Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A jednak cesarka, i na co ja tak długo trzymali, to jest właśnie jedyna rzecz której się obawiam i mam nadzieję że trafimy do w miarę rozsądnych lekarzy i położnych. U mnie końcówka 38 tc i Mały wcale sie nie spieszy - no zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 631
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie dzisiaj bola plecy i ogolnoe jestem jakas wypluta, wstałam tylko umyc wlosy i leze dale, moze przyda mi sie taki dzien jak ciagle latam i zawsze mam cos do zrobienia, a dzis nic mnie nie obchodzi, a tu jeszcze obiad trzeba zrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio trochę nogi popuchły i mam strasznie suchą skórę na dłoniach... i jak na razie to są moje jedyne dolegliwości w dzień... a w nocy nie wiem czemu ale co 30min muszę wstawać do łazienki, myślałam że pęcherz przeziębiłam ale raczej to niemożliwe bo w dzień takich problemów nie mam... w piątek zapytam lekarza co to może być 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałam do Monisi smsa jak się czuje, ale na razie nie odp, pewnie jest pochłonięta Julcią i nacieszyć się nie może 🙂 W sumie się nie dziwie bo ja też pewnie tak będę miała 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie trzy dni trzymali po cesarce czwartego dnia już byłam z małym w domu...ale nie wiadomo jak to jest w UK... 😉co do tych problemów nocą to ja tez ciągle biegam do łazienki tylko po to aby dwie trzy krople wysiusiać i tyle a mam wrażenie że mi pęcherz zaraz rozerwie z przepełnienia...bolą mnie dziś bardzo żebra...ale wiadomo kto jest temu winny 😁i mam nasilone upławy takie mleczne sama nie wiem czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno czasami tak jest że jak ten czop odchodzi to sa takie białawo-żółte upławy...ale u mnie są raczej białe i tak mam od wczoraj wieczór...i masz racje edi mam wrażenie że jest mi cały czas mokro...co chwile siedzę w łazience kontrolując sprawę ...rany jak tak to marzy mi sie koniec ale jak coś mnie zaczyna niepokoić to panikuje... 🤔dziwna jestem?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie jesteś dziwna ja mam to samo i bardzo bym chciala urodzic, a z drugiej strony martwie się zeby nie bylo za wczesnie i jak są jakies objawy to panikuję, stwierdzilam, ze poczekam jak mam miec później wyrzuty sumienia i nic nie przyspieszam 🙂
niech sama zadecyduje kiedy chce nas zobaczyć, zresztą jak ma byc rozwarcie a np brak skurczy i ma się skończyć jak u Moni to poczekam nic na siłe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja również nie miałam najlepszej nocki, poranek też niestety nie lepszy, ale zaraz słonko się pokaże na balkonie i będzie lepiej 🙂

Dziewuszki ściągnijcie sobie "Och, życie" - na czasie dla przyszłych Mamusiek - początek trochę smutny ale potem sie rozkręca, uśmiałam się wczoraj z mężem ładnych parę razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki 🙂 Wszystkiego co najlepsze dla Was 🙂
Wczoraj późnym wieczorem dostałam smska od Monisi że u niej wszystko dobrze, że Jula jest boska i źe właśnie śpi na cycku mamusi 🙂 Mają tylko małe problemy z karmieniem bo Malutka ciągle śpi, nie można jej dobudzić, w ogóle nie płacze... Dziś wracają do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi81 też miałam taki bol wczoraj i dodatkowo gdzies w lewej pachwinie tak mnie bolalo ze nie moglam chodzic ale dzis jest lepiej.
tez chciala bym byc na miejscu Monisi i miec juz swoja Juleczke ze soba 🙂 w koncu udalo mi sie przekonac męża do tego imienia 🙂
a powiedzcie mi Kochane czy tez macie teraz czesto wizyt u lekarza? ja mam prawie co 3 dni zglaszac sie na ktg do szpitala ale lekarz mowi ze wszystko jest w porzadku.... to najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Wam dziewczyny ze juz troszke mi sil brakuje zeby ciagle jezdzic po lekarzach, ale juz blizej niz dalej.
salamandra Ty Kochana jestes juz chyba na dniach 🙂
aniak1980 u mnie jednak zdecydowali ostanio ze bede miec normalny porod, z tego wszystkiego mialam ostanio depresje,jak bym wiedziala ze bedzie normalny porod to bym pszla do szkoly rodzenia, gin mi powiedzial ze kiedys kobiety rodzily bez szkoly to jaez dam rade. boje sie, poprostu sie boje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...