Skocz do zawartości

20 tydzien-bulgotanie w brzuszku:) | Forum o ciąży


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie czujecie w tym szczegolnym stanie?
jestesm obecnie w 20 tygodniu ciazy i zaczelam odczuwac ''bulgotanie'' w brzuszku 🙂
delikatne ale wspaniale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
WITAM . a ja juz czulam takie pulsowanie okolo 18 tygodnia i czuje je nadal 🙂 narazie jednak nie czuje jeszcze kopania ..... a jestem w 20 tygodniu ciazy ... mam nadzieje ze niebawem poczuje cos tak cudownego jak Wy wszystkie 🙂 pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam... ja mojego maluszka czuje od tygodnia i czasem dotkliwie zostanę kopnięta ale to i tak wspaniale... hihihi czekamy teraz tylko z mężem aż on poczuje na własnej dłoni nasz mały cud...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
czesc ja jestem w 20 tc. i nie wyczuwam jeszcze ruchow dziecka moze jest po prostu leniwe 🙂 chociaz czasem mi cos tam zabulgocze wiec moze zaczyna dawac o sobie znac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem 19 tyg drugiej ciazy zdecydowanie szybciej tym razem poczulam ruchy i pojedyncze kopniecia dzidziusia.Najgorsze jest chyba takie wypychanie kiedy kiedy jestem w pracy 😉 .Zycze duzo zdrowia wszystkim dziewczynom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, ja jestem w 2 giej ciązy ale pierwsza była 22 lata temu więc po tylu latach to już ta obecna to jakby była moja pierwsza, ja czuję ruchy już od 17 tyg i z dnia na dzień są coraz wyraźniejsze, cudowne uczucie 😜 Pozdrawiam wszystkie mamy i taty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
jest mi smutno i chciałam sie wygadac
jestem w 20 tygodniu i kurcze cały czas mam brązowe upławy boje sie aż isc do łazienki , biore luteine 3 razy dzinnie, ciagle sie martie ze cis nie tak .
Tygodzien temu byłam u gina słyszałam serduszko maluszka niby wszystko w porzadku ale te plamienia mnie martwia
Dzieki za wysłuchanie
ciesze sie ze u was wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja ruchy czuję od końca 19 tygodnia.Ale nie czułam żadnych bulgotów,tylko od razu mocne kopnięcia. Nawet mój mąż je lekko czuje,a nawet widział wybrzuszenia na brzuchu jak maleństwo leżało nisko.Ale ja w 15 tygodniu się dowiedziałam,że mam bardzo ruchliwe dziecko i położone pod samą skórą niemal.Pewnie dlatego już widać "chodzący" brzuch.Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem w 20 tygodniu ciąży i nic nie czuje może delikatne łaskotanie ale nic poza tym...
mam nadzieje że to normalne...
A jak wasze samopoczucie? Bo ja przyznam że okropnie znosze te upały;/ ale już półmetek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie 🙂 dziś mija 20 tygodni i 2 dni mojej ciąży.Jest to moja pierwsza ciąza.2 sieprpnia rano p[ierwszy raz wyraznie poczułam ruchy dziecka.Nawet mój partner je poczuł.To wszystko sie działo najczęsciej jak leżalam,teraz nawet jak jadę w metrze idzie odczuć jego"kopanie" 🙂a jak z Waszymi brzuszkami?mój jeszcze wcale niej est taki duży... 🙂 pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnmie w brzuszku tez jak narazie od czasu do czasu czuje bulgotanie, cos sie tam wierci ale na pewno nie jest to normalne kopanie, no i mój mąż sie denerwuje bo chcial by tez cos poczuc ale nasz maly urwisek nie bardzo chce pokazac tacie ze jest w brzuszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez pierwsze ruchy zsaczelam odczuwac ok 18 tygodnia (to zalezy podobno od tego czy kobieta jest bardziej czy mniej szczupla ) Teraz ruchy sa juz wyrazne, a nawet widoczne golym okiem! Co bardzo cieszy mego meza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już od początku 17 tygodnia czuje ruchy mojego synusia. lekarz był zdziwiony ze aż tak szybko ale jestem szczupła a mały jest dość duży . na początku to były delikatne puknięcia a teraz to już solidne kopniaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
ja w 18 tyg ciąży czułam taką rewolucje w brzuchu,że aż mi się niedobrze robiło po całym dniu przelewania 🙂a teraz czuje takie podpukiwanie 🙂najczęsciej jak się zamierzam zmywać i oprę się lekko brzuchem o zlew 🙂 podobno dzidzia wode słyszy i dlatego wywija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...