWAM..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diamondsfm co do brzuszka,to powiem ci,ze tez sie zdziwilam,ze on taki duzy zostal.Wygladalam jak w 4 miesiacu ciazy.Ale z kazdym dniem spada i teraz tylko na dole zwisa.Co do wagi to ja przytylam lacznie 23 kg z czego 10 kg spadlo 3 dni po cesarce.Widze,ze od tego czasu ubyly kolejne kg ale postanowilam sie wazyc co 2 tyg.Z reszta jak karmisz piersia czy tak jak ja sciagasz mleko to duzo kalorii wlasnie na to idzie.Powiem ci,ze z kazdym dniem czuje sie coraz lepiej i zaczynam wygladac jak czlowiek 😉Wiem,ze mam jeszcze sporo do zrzucenia,ale bez przesady,jestem dopiero 10 dni po wiec nie ma co szalec
A co do cesarki,to w moim przypadku byla ona wybawieniem.Nie bede tu o tym zanudzac,opisze go potem w watku porodow i wkleje linka
Edi a twoj czop byl przejrzysty czy zabarwiony krwia?Bo jesli ta druga opcja to prawdopodobnie zaczniesz rodzic w ciagu kilkunastu godzin 🙂
Kasjalena ja mam czasem takie dni,ze mala 3-4 razy musze przebierac,bo mi niespodzianki robi 🙂Dzis np babcie rano osiusiala 😁 😁 U nas pralka czesto chodzi,bo jak nie spioszki,to piekuszki i tak w kolko.
Ja dzis musialam isc sprawy urzedowe zalatwic i mama zostala na 3 godz z babcia.Bo nie chcialam jej autobusami wozic.I powiem wam ze te godziny okazaly sie wiecznoscia.Nie wiedzialam,ze mozna tak zwariowac na czyims punkcie 😁 😁
MoonCiaa co tam u ciebie?Maly sie ulozyl inczej?Fajnie,ze sie pojawilas,bo sie zastanawialam co tam u ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia no nie dziwię się że ciężko było Ci zostawić małą na 3 godziny, bo ja bym też nie mogła odejść od takiego cuda... Bardzo Ci zazdroszczę tego Skarba.... jak będziesz miała czas i ochotę to wklejaj nam fotki małej - bo od razu się humor poprawia jak się patrzy na takie śliczności...
Capslocc nie daje znaku, ehh mam nadzieję że wszystko ok u niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 to ja chyba dokupię tych śpiochów, a ile macie pieluszek tetrowych?
Ta dziewczyna z marcóweczek nie odzywa się na razie... 😞
Za to capslocc się odezwała, info poniżej. Na razie czeka tyle że w szpitalu chyba.... 3mam za nia kciuki, niech urodzi jak najprędzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a czy bardzo Wam się zmieniły brodawki? Bo ja mam oprócz tego że większe, ale to juz pomijam bo normalna sprawa, to całe takie jakby w gruczołkach, wyglądają jak popękana skorupa ziemi na dzikim zachodzie, z tym że niektóre wystają bardziej inne mniej, chodzi mi o samą powierzchnie brodawki. W dodatku jest bardzo wrażliwa, łatwo się obciera i łatwo ją podrażnić, praktycznie nie noszę staników bo od razu mam obcierki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salamandra ja też mam takie brodawki... w dodatku bardzo przesuszone...
A jeżeli chodzi o pieluchy to mam 15 szt tetrowych i 7 flanelowych... Nie wiem czy mam odpowiednią ilość... A Wy dziewczyny ile macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...