Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a teraz leżę z nogami u góry, mązmi obłożył liścmi kapusty i zawinął w pieluchy, bo znowu to samo nie wiem co to może być myślałam, ze tylko w ciąży tak jest a ja nie miałam aż tak tylko troszkę jak dużo chodziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 631
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Edi ja po cesarce przez tydzien dostawalam zastrzyki na to,zeby woda nie zostawala mi w organizmie.W domu maz mi je robil domiesniowo,ale powiem ci,ze dalej jestem opuchnieta.Pytalam sie poloznej i ona stwierdzila,ze to wszystko musi potrwac.I ze dlatego wlasnie mowi sie,ze polog trwa 6 tyg,bo zazwyczaj tyle trzeba,zeby sie unormowalo
Capslocc pije ta herbatke od wczoraj i niestety poprawy nie zauwazylam.Bo dalej sciagam od 15-30 ml..Nawet karmi dzis wypilam i tez nie pomoglo.Zaraz ide znowu sie podoic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martinez ja miałam liczone tylko pod kątem miesiączki (11 czerwca) i wyliczył mi na 18 marca poród. Niestety nie zapowiada sie żeby cokolwiek sie zbliżało, nie mam skurczy, sikam regularnie normalnie w dodatku nie mogę się wypróżnić nawet przez kilka dni.

Mooncia może to juz to 🙂 - organizm Ci się oczyszcza, daj nam znać koniecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja pani ma dzis wilczy apetyt 🙂Wlasnie wciagnela butle mleka i poszla spac 😁 A ja zabieram sie za prasowanie,bo jutro nie bede miala kiedy,bo mam caly dzien zalatwiania roznych spraw..Ze tez wszystko sie zbieglo na jutro,jak juz tesciowej nie ma.Bo naprawde nie chcialam malej tak caly dzien ciagac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
U mnie nic nowego troche mnie swedzi tam i nie wiem czy jakas infekcja sie nie wdała nie często swedzi ale czasami i juz sama nie wiem czy jechac do lekarza czy jeszcze poobserwowac niby przy oddawaniu miczu nic nie piecze.
EDI
Co do opuchlizny to też ją miałam na nogach ale mi polożna mówiłą ze to normalne po porodzie mialam jeszcze tak ok płótora tyg i przeszło. Teraz jak jestem w ciąży po raz 2 to dużo, dużo mniej jestem spuchnięta w ciąży.Zobaczymy co bezie po...
Czekam ale nic mnie też nie bierze termin mam za 9 dni. Mi wychodzi z usg i i ostatniej miesiaczki na 30 marca takze sie wszystko pokrywa.
zaplodnienie bylo 7 lipca czyli tez nie wiem kiedy mały sie urodzi. Ale pobolewa mnie troszke dołem brzuszek. ALe tylko tyle.Z wypróżniniem też jest problem bo nie byłam w wC juz tydz a tyle jem....nie mam hemoroidó ale bym juz mogla pójść poczułabym się lżej 🙂
Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.
Czop mi odszedł na 100% A teraz śluz ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.. dzisiaj miałam ciężką noc.. co sie obudziłam miałam dosłownie mokro.. nic mnie nie boli, nic sie nie dzieje ale tak jak by woda sie sączyła a raz nad ranem był śluz ale z tego co czytałam wasze opowiesci to ten czop ma troche krwi a mój śluz był czysty.. jade zaraz do mmojego gina, mam nadzieje że nic złego sie nie dzieje.. bo to ponoc nie dobrze dla maluszka jak sączą sie wody.. miała moze któraś z was cos podobnego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diamondsfm napisał(a):
Cześć Dziewczyny.. dzisiaj miałam ciężką noc.. co sie obudziłam miałam dosłownie mokro.. nic mnie nie boli, nic sie nie dzieje ale tak jak by woda sie sączyła a raz nad ranem był śluz ale z tego co czytałam wasze opowiesci to ten czop ma troche krwi a mój śluz był czysty.. jade zaraz do mmojego gina, mam nadzieje że nic złego sie nie dzieje.. bo to ponoc nie dobrze dla maluszka jak sączą sie wody.. miała moze któraś z was cos podobnego??


Hej mi akurat wody sie nie sączą , ale to juz 37 tydz wiec jak by co to bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystko jest w porządku.. ale okazało sie dzisiaj że bedzie cesarka, mały od ost. poniedziałku sporo przybrał, a ja jestem drobna mała i lekarz postanowił że nie ma sensu żebym sama rodziła.. chyba ze cos sie szybciej w miedzy czasie wydarzy to spróbujemy.. jejku boję sie cesarki i dochodzenia do siebie po 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diamondsfm napisał(a):
Wszystko jest w porządku.. ale okazało sie dzisiaj że bedzie cesarka, mały od ost. poniedziałku sporo przybrał, a ja jestem drobna mała i lekarz postanowił że nie ma sensu żebym sama rodziła.. chyba ze cos sie szybciej w miedzy czasie wydarzy to spróbujemy.. jejku boję sie cesarki i dochodzenia do siebie po 😉

Po tym co przeszlam po moim wywolaniu,powiem ci,ze przy nastepnym dziecku od razu poprosze o cesarke 😉A tak powaznie,to cesarka nie jest taka zla jak wszyscy mowia.Sama ja mialam 2 tyg temu i dzis juz jestem w pelni sprawna.Co prawda dziwgac mi nie wolno,ale doszlam juz do siebie.Juz 1 dnia po ok 10 godz od cesarki chodzilam juz z mala na reku.Faktem jest,ze szwy dosc bola,ale paracetamol i ibuprofen w zupelnosci daja rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci Monisia że czytałam przebieg Twojego porodu i powiem Ci że jak najbardziej nie dziwie sie iż cesarka była dla Ciebie zbawienna BA!! dziwie sie że tyle z tym czekali..
Ja poprostu całą ciąże szykowałam sie na poród naturalny ale to jak juz wcześniej wspomniałam tylko dlatego że głównie bede sama, mam butik odzieżowy wiec musze jezdzic po towar, no i niestety nie mieszkam na parterze wiec czeka mnie wnoszenie dziecka, wózka a trzeci powód dla którego nie brałam cc pod uwage był fakt że chciałąm dosyc szybko wziąść sie za siebie ponieważ przytyłam 25 kg 😉) i wiem że bobas najważniejszy uwierzcie wiem doskonale.. ponieważ 8 lat starałam sie o tego malucha, ale pomimo to jakoś ciężko mi sie pogodzić z tą tuszą 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia87krk napisał(a):
a ja chialam powiedziec ze w sobote 19.03.2011 o 13.50 na swiat przyszla moja MAŁA KROLEWNA JULCIA. 52CM, i 3070g . 🙂

Gratuluje kochana!!!Wszystkiego najlepszego dla swiezo upieczonych rodzicow
To teraz mamy dwie Julcie i obie kruszynki 😁 😁 Czekamy na zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diamondsfm ja od poczatku ciazy bylam nastawiona na porod naturalny w wodzie.Dopiero w 25 tyg wykryli u mnie cholestaze i juz wiedzialam,ze beda mi go wywolywac.O wodzie moglam pomarzyc.Co do wagi,to ja mialam lacznie 22 do przodu,a dzis 12 mniej jest.Reszte tez sie powoli zgubi.A jesli chcesz karmic piersia,to bez roznicy,czy bedzie to cesarka czy normalny porod to i tak o dietach bedziesz mogla zapomniec a na cwiczenia moze ci czasu zabraknac 😉Kochana mowie ci z wlasnego doswiadczenia cesarka to nic zlego.I jesli ci ja zrobia,to widocznie uznali,ze tak bedzie najlepiej dla ciebie i maluszka.A to jest tu najwazniejsze.Z reszta jak zobaczysz swoje upragnione sloneczko,to juz ci wszystko bedzie obojetne 🙂Jedyne co poczujesz to radosc i szczescie 🙂 🙂A i jeszcze jedno.Kobiety to sa bardzo madre i zaradne stworzenia i wierze,ze ty tez jak cos znajdziesz rozwiazanie na swoje klopoty.Ja np dogadalam sie z sasiadka z dolu,ze kolo jej drzwi trzymam wozek,wiec nie musze go dzwigac.Jak gdzies wychodze,to tylko zbiegam go najpierw rozstawic 😉Kurde,jak zwykle sie rozpisalam.Sorki wielkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiu a mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie odnosnie cewnika.. Powiedz czy zakładanie go boli?? Czy może Ty biedna w tych bólach to nie zwróciłaś na to uwagi/? A jak jest juz po porodzie, mając cewnik czujesz parcie czy to samo tak leci?? ;0 mi sie wydaje ze jezeli czuje sie parcie to ja bede miała ogromny problem zeby oddać mocz, 😉 ja mam problem jak ktos stoi za drzwiami a ja w toalecie a co dopiero z cewnikiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do cewnika,to zakladanie nie boli,czuje sie tylko lekki dyskomfort.Ale da sie przezyc,badanie ginekologiczne jest duzo gorsze 😉A jesli chodzi o parcie,to nic absolutnie nie czujesz.Po prostu samo leci,nawet nie wiesz kiedy 🙂Wiec nie masz co sie martwic.Tylko jak bedziesz wstawac,to pamietaj o cewniku,bo ja sie podnioslam,cewnik mialam zaczepiony do lozka i prawie go wyrwalam 😉Z reszta kochana pewnie i tsk zanim zaloza ci cewnik,to dostaniesz epidurol,wiec zapewne nawet nie poczujesz,ze ci go zalozyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diamondsfm napisał(a):
;* bardzo Ci dziekuje 😉 niby głupie pytania ale ja jakoś sie czuje spokojniejsza wiedząc co mnie czeka.

Nie ma za co:*Jesli chces o cos jeszcze zapytac,to sie nie krepuj 🙂 🙂Ja tez tak wczesniej wszystkich podpytywalam 🙂Po to w sumie jest to forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diamondsfm porusze jeszcze jedna troche wstydliwa,troche niemila kwestie.Chodzi mi o pojscie do lazienki po cesarce.Ja czulam,ze mi sie chce a po prostu balam sie 😉I dobrze ci radze,kup sobie w aptece czopki propolisowe i nie wstydz sie go uzyc.Ja odwazylam sie isc na kibelek dopiero 4 dnia po cesarce a potem jeszcze przez 5 dni uzywalam czopkow,zanim wszystko doszlo do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...